0

Przegrane zdarzaja sie i to normalne, wsyztskiego wygrywac nie mozna. Ja nie rozumiem tylko kilku decyzji odnoscie skladu, ale do tego juz sie przyzwyczailem

Ibra... zenujacy jest ten koles, teraz moge to napisac bez zadnych watpliwosci - najgorszy transfer Barcelony od poczatku mojego kibicowania FCB, czyli okolo 7lat.

A Eto'o pokazal kto komu buty moze czyscic(nie sugeruje sie 1 mecze...)

0

Wolalbym innego zawodnika na szpicy, no i Toure zamiast keity, ktory jest ostatio w fatalnej formie;/

0

Nie odwolaja bo czerwo zasluzone, wiec nie placzcie znowu, ze sedziopwie pomagaja realowi bo nudne zaczyna sie to robic.

0

Oby pomoc wygladala tak jak ostatnio, czyli Busi Toure i Xavi. Atak mysle, ze wiadomo Pedro ibra Messi bo mysle ze po ostatnich wystepach Maxwella na skrzydle Pep zrezygnuje z tego wariantu.

0

Rowniez wolalem Guardiole, ale tylko dlatego ze nie wyobrazalem sobie Mourinho jako trenera Barcy. Nie ten styl.

A co do Mou to zawsze nie "cackal" sie z trenerami druzyn przeciwnych czesto mieszajac ich z blotem, a do Pepa szacunek widac ma, zreszta nie ma sie co dziwic.

0

Brak Realowi zagrania, owszem, ale jak ono ma byc jak co chwile jest inny trener i co sezon dochodzi kilka gwiazd?

0

m40 - bylo 5obroncow fakt, ale jeden z nich na obronie nie gral(Maxwell).

I nie wiem czy ta 2 kartka byla taka bezsensowna, szla niebezpieczna kontra.

Olo_17 - "dupy dal Pep, Sergio 2 razy"

Czlowieczku juz pisalem, wyjdz z tej strony i wiecej nie wracaj bo szkoda czytac te twoje durnoty, a przy okazji obrazanie trenera, ktory po raz 1 zdobyl 6 pucharow w 1 sezonie.

0

Najgorsze? Maxwell na skrzydle - w ogole sie na ta pozycje nie nadaje.

0

Olo_17 - Sergio padaka? Idz spac.

kwiatinho - mlodych i zdolnych bramkarzy Barcelona ma w odpowiednich sekcjach, wiec jak sprowadzac bramakrza to tylko doswiadczonego, ale jak juz pisalem nie ma potrzeby robic taki ruch.

0

kwiatinho - ale jaki sens jest sciagac mlodego bramkarza? Na rezerwie moim zdaniem musi byc juz ktos ograny, doswiadczony, zeby umial sobie poradzic z presja.

0

hardee - mamy Henryego :D

0

kwiatinho - oho, czyzby kolejny gracz FMa?

Jakbys sledzil na biezaco informacje to bys wiedzial, ze zmiennikiem na przyszly sezon bedzie PINTO.

0

hardee - Espanyol lepsza druzyna?:D W czym?

0

hardee - nie trzeba Bojanowi zmiennika, niech juz bedzie ten Ibra na lawce :)

Marco87 - Pedro sie przewracal? Nie zauwazylem, dodatkowo jezeli chodzi ci o technike to Bojan jest chyba lepiej wyszkolony od Pedro, choc nie wiem czy o wlasnie technike ci chodzilo.

0

Nie zwalam winy Na Pepa, ale zastanawia mnie dlaczego wystawia Maxwella na skrzydle. Przeciez Henry w najgorszej formie jest lepszy na tej pozycji niz Brazylijczyk. Zrozumialbym to gdybysmy grali z silnym rywalem, tak jak z Realem, ale z Espanyolem, ktory wiadomo bedzie z gory ze bedzie sie skupial na obronie?

Nie moge tez dalej rozpracowac tego ustawienia, bo typowe 4-3-3 to nie jest. Mam wrazenie jakby Xavi byl zdecydowanie wyzej ustawiony, ale moze mi sie wydaje. Moze to ustawienie to taka proba zmylki Mourinho?:P

0

Iniesta1899 - podalem tylko przyklad.

TAk przy okazji, nauczyles juz jak ma na imie Iniesta? Bo ostatnio pisales ze Andreas :D:D

0

Marco87 - a Ibre trawisz? Powiedzial nawet gorsze rzeczy na swoich kumpli z Interu, czyli ze gdyby nie on Inter nic by nie osiagnal :)

0

Ta Eto'o strzela malo... ma 11 goli, czyli o 4 mniej niz Ibra, z tym ze Eto'o gra jako skrzydlowy w Interze, a Ibra jako ten wysuniety napastnicy.

I jak zwykle wyszlo, ze polscy kibice nie sa obiektywni a zapatrzeni w zawodnikow Barcelony.

0

No to mam nadzieje, ze we Wloszech nie strzeli...

0

SzoOoniu? - no tak mnie zmotywowalo to zdjecie, ze masakra.

0

kedziorFCB - "Ibracadabra i magia powraca !;]"

Haha, rozwaliles mnie :D Kolejny fan youtubowy :D

0

duch toma jed - i tak zaraz cie zjedzie bo powie, ze jest w wiekszosci :D

0

baros1990 - KAzdy ma swoje zdanie, ale czy to jest zgrywanie madrzejszego od sztabu? Inaczej postrzegam piekno pilki od was i tyle. Wole ogladac kreatywnego, szybciego, dynamicznego zawodnika niz maszerujacego klocka i wisi mi to co kto o tym sadzi.

0

Marco87 - a co nie bylo oficjalnych rozmow Villi? przeciez on byl o krok Barcelony i to byly oficjalne informacje, a ja do tej pory nie moge tego przebolec.

0

W pzrypadku odejscia Abidala/Maxwella zdecydowane TAK.

0

A i jezlei cytujesz jakie zdanie to nie dodawaj do tego zdania wlasnych slow ok?

0

Cyraxfallasion - taki niby jestes madry, a wypisujesz glupoty.

"prawdopodobnie jeszcze Ci dorzuci ze "kibice jak ty nie doceniaja biednych obroncow i defensywnych pomocnikow." - i co to ma byc?

Tak w ogole do waszych wczesniejszych komentarzy sie niestety nie odniose, zostaly juz usuniete i ich nie widze...

0

jak Toure zagral jedynie przyzwoity mecz to ja nie mam o czym z toba jowunia rozmawiac :)

0

sylwestr - wiwiazal sie ze swoich wsyztskich zadan bezblednie. Zapewnil spokoj i nie tracil pilek. Kreatywny - kilka swietnych pilek przez pol boiska do nogi do tego kilka prostopadlych pilek po ziemi na skrzydla jak i do Messiego na srodek, ale takie, ktore odrazu stwarzaly niebezpieczenstwo. Do tego dorzucil gola. Czego oczekiwac wiecej? Ja nawet apelowalem o 10 dla niego, nie wiem czy to przesadzona ocena, ale na 9 na pewno zasluguje, bez 2 zdan.

0

Toure jedynie 8?! 9 spokojnie mu sie nalezalo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?