0

villarato - Orlowski bazuje tylko i wylacznie na jakis cytatach i co kto powiedzial na konferencji, no ale to wszstko przeciez jest na tej stronie. Dodatkowo komentuje bez emocji. Ja chcialbym aby Rosłoń, Nahorny i Twardowski albo ten mlody z ligi francuskiej. Niestety ci co komentuja hiszpanska(moze oprocz Wolskiego) maja male pojecie ogolnie o pilce, ratuje ich to, ze znaja statystyki i kto gdzie gra. Niestety hiszpanska ma wg mnie najgorszych komentatorow.

0

damiando10 - no tez mi go brakuje w tej druzynie ale coz, tak to juz jest w sporcie

0

Nie na temat meczu, ale o Orlowskim. Czy nie wydaje wam sie, ze on ocenia kazdego zawodnika tylko po danym meczu? Kilka meczow temu byl zachwycony Maxwelem, a dzisiaj juz go chcial sprzedawac bo mial kilka nie udanych zagran w malym odstepie czasowym.

0

s2h3k popieram to co napisales o Ibrahimovicu :)

0

kretoszczur - czyli wg ciebie wygrana oznacza dobrą gre? jak tak to nie mamy o czym dyskutowac

0

Bojan po raz kolejny pokazal swoja wartosc! A co do Ibry to juz sie nie wypowiadam bo szkoda mi czasu.

0

nie na temat: Manolo Jimenez zwolniony

0

santiago - a skad my mozemy wiedziec czy ma szanse powodzenia? Zastanow sie zanim znow zadasztak bezsensowne pytanie.

A co Riberiego to widac, ze czeka na oferty. Kto da wiecej tam pojdzie, takie mam wrazenie. Ja osobiscie bym go u nas nie widzial.

0

goolo - a moze ta twoja stara ekipa przeniosla sie na inny klub? :]

0

Na Osasune Ibra powinien wystarczyc choc podejrzewam i takbedzie ciezko, ale na swietna Mallorce Henry juz obowiazkowo.

0

blazeq - szkoda, ze tylko widzisz mnie tylko jako przeciwnika Ibry. Co prawda bylem jednym z pierwszych, ale teraz doszlo ich duuuzo.

I jak mozesz go porownyac do Eto'o? Eto'o dawal tej druzynie jakosc. Eto'o walczyl i co prawda czesto pudlowal, ale zawsze cos strzelal i gdy on byl akcje byly szybsze i bardziej nierzewidywalne. Nie chcialem nigdy wiecej porownywac ich, no ale coz sam mnie do tego zmusiles. I naprawde zastanow sie czy tak ma grac zawodnik zapowiadany przez wiekszosc o klase lepszego od Eto'o, za ktorego zaplacono 70mln? Nie wiem jak w takiej sytuacji ktos moze wysmiewac transfer Pepe, ale to wlasnie pokazuje jacy sa kibice. Z cudzych bledow(w tym przypadku transferu Pepe to nie jest blad) potrafia sie nasmiewac przez dlugi okres, ale do tego, ze Barcelona zrobila najgorszy transfer od lat przyznac nie potrafia.

0

Ibra 4 haha, dajmu mu moze 7, przeciez strzelenie karnego to sztuka, jaka potrafi niewielu! Jestescie naprawde minimalistami.

0

O co caly ten szum? Powiedzial, ze nie wyjdzie na murawe? Czytajcie caly tekst a nie tylko tytul ;/

0

sphinks - ta juz coraz mniej argumentow, zeby bronic Ibre. Tak, to ze strzelil karnego pokazuje jakim jest kapitalnym pilkarzem. Daj juz spokoj bo zal to czytac.

0

Bykuun dopiero po napisaniu komentarza przeczytalem twoj komentarz i tak to wyglada jakbym powtorzyl to samo po tobie :P

0

boberov - szczerze to zawsze dzialal mi na nerwy szczegolnie swoim zachowaniem, coz poradzic nie kazdy kazdemu odpowiada. No ale jeszcze dochodzi fatalna gra w Barcelonie... I zeby byla jasnosc od kiedy jest zawodnikiem Barcelony to staram sie szanowac, ale nie raz nie wytrzymuje bo nie pojmuje jak zawodnik kupiony za 70mln moze grac tak fatalnie i bez zaangazowania.

0

nergal34 - zaskocze cie bo mimo mlodego wieku gram juz w okregowce, wiec z tym ci sie nie udalo.

Czyli wychodzi, ze wielki kozak Ibra nie wytrzymuje presji? No to ja dziekuje za takiego zawodnika. Wielki zawodnik charakteryzuje sie wlasnie tym, ze po nieudanej probie od razu o tym zapomina i skupia sie na kolejnej akcji. Dobrym przykladem jest np. Bojan gdzie u niego nie widac w ogole stresu po nieudanym strzale czy akcji. A wtakiej polskiej lidze co? 1 setke nie strzeli i caly mecz jest zalamany. Gra sie od 1 do 90min i jak cos nie wyjdzie to trzeba udowodnic ze to byl tylko przypadek, tym czasem u Zlatana tego nie widac bo przy kolejnych akcjach oddaje takie nonszalanckie strzaly, jakby mu nie zalezalo.

0

Bede go krytykowal skoro gra slabo, a nawet fatalnie. Zawodnik ktory kosztowal 70mln z marszu powinien sie przystosowac do nowej druzyny bo skoro nie to jaki to interes? Mogl zostac Eto'o lub zakupiony Villa i nie bylo by gdybania ze potrzebuja czasu. Dodatkowo nieskutecznosc nie mozna tlumaczyc brakiem zgrania bo co ma brak zgrania do tego, ze Szwed nie potrafi trafic do bramki w dziecinnie prostych sytuacjach? Wieeeele takich juz bylo gdzie wystarczylo tylko przylozyc stope, ale niestety ten mega "klasowy" zawodnik tego nie potrafi.

0

Gielar00 - wytlumacz mi prosze jak my mozem go wspierac? Wchodzi na nasza stronke tak?

0

SIMONZAOOO - tak, ale nie z tego powodu ze gola strzeli Ibra, a BARCELONA.

0

boberov - to niech w koncu pokaze bo mam dosc tego gadania. Slaby jest obecnie i takie sa fakty.

0

Dobra ide bo widze nie ma sensu pisac z slepo zapatrzonymi fanami Ibry. Dodam tylko, ze na wsparcie i zaufanie trzeba zapracowac i pokazac na boisku ze sie chce. dobranoc

0

Titi1419 - i pzrestan pieprzyc, ze on potrzebuje zaufania, wsparcia itp. Od nas tego nie dostanie, wiec po co tak piszesz?

0

Titi1419 - sorry, ale straszne glupoty wypisujesz. Jak mam uwierzyc w niego, skoro nie daje mi podstaw?

0

Pingwinek - a wliczajac te wsyztskie superpuchary itp?

0

Pingwinek - Messi zdobywa bo ktos musi, a skoro Ibra tego nie potrafi robic to Messi wzial cala gre na siebie i dzieki Bogu jest w formie i strzela te bramki. Ibra tutaj gra jako najbardziej wysuniety napastnik, Eto'o w Interze tak ustawiany nie jest.

0

baddorf - nigdy go nie trawilem i kochal go nigdy nie bede. Moge go tylko szanowac, ale tylko wtedy kiedy bedzie gral z sercem i zaangazowaniem, a tego nie robi.

0

Pingwinek - a zauwazyles, ze Eto'o gra calkiem inaczej niz w Barcelonie? On tam nie jest wystawiany jako najbardziej wysuniety napastnik. Milito ma zdobywac wiekszosc goli.

0

dredowawrozka - A co moze napiszesz, ze to wybitny zawodnik o nieprzecietnej technice? Moze i tak, ale na boisku tego kompletnie nie widac, gra fatalnie. Gdy Barca probouje pograc kombinacyjnie idzie pila do Ibry, a ten zagrywa tam gdzie nikogo nie ma - takie zagrania mialy miejsce nie raz.

0

dziewczyna a madrzej gada, niz wiekszosc z was :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?