0

Cule a muerte - no rowniez zgadzam sie, ludzie oczekuja, ze Barca bedzie wygrywala samymi 19 letnimi wychowankami, a tak sie nie da po prostu. Musi byc kilku bardziej doswiadczonych jak Villa, ktory przeciez jest w idealnym wieku jak na pilkarza, choc czesto tez juz gracze do takiego wieki zdarzyli sie wypalic, np. Ronaldinho.

0

Marco Juve - jakie gwiazdy masz na mysli oporcz Ibrahimovicia?

0

Cule a muerte - a co ty wyskoczyles tak z Del Piero?^^

0

sh@rak - Oczywiscie, ze braz dla Hiszpanow bedzie tez sukcesem, przypomne ze graja najlepsze reprezentacje na świecie i czesto bedzie decydowala forma dnia.

A co do Brazyli to mysle, ze ta ich milosc do pilki juz nie jest taka mocna jak kiedys

0

Ah te oficjalne wypowiedzi. Caly czas to samo jest mowione

0

Swietny zawodnik, jeszcze troche gubi sie w dryblingu ale mam nadzieje dopracuje to. A wykonczenie akcji kapitalne!

0

Baros1990 - jestes doprawdy zenujacy. Czekam na kolejne wyzwiska :)

0

magicznystyl - cieszylem sie, wiadomo, ale nie z tego ze ibra strzelal a BARCA, co mialem plakac? Niepowazny gosciu jestes.

Ktos tu napisal ironicznie o Eto'o. Chodzi mi o jego charakter, serce do gry. Warto tez wspomniec, ze nie gra jako glowny napastnik a jako skrzydlowy, ale wybaczam niewiedze bo skad mozna wiedziec skoro ostatni raz sie Eto'o w Barcelonie ogladalo?

Zawsze i wszedzie: ETO'O > ibra

0

arkadio90 - dokladnie, dodatkowo nalezy zauwazyc, ze jak byl Eto'o Barca wygrywala, jak poszedl do Interu wygrywa Inter :)

0

zastrzelaj sie, nie bede plakal :D

0

AzimKazim - w trakcie sezonu kilka razy mowil ze NIE CHCE ODCHODZIC.

0

DinaczClue - Marquez ma zostac za zaslugi? CHyba jestes smieszny.

To wciaz kapitalny obronca i dlatego zostaje.

0

jestem pewny ze Toure nie odejdzie. kilka razy powtarzal w wywiadach, ze nigdzie sie nie rusza.

A Ibra out

0

Nie wiem czy ktos pamieta, ale Guardiola mowil, ze chce aby Muniesa uczyl sie od Marqueza gry :) Wiec watpie zeby ot tak go puscili.

0

campo - a tym razem ja cie poprawie. Toure co wywiad powtarza, ze nie zamierza odchodzic, jest mu dobrze i planuje przyszlosc w Barcelonie.

A agent chce dla niego jak najlepiej wiec wywiera presje na Barcelonie, ze wiele europejskich klubow sie nim interesuje.

W ogole nie wiem skad ta cala panika...

0

krolewskiKibic - Gago? Nie ten poziom.

0

Kompletnie nie rozumiem braku powolania Gabiego, przeciez on od Demichelisa np. jest 100razy lepszy.

0

Nie podniecajcie sie bo wsyztsko pewnie pokrzyzuje Ibra.

0

Glowek_FCB - nie rozumiem, plus za co? Mou mimo ze jako trenera go nie lubie, ale jest wybitnym trenerem. Mam nadzieje ze w koncu zacznie swoja druzyne ustawiac ofensywnie i wtedy bedziemy mieli GD marzen.

0

Nie ma sensu pisac tresci newsa bo i tak wszyscy czytaja tylko tytul!

Zalosne komentarze

0

taa losowane, na pewno ^^ Kazdy jaki wczesniej mial taki ma, przestancie pisac glupoty.

A co do dyskusji o numerze Pedro to nie wiedzialem, ze numer jest przydzielany do pozycji. Kiedys tak bylo ale teraz? Gallas gra z 10 a na jakiej pozycji gra? Villa gra z 7 i gdzie gra? Fabregas gra z 4 i gdzie gra?(chodzi mi o numery w klubach)

0

Michax9 - widziales kiedys Barce grajaca 4-4-2?

0

Titi1419 - jak zwykle zalosny komentarz, kto by nie pomyslal?

0

fanzlatanka - pepe to masz w realu, a i slownik ortograficzny polecam.

0

Tak mowiono o Jonathanie, ze to calkiem innyn czlowiek niz giovani, niby duzo madrzejszy. Zobaczymy jak jest naprawde.

Ale ogolnie nie wydaje mi sie zeby Barca pozwolila na odejscia Thiago, Jonathana i Assulina.

0

duch joma joad - zastanow sie co piszesz...

0

taths1 - Gabiego nie powolal, ale Diego tak.

0

leito - nie chodzi mi o low kicki... Chodzi mi o komentarze sir barti, tablib i reszty podobnych.

0

"Jednak klub gracza, Girondins Bordeaux sprzedało już jedną swoją wielką gwiazdę, napastnika Marouana Chamakha właśnie do Arsenalu."

bardzo ciekawe, z tego co wiem to skonczyl mu sie kontrakt z Bordeaux, wiec sprzedaza tego nazwac chyba nie mozna?

0

leito - nchyba jestes czlowieczku niepowazny. Zart? to byl zart? Jezeli tak to masz kapitalne poczucie humoru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?