0

"Niestety nie potwierdziły się informacje Katalońskiego Sportu jakoby Zlatan Ibrahimović miał otrzymać powołanie na jutrzejszy mecz z Realem Madryt."

Jakie niestety?:D

0

aa no tak, faktycznie. Tak zamieszal, ze nie zauwazylem tego ;]

0

Marco87 - akurat tutaj nic o tym, ze Real wygra nie mowil.

0

Ale on pieprzy... jeszcze niedawno gadal z pelnym przekonaniem, ze to Real wygra. Chyba ogladal mecz z Arsenalem i sie przestraszyl.

0

No pewnie tak bedzie, ze beda starali sie indywidualnie kryc, wiec beda musieli sie idealnie uzupelniac. Straca przy tym mnostwo sil i mam nadzieje, ze to wykorzystamy :)

0

Hmm to arbeloa zagra na pomocy? Skoro ma stopowac Alvesa...

0

joghoort - naprawde? :D Oby to nie byl zaden blad.

0

czyli zobaczymy trio Pedro Ibra Messi :(

0

lczernecki - no dokladnie, zreszta(nie do wsyztskich sie to tyczy) pod kazdym newsem jak wypowie sie jakis wybitny byly pilkarz to sa komentarze: o moj ulubiony, zawsze go uwielbialem. Zaczyna mnie to powoli draznic.

0

Henry1991 - przestan "filozofowac". Gracz pokroju Messiego bedzie na pewno, co jakis czas wyrasta jakis nowy magik. Nie trzeba siegac daleko pamiecia. Ronaldnho, C ronaldo, Messi ktos nastepny na pewno bedzie.

A co do meczu z Realem to sie modle, zeby atak byl taki: Pedro Bojan Messi.

0

stlifer fajnie to zazartowal i ile jeszcze po nim bedziecie pisac to samo?

tak apropo wpiszcie se na jutubie pique funny i jest kompilacja z smiesznymi sytuacjami z Pique w roli glownej :]

0

endiuuu2 - we wloskiej lidze najlepszy obroncy? No ciekawe, bardzo ciekawe:)

0

obiektywniejade - no dokladnie, dla wszystkich wybitny technik, niesamowicie gra glowa itp. ale w meczu jakos tego nie widze :)

0

Na Real przydalby sie idealnie, nie ma co ukrywac jest lepszy niz MAxwell. No ale coz, zawsze jakies przeszkody przed waznymi meczami.

0

Baros1990 - no nie wiem czy to takie pytania retoryczne :) I wyluzuj troche bo nie zycze sobie zebys mnie jakas dziadyga nazywal.

0

No z tym Keita to jakies nieporozumienie. Mialem wrazenie ze gramy 4-4-2. A Keita... szkoda gadac co pilka do niego to strata, bardzo slabo dzis.

0

odpowiedzi* nie wiem skad ta spacja

0

Baros1990 - swoja droga dziwny jestes. Zadajesz pytania, ktore wymagaja od powiedzi a na koncu piszesz bez odbioru.

0

Baros1990 - lepszy mialem na mysli to, ze wnosi wiecej do gry i z nim gra wyglada piekniej po prostu, 100000000razy to powtarzalem podobnie jak z Eto'o.

0

Mam nadzieje, ze to jakies skorcze czy cos u Abidala.

0

Baros1990 - i znow szwankuje u ciebie czytanie ze zrozumieniem, pisalem wiele razy, ze BOJAN od razu nie stanie sie napastnikiem najwyzszego kalibru bo wlasnie zeby sie nim stac musi GRAC. I co mnie cieszy, ze znow jak gra Bojan gra jest ladna, plynna, i nie taka "sztuczna" jaka jest z twoim idolem Ibrahimovicem.

Swoja droga szkoda, ze cichutko siedziales po ostatnim meczu Bojana(chyba ze cos zalosnego jednak napisales).

0

Lexx91 - pewnie zablokuja, ale mozna sporobowac :)

0

JA stawiam 3-1 w tym gol w pierwszych 10minutach spotkania :]

0

Mam nadzieje, ze Bojan udowodni po raz kolejny, ze duzo wnosi do zepsolu. Jezeli nie to tez tragedii nie bedzie.

0

stifler11 - dlatego, ze Ibry nie ma? Przeciez on praktycznie nie dochodzi do glowek, a jak dochodzi to gow.. z tego jest :)

Ja mimo, ze lubie Marqueza dzis pewniej bym sie czul z Toure na obronie.

0

TomaszowMaz - ty jestes zalosny. Dimi to inwestycja w przyszlosc i jak dla mnie prezentuje sie solidnie.

0

Badzi69 - usuwalem spacje, a ten 2 link juz dziala.

Dzieki za ta paczke, 2 piosenki znam, ale zobacze co ty tu masz :D

0

Bazdzi69 - daje pobierz plik i wyskakuje, ze taka strona nie istnieje..

0

EL Polaco - a skad wiesz, ze nie jest odwrotnie? Taka prawda ze to wsyztsko wymyslaja dziennikarze, i jak BArca jest kims zainteresowana to tez od razu pisza, ze i Real by go kupil.

0

Evans w Barcelonie? Wg mnie kompletnie nie pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?