Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kelevra16 - a mozna wiedziec gdzie grales skoro tak sie wymadrzasz teraz, ze kapitalny z ciebie pilkarz a do tego matematyk? haha
I nigdy nie pisalem, ze Ibra jest slabo bo tak i Eto'o ma wrocic. Wiesz prosze cie nie pzrekrecaj moich slow bo tego nie lubie(pisales tak kilka postow nizej, dla jasnosci)
0
zreszta nie wiem czy na pewno zrobilem blad. Sprawdzilem i wgtej strony bledu nie ma - http://www.sjp.pl/co/wielokropek. Chciales zablysnac a sie nie udalo, o "jeny" ^^
0
kelevra16 - wlasnie pokazujesz jak jestes slaby ;] Bedziesz mi wypominal literowke, ok wypominaj. Bezbledny nie jestem. Za to znam sie na pilce, a ty skoro jestes takim kapitalnym matematykiem to udzielaj sie w tym temacie bo z pilka masz raczej malo wspolnego.
0
kelevra16 - nie pisz do mnie bo za niski poziom reprezentujesz o czym swiadczy bardzo czesto przez ciebie uzywane slowo "jeny". Kiedy wielokropku uzywac tez widze nie wiesz.
0
I prosze poprawcie to w opisie z ta asysta. Mysle ze od zawodnika wartego 70mln mozna wymagac wiecej, niz 1 asysta, ktora nie byla jakas nadzwyczajna o czym juz pisalem.
0
kelevra16 - a co mam pisac co innego? Ten sam mecz, a jezeli od pocztaku uwazalem, ze Ibra zagral slabo to bede tak uwazal do konca.
Ucichlem? Nie chce mi sie z toba pisac bo malo wiesz, a zaslaniasz sie tylko liczbami i jakiz tys dobry z matmy :) Liczby to nie wszystko.
0
No i w dodatku zmarnowal z 2 bardzo dobre okazje.
0
i raz*
0
SZUMI - czy ta jego asysta byla taka piekna hmmm.... najpierw sobie zle przyjal (Eto'o juz byscie odjeli za to punkt:)) a potem nienaciskany przez nikogo zagral pilke do niepilnowanego Messiego. Normalna asysta. Nalezy tez zauwazyc zle przyjecia i odegrania Szweda. No i nikomu niepotrzebne "rozgrywanie" przez niego pilki. Od tego sa inni, a on ma zdobywac gole. W niektorych sytuacjach wlasnie byl spoziony i nie bylo go tam gdzie mial byc.
Abidal owszem slabiej niz ostatnio, ale bledow w obronie nie zauwazylem i tak w efektowny sposob ogral rywala. Zgadzam sie z 6, ale nie zgadzam sie, zeby Ibra mial rowniez 6 bo Abidal zagral po prostu lepiej.
0
Nie bo zagral sbaiutko. Na forum niech daja, ale to zadne forum nie jest. Zreszta co ma do tego Bojan?
0
Abidal dobrze. Ibra w dol i to o 2 oceny.
0
Abidal taka sama ocena jak Ibra, jakies nieporozumienie.
0
jaka z Rooneya gwiazdeczka? Nie gwiazdorzy, wiec santiago jak masz sie go czepiac to o cos innego. Pracus jakich malo.
0
kisinho - nie wiesz kto kim sie 1 interesowal, Real czy Barca wiesz po co tak piszesz?
0
santiago - oj, ale ty glupoty piszesz. Rooney indywidualista? Kto jak kto ale on nie gra dla siebie tylko dla zespolu.
0
dodatkowo to wy nie respektujecie moich argumentow. Nigdy nie pisalem, ze Ibra ma kryzys czy cos.
0
Wesol3 - a jednak odpisze. Wiem, ze Ibra to dobry zawodnik(wpominalem to juz 100 razy), ale takiego zawodnika Barca nie potrzebuje. Bedzie strzelal, bedzie asystowal, ale nie ma tego czegos w ataku. I po jego przyjsciu stracilismy wazny element naszej gry w poprzednim sezonie czyli pressing, atakowanie juz obroncow.
0
szymonst - mylisz sie. Gram sam w okregowce, a majac 17 lat to nie jest zbyt slaby wynik. A ty gdzie? Na podworku? Dodatkowo albo ty jestes tepy, albo nie wiem co. Co z tego, ze ma dobre statystyki jak Barca przez niego gra duzo nudniejsza pilke? Jak juz napisalem wczesniej niechce, aby Barca grala tylko dla wynikow jak np. ManU.
0
szymonst - powtorze po raz setny. Owszem Ibra strzelil pare bramek, ale nie tylko bramki sie licza. Liczy sie gra. A dobrze gral w 1/2 meczach.
0
aschnu - nie, jak krytykuje Ibre to Ibre, a nie Guardiole. Guardiole moglem krytykowac jak sam gral. Pewnie on sam czuje, ze popelnil blad sprowadzajac Ibre, ale coz, nikt bezbledny nie jest. Nawet Guardiola.
0
I przestan uzywac co zdanie trzech kropek. Do zakoczenia zdania uzywa sie jednej, nie trzech.
jarnipuyol - i co, dlatego, ze jestem fanem FCB nie moge skrytykowac zadnego zawodnika Barcelony? Jezeli ktos na to zasluguje, a Ibra tak, to nie widze powodu dlaczego mialbym to ukrywac. Nie badzmy slepo zapatrzeni w naszych zawodnikow.
0
kelevra 16 - a ty dalej swoje. Wczoraj ja, dzisiaj inni to samo pisza co ja, czyli, ze Ibra jest dobry, ale nie pasuje do Barcelony, a ty dalej swoje! Nikt nie podwaza klasy Szweda, ale to po prostu nie ten styl gry! Ibra dawal wiecej niz Eto'o Interowi, a Eto'o wiecej Barcelonie niz Ibra.
0
Widze ze to nie ma sensu bo nie czytacie moich wszystkich komentarzy i piszecie, ze Ibry niechce bo jest slaby, a Eto'o lepszy. Podaje argumenty, a wy kompletnie nic. I Pepa nigdy nie skrytykowalem i nie skrytykuje, jedynie moge sie z nim w jakiejs kwestii nie zgodzic. Nara
0
kalevra16 - a co takiego Ibra pokazuje technicznego? To, ze kiedys tam podbil pilke kilka razy w biegu? A co to za problem? Kazdy tak potrafi podejrzewam, ze nawet ty.
Wszyscy tak zachwycacie sie ta technika Ibry, a jego przyjecia i odgrywanie pilki tego nie potwierdzaja.
Na dzis skonczylem
0
kelevra16 - oczywiscie, ze bede sie cieszyl. Ale przyznam szczerze, ze po meczach w tamtym sezonie bardziej bylem podekscytowany bo w kazdym meczu gralismy widowiskowo.
Mam nadzieje, ze zaczniemy grac efektowniej, a nie bedziemy sie stawac Manchesterem, ktory wygrywa, ale bez jakiegos szczegolnego stylu.
0
kelevra16 - ty oceniasz zawodnika po samych statystykach, a ja przede wszystkim jak gra i ile daje druzynie. Taka jest miedzy nami roznica.
0
marbato7 - nie wiem czy to byla ironia czy tez nie, ale pisze jak uwazam. Gramy w tym sezonie tylko dla wynikow, a nie dla kibicow. Takie mam wrazenie
0
marbato7 - no w tym sezonie gra efektywniej ale mniej efektownie, z czego Barca slynie.
0
No i owszem Eto'o marnowal sytuacje, ale popatrz ile on ich mial, a ile ma Ibra. Eto'o jest mistrzem w wypracowywaniu sobie sytuacji.
0
kelevra16 - no to masz archiwum newsow i sobie poszukaj i nie pisz takich bzur. Gdybys w tamtym sezonie wchodzil na ta strone, a nie od tego to bys wiedzial, ze Eto'o to moj 2 najlepszy zawodnik. Zreszta o nim zle powiedziec nigdy nie mozna, gdy gral slabo to zapieprzal za 2, a nie spacerowal jak wiadomo kto.