Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TO bylo od poczatku jasne. Riberi jak jest w formie to jest swietny, ale bardzo rzadko ją ma.
0
Baros1990 - to chyba na glowe upadles. Xavi nie potrafi zagrac celnie pilki na 3 metry? Zagrywa na dalsze odleglosci kilkanascie pilek na mecz.
A chodzi mi o to, ze przez Ibre nie ma jak grac mu prostopadlych pilek, a to Xavi potrafi doskonale. Po prostu jak jest Ibra na boisku Xavi nie moze rozwinac skrzydel bo nawet Xavi nie ma jak zagrac pilki zawodnikowi, ktory stoi w miejscu bez zadnego ruchu.
0
janek centrum - takim sie uwazam. A co do komentarza to niechce zeby gral czlowiek, ktory psuje cala gre Barcelony, czy to takie dziwne?
0
hanc - ale jak pomocnicy maja mu stworzyc jakas sytuacje, jezeli on stoi w miejscu i najczesciej na pozycji spalonej? Wedlug mnie slabsza forme Xaviego jak i Iniesty mozna wlasnie tym usprawiedliwic. Jak gra Ibra gra jest przewidywalna, wolna, a jak juz Bojan wystepuje to zaczyna sie plynna, szybsza gra no i przede wszystkim jest stosowana wymiennosc pozycji co w jakims stopniu powoduje zamieszanie w bloku defensywnym przeciwnika.
0
"ale podejrzewam, że on ani takiej ochoty, ani cierpliwości, jaką ja mam do dyskusji z tobą nie wykaże."
A dlaczego? A co łaske mi robisz odpisujac mi? Czlowieku nie uwazaj sie za kogos waznego bo ty tylko oceniasz i w dodatku robisz to bardzo srednio.
0
blazeq - Nie bede pisal ile warte sa dla mnie twoje posty bo dostane bana. :)
Mam podawac argumenty na to, ze Ibra zagral fatalnie? Czlowiek, ktory nie zrobil na boisku nic do tego w idiotyczny sposob teoretycznie oslabil(w tym przypadku nas wzmocnil) zespol powinien dostac 1.
Czyli idac twoim tokiem rozumowania, za nastepny fatalny mecz dostanie 4 bo nie dostal czerwonej kartki? Nie dostanie czerwonej, czyli nie bedzie zaslugiwal na 3 bo zagral juz wczesniej gorzej?
hanc - wtedy byłaby nota 0.
0
Nie pogniewalbym sie, jakby z 10meczow dali Szwedowi :)
0
Bykuun - mysle, ze tu jednak zawiodla komunikacja. Rozumiem gdyby Puyol mial kontakt z przeciwnikiem, ale bylo na tyle wolnego miejsca, ze spokojnie daloby sie to inaczej rozwiazac. Ale wiaodmo pilka to gra bledow i musza sie zdarzac.
blazeq - "- po pierwsze może zagrać jeszcze słabiej, dlaczego tak uważam? bo...
- po drugie grał już w tym sezonie słabiej :D"
Jezeli to sa twoje glowne argumenty to do oceniania sie nie nadajesz.
W takim razie nikt nigdy na "10" nie zasluzy bo zawsze moze zagrac lepiej. A taka jest prawda, ze slabiej niz Ibra zagrac sie nie da.
0
OLo_17 - a moze cos od sioebie dodasz? Jakas dyskusje poprowadz? Bo tematu o pilce unikasz jak ognia, tylko glupie komentarze piszesz.
0
hell998 - nie uzywaj slow, ktorych nie znasz znaczenia.
0
Jezeli trener go niechce to takie pomysly nie maja sensu. Szkoda bo najlepszego swojego bramkarza nie biora na mundial...
0
Sev - może zacznij oglądać mecze? Ostatnio w wolnych strzelali- Henry i Marquez w jednym meczu a potem Messi
0
danio - Ibra nic nie wprowadza.
0
danio - nie pzrestane skoro na to zasluguje.
A i jeszcze dodam, ze Bojan nie jest wcale moim ulubiencem, tylko po prostu dostrzegam w nim mega talent.
0
Baros1990 - Bojan gra dobrze, nie bardzo dobrze, ale z nim w skladzie gra Barcy jest naturalna, a nie taka sztuczna jak z Ibra. I Bojan moze i marnuje, ale ma wieksza latwosc do dochodzenia do klarownych sytuacji, co wlasnie jest bardzo wazne. Troche pogra i zacznie regularnie je wykorzystywac.
0
danio - no bo taka jest prawda, ze Eto'o jest lepszy.
0
"Mimo ze klocka to Ty nie byłbyś nawet godzien po nim sprzątać." - Co ma piernik do wiatraka? Nie wiem w ogole po co mi tu z tym wyjechales.
Nie uzyl bym slowa "zagral". Gdy byl na boisku nie zrobil nic, tylko przeszkadzal. Po jego zejsciu odrazu lepiej to wygladalo.
0
nie powiedzial, a napisal to po 1. No penwie, nie jestem obiektywny. Ibra 10 za to, ze w ogole mu sie chcialo wyjsc i pospacerowac na murawie!
0
1 albo 0. A co on takiego zrobil, zeby dostac wiecej? nic
0
Ibra nie dosc ze gral fatalnie to do tego czerwo i 3? No ludzie bez przesady. Przeciez jakby to byl Bojan, Maxwell czy ktos inny bylaby nizsza. Badzcie obiektywni i przestancie w koncu bronic tego klocka.
0
kretoszczur - Bojan ma wiekszy potencjal. Wez tez pod uwage wiek obu zawodnikow.
0
cris2706 - nic nie wiadomo. W takim klubie jak Bayern moim zdaniem napastnik musi miec dobre warunki fizyczne. Tak wiec nie uwazac, zeby w razie checi wypozyczenia Bayern byl dobra opcja. Stawialbym na Arsenal.
0
cris2706- jak mozna warunek taki stawiac? To jest czolowy klub, wiec forma by decydowala.
Ja mam nadzieje, ze teraz Bojan pokaze, ze jest bardziej wartosciowym zawodnikiem od Ibry i Pep w koncu przejrzy na oczy.
0
Rogusek - tak to jest z polskimi kibicami. Eto'o jak mial kilka meczow nieskuteczych bylo to samo.
0
Bojan1990 - bede pisal do kogo mi sie podoba. Na pewno nie bede nie odpowiadal na twoje bez sensu komentarze. A to, ze boisz sie ze mna dyskutowac dobrze o tobie nie swiadczy :)
0
Bykuun - co do wypelnienia kontraktu Ibry, to pytanie czy Pep bedzie umial przyznac sie do bledu. Boje sie, ze bedzie chcial mu dac jeszcze jedna szanse na przyszly sezon.
A co do postawy Ibry, to niestety, spelnia sie w 100% to co myslalem.
0
szafarz - ty wlasnie o to chodzi, ze Ibra odrazu mial sie stac kluczowym zawodnikiem! Nie po to poszlo tyle kasy, zeby miec sezon stracony. Zreszta moglismy miec ogranego w lidze hiszpanskiej i z naszymi zawodnikami Davida Ville i tego najbardziej nie moge przebolec, tym bardziej ze juz bylo baaardzo blisko do finalizacji tego transferu.
No ale coz trzeba sie przemeczyc z Ibrą(bo na alwie niestety Guardiola go nie posadzi) do konca sezonu i wtedy mam nadzieje wplynie jakas oferta z City i to skusi zeby go sprzedac.
0
szafarz - tak wiem, ale chociazby te 50mln to sporo za duzo jak na takiego zawodnika jak Ibra. Dodatkowo wieksza pensja Szweda. To juz lepiej by sie oplacalo zwiekszyc pensje Eto'o i miec na kolejne sezony gwarancje bramek bo Eto'o w Barcelonie nigdy nie zawodzil.
0
Xavi gra slabiej no bo po prostu nie ma komu grac tych pilek. Obejrzyjcie sobie skroty z poprzedniego sezonu i zobaczycie roznice w naszym ataku.
0
ludzie, CZYHRYNSKi to inwestycja w przyszlosc, rozumiecie to?