0

vanqued - ta nie mam racji bo potrafie obiektywnie ocenic druzyne? Nie bede pisal ze bylo dobrze, kiedy bylo zle. A kibicem bede zawsze, nawet jak bedzie zawsze zle.

0

sphinks - kazdy rywal jest zdeterminowany. Po kazdym meczu sa takie same usprawiedliwienia.

0

Drea swietnie napisane. Koles wart, a raczej za ktorego zaplacilismy 70mln powinien pokazywac cos wiecej niz 1/2 srednio ciekawe zagrania.

obiektywniejade - dzieki Ibrze? Ja dziekowalem Bogu, ze przy 2 golu na srodku ataku byl Messi a nie Ibra bo wtedy gola by niestety nie bylo. Wczesniej albo by kogos sfaulowal, albo jakims cudem znaalzlby sie na spalonym, albo po prostu nie doszedlby do tej pilki.

0

vanqued - a co prawda boli?

0

W pzreciwienstwie do wiekszosci nie uwazam, zeby to byl dobry mecz. Bylo kilka swietnych indywidualnych akcji Pedro, Messiego, Iniesty nic poza tym niestety. No oczywiscie oprocz 2 gola - bo to byla wreszcie akcja na miare Barcelony. Kolejne wymeczone zwyciestwo i mnie to martwi.

0

kris2313 - glowki Ibry... owszem 2 byla ladna, ale 1? Mial baardzo duzo czasu, a mimo to pilka nawet do bramki nie leciala, a tylko w poprzeczke. Tak wiec niby jest znakomitym technikiem i glowkujacym, a rzeczywistosc co innego pokazuje. W takim razie w czym jest lepszy od E2?:)

0

Ludzie jak nie bylo faulu przy nieuznanej bramce Ibrahimovica? Jak zwykle popchnal kolesia jak szmate. Tak sie nie gra, tym bardziej ze wystarczylo tam wslizgiem wjechac i bylby gol, ale nie bo przeciez by sie pobrudzil.

I jak zwykle spowalnial gre, kiwal sie sam w miejscu... juz nie moge na to patrzec.

0

Kapitalna sprawa. Nie dosc, ze po Polsku to jeszcze z najlepszym napastnikiem na swiecie Samuelem Eto'o :)

0

sklad ok, tylko zamiast Ibry Bojan.

0

bykuun - wspieraniem bym tego moze nie nazwal, ale widze mamy podobne myslenie i cenimy w pilce piekno, a nie same wyniki w przeciwienstwie do wiekszosci :)

0

Ramon - "..a dacie sobie buzi potem?;)to nie gg. Pogadajcie sobie..na swoim poziomie."

to zdanie mi mowi o tobie wszystko, wiecej z toba dyskutowal nie bede bo szkoda czasu.

Argumenty? zadnych nie widze. Jedynie to, ze calemu swiatu chcesz sie pochwalic, ze byles na meczu Barcelony :)

0

Ramon59 - jezeli bys myslal to bys wiedzial, ze piszac to mialem na mysli tych, co glupio krytykuja Busquetsa.

No i ten komentarz skierowany do bykuuna... brak slow. Brakuje ci argumentow to glupio atakujesz :)

0

Nick elback i Zielony164 - co to za beznadziejne komentarze rodem z onetu itp? Chyba nigdy nie trenowaliscie, skoro u was takie zdziwienie.

0

Sergio to w ogole od poczatku jego wystepow jest dziwnie ocenany. Na poczatku pamietam byl mocno krytykowany za to, ze w ogole sie nie angazuje w gra ofensywna, co zreszta nie bylo prawda bo jako def pomocnik nie moze sie zapedzac. Potem zas jak zaczal fajnie grac dla oka, kombinacyjnie i odwazniej byl krytykowany za to, ze chyba zapomina, ze nie jest ofensywnym pomocnikiem a defensywnym. POtem zaczeto nazywac go slabym ze wzgledu na warunki fizyczne. Naprawde zastanowcie sie bo ja juz krytyki Sergio czytac nie moge. Koles jest swietny technicznie, gra madrze, stara sie grac z 1 pilki a nie holowac ja niepotrzebnie. Co prawda zdarzaja mu sie bledy, ale to przeciez nieuniknione. Nalezy tez pamietac ile on ma lat. Zreszta gra w kadrze Hiszpanii, ktora ma chyba najsilniejsza 2 linie - to tez bardzo duzo znaczy.

Ja oczywiscie wole jak narazie Toure. Swoimi wystepami przez ostatnie sezony pokazal, ze jest swiatowej klasy zawodnikiem, a gdy jest w formie to lepszego od niego nie ma. Tak wiec mamy 2 naprawde wybitnych zawodnikow na tej pozycji, z tym, ze jeden to wychowanek, wiec wiadomo, ze jest jak gdyby faworyzowany.

0

sphinks - ta, dla ciebie kazdy komentarz jest zenujacy. Tyle tylko, ze sam wypisujesz niezle glupoty. Zagralismy dobrze? Prosze cie nie zartuj to byla katastrofa. Wedlug ciebie ci co krytykuja nie sa prawidziwymi fanami? Ja w przeciwienstwie do ciebie potrafie obiektywnie spojrzec na nasza gre, i skoro byla ona slaba to tak pisze. Majac na mysli slowo "slaba" odnosze sie do naszej gry, nie do wyniku.

0

Co do Busquetsa to chyba jestescie niesprawiedliwi. W pewnym momencie to on byl glownym rozgrywajacym a nie Xavi i robil to calkiem niezle. To co mi sie u niego podoba to, ze nie boi sie grac z 1 pilki. Bardzo to przyspiesza akcje.

0

Ibra zagral naprawde bardzo przecietnie, a wy go oceniacie na 7. Nie wiem, albo ja zbyt wiele od niego wymagam, albo wy zbyt malo. Przez tego czlowieka nie ma gry w przodzie!

0

wie ktos moze jak sodzie poczyda GdS pod wodza Ryjka?:p

0

Ma braki spowodowane dosc mala iloscia meczow*

0

Jestem wielkim zwolennikiem talentu Busquetsa, ale mysle, ze poczul sie ostatnio zbyt pewnie. Gra dobrze, lecz nieraz widac w jego zagraniach lekka nonszalancje. Oczywiscie jest to spowodowane tez tym, ze chce grac z 1 pilki przyzpieszajac akcje. Tak wiec chcialbym teraz przez kilka meczow w 1 skladzie na def. pomocy zobaczyc Toure bo widac, ze ma braki. Jest wolniejszy i mniej zwinny niz w tamtym sezonie, no i czesto traci pilke co w tamtym sezonie praktycznie mu sie nie zdarzalo.

0

jaki on swietny? Czesto jezdziec bez glowy. Zawodnik prezentujacy inny styl niz Barcelona. WOle Pedro czy Jeffrena. I na koniec dodam, ze jest mocno przereklamowany. Jest dobry, ale tylko dobry, a to za malo.

0

Z Rochnina ja wziaze spore nadzieje

0

bykunn - gdyby sedzia podyktowac karnego za faul Marqueza nikt nie moglby miec pretensji. Pchniecie bylo ewidentne.

0

Rozumiem, ze jako kibice Barcelony uwazacie, ze wszystko funkcjonuje idealnie. Ja jako kibic potrafie patrzec na wszytsko obiektywnie, skoro Ibra gra slabo to o tym pisze. Czy wy naprawde nie widzicie, ze z nim w skladzie gra jest taka sztywna? Taka nijaka

0

nick elback - ja oczywiscie ogladam i mam nadzieje na jakas brameczke Eto'o ;]

0

"Chcialbym zobaczyc jakis wykres skutecznnosci obu panow tzn ilosc strzalow w swiatlo bramki i ile ztego padlo bramek, dusponuje ktos czyms takim?"

to tez nie jest wyznacznikiem. Eto'o mialby napewno wiecej zmarnowanych sytuacji, tyle ze on ma mecz ma ich conajmniej dwukrotnie wiecej niz "technik" Ibra. Za duzo sie naogladaliscie filmikow na YT z Ibra.

0

wroner - sam gram w klubie, chciales odpowiedzi to ci odpowiedzialem.

Eto'o wybitnym technikiem nie byl, ale ta co posiadal w zupelnosci mu wystarczyla, aby stac sie jednym z najskuteczniejszych napastnikow Barcelony.

"Jego jedynym zwodem, ktory opanowal do perfekcji bylo na zamach, gdyby nie jest super esktra technika w 1/2 LM nie bylo by bramki iniesty, gdyby ta pilke przyjal akcja pewno wygladala by inaczej, a tak odbila mu sie od psizczela, dopadl do niej Leo i Iniesta zrobil co zrobic powinien."

Pilka bardzo trudna do opanowania, zreszta mam po kazdym meczu dokladne bledy Ibry wyliczac? Byloby takich spoooooooro.

Widze, ze zapomniales juz jakie znaczenie dla naszej gry mial Eto'o i ile fantastycznych bramek strzelil. A moze nie miales okazji tego ogladac hmmm...

0

u99artur1 - Eto'o mial charakterek owszem, ale pokazywal to na boisku. Gdy mu cos nie szlo zapierdzielal za 3. Dawal anm zmiennoc pozycji, mozliwosc zagrania prospoadlego zagrania, akcje byly szybsze i ladniejsze.

I jeszcze sie odniose do Bojana. Piszesz, ze jest wiecznym talentem... Jest megatalentem i gdy tylko gra to pokazuje. Jak gra to Barca gra duzo ladniej, szybciej w przeciwienstwie do tego jak gra Ibra. I dodam, ze ma dopiero 19lat.

hell98 - ale dlaczego wy wiecznie podajecie te plusy Ibry bez zadnego pokrycia. Ibra daje nam finezyjna technike? Gdzie? kiedy? Jak on dobrze pilki nie potrafi odegrac jak i przyjac.

0

co do Ibry to zgadzam sie w 10000% z bykunnem. Eto'o dawal nam to cos, czego Ibra nam dac nie moze.

0

A i jeszcze na koniec dodam, ze calkiem dobry mecz zagral Hleb. Szukal kombinacyjnej gry i ladnie mu to nieraz wychodzilo. Dalbym mu jeszcze jedna szanse u nas na srodku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?