0

atreyu87

pocwicz czytanie ze zrozumieniem

0

Guma20_RM - na pewno stac, ale chodzi nam o przyslowiowe podlizywanie sie.

Ten twoj wstep byl na poziomie 7latka.

0

A co do samej fety to troche przunudzili tymi zespolami, nie podobalo mi sie to w ogole, ale juz same wejscie pilkarzy i rozne efekty kapitalne!

0

"Witam jestem kibicem Realu i nie jestem tutaj po to żeby was obrażać ."

Az mnie mdli jak czytam takie cos.

A co do dziejszych wydarzen to mam nadzieje, ze bedzie news z tlumaczeniami wypowiedzi pilkarzy bo ogladalem cale, ale duzo z tego nie zrozumialem :D

BARCAAAAAA!

0

PaweŁek - No bo bedzie to odejscie z hukiem, a potem gadanie na cala druzyne i Pepa, taki typ.

TO samo bylo po odejciu z Interu.

Ale nie ma co gdybac bo niestety jeszcze nigdzie nie odszedl i nie wiaodmo czy odejdzie.

0

Chyba jednak Pep zrozumial, ze transfer Ibry to byl mega blad :) Miejmy nadzieje, ze Ibra sie zbuntuje i wyleci z hukiem z klubu :D

Z tym skladem jestem spokojny o wynik.

0

Messi 11 - ty chyba jestes niepowazny.

0

Nie wiem skad te podniecenie Matą. Dla mnie zwykly dobry pilkarz, dobry ale nie az tak, zeby grac w Barcelonie.

0

Tak w ogole widac ze ma mentalnosc zwyciezcy. Gral w Barcelonie - Barcelona wygrywala, gra w Interze - Inter wygrywa :) Takiego czlowieka nam teraz brakuje

0

szkoda, ze juz nigdy nie zobaczymy go w barwach Blaugrana... najlepszy snajper jakiego widzialem.

0

only_barca - tak masz racje, przeciez w pilce noznej nie ma takiego czegos jak zmeczenie, kontuzje, rotacje.

0

Erko13 - zbyt male pojecie o futbolu masz, skoro twierdzisz ze tak nasza pomoc bedzie wygladala.

0

Ibra ie moze grac w tym meczu! Valladolid zagra na 200% i tutaj bedzie potrzebna walka!

0

No Iniesta powinien byc pod szczegolna ochrona, podobnie jak Messi.

0

Bykuun - nie szczesliwy przypadek, a ogromne umiejetnosci Bojana :P

0

syzbowiec - "Uważam, że nawet dzisiaj nie jest bramkarzem na miarę Barcy, ale chwała mu za to, że potrafił na przestrzeni lat nabrać doświadczenia i równa poziomem do kolegów. Napiszę to wyraźnie VV gra dzisiaj dobrze i nie mam pretensji za obsadę bramki, wcześniej było inaczej (w czystym sumieniem mogę jednak powiedzieć że do dzisiaj boję się jak ma zagrać piłkę nogami pod presją przeciwnika). Mało który zawodnik ma taki margines błędu jak miał VV i wielu nie dotrwało by w tej drużynie do momentu aż zacznie dobrze grać."

Zdecyduj sie chlopcze, piszesz na poczatku ze VV nie jest bramkarzem na miare FCB(haha - jedyny stosowny komentarz), a potem ze nie popelnia bledow.

POwtorze sie, ale kazdy czlowiek ogladajac regularnie Barcelone wie, ze VV to absolutnie czolowa czolowka, a na pewno lepszy niz Casillias.

0

Piszesz, ze 1% szansy, a zaraz ze nie ma w ogole szans. Brak logiki

0

"The Citizens poprzedniego lata na transfery wydali 120 milionów, zakontraktowano takich graczy jak Emmanuel Adebayor, Carlos Tevez, Gareth Barry, Kolo Tourneeé i Roque Santa Cruz."

Kolo Tourneee? :P

0

u99artur1 - spam chyba jest ci obcym terminem.

Tak w ogole to jakie newsy maja byc?

Newsy pokazujace wyzszosc nad Realem - nie, newsy z plotkami transferowymi - nie, newsy z wypowiedziami naszych rywali - nie. Czyli co? Zadnych newsow ma nie byc?

0

Co wiecej, kazdy z nich jest 100razy lepszy niz kosztujacy 70mln Ibra. TO powinno dac do myslenia

0

Brak Gabiego Milito to kompromitacja Maradony, to samo brak Zanettiego

0

No faktycznie, kapitalny sezon Ibry. WIecej od zaowndika za ktorego dalismy 70mln spodziewac sie nie mozna bylo. Byl prawdziwym liderem, walczakiem i nigdy nie odpuszczal. Najlepszy zawodnik w tym sezonie :|

0

Tak dobrze go zastapil, ale to Abidal jest numerem 1 :)

0

DinaczClue - wow, 1 twoj komentarz bez "i Vamos Barca" czy tez innych tego typu, brawo robisz postepy!

0

Nigdy nie bylem zwolennikiem jego talentu i nadal tak jest.

0

Nie wiem czy cos przeoczylem, a raczej to niemozliwe, ale bylo jakies podsumowanie marca jak i kwietnia?

0

Havret - ale lepiej chyba, zeby gral Keita niz Ibra? Bo w przypakdu kontuzji pewnie bedzie tak, ze Messiego cofnie, a Ibra wskoczy do 1 skladu :(

A Iniesta watpie ze tak od razu zagra.

0

janek_centrum - a co ma mowic?

Zreszta, chyba ty gosciu masz oczy i widzisz co "gra" drewniak? Bo zaczynaja mnie powoli irytowac te twoje komentarze wychwalajace ibrahimovicia.

0

JimMorrisonFCB - sezonowcy tak zazwyczaj pokazuja jak bardzo sa do klubu "przywiazani"

0

Marze o newsie: "Oficjalnie: Ibra opuszcza Barcelone"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?