Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja z kolei w sobote nie obchodze. W sobote licze na zmiany w ataku, szczegolnie na posadzenie Ibry na lawce bo pospacerowac to sobie moze w parku, a nie na boisku. Bojan za Ibre, Pedro za Henryego, choc tutaj nie koniecznie i jedziemy.
0
Zawsze bylo wiadome, ze w CdR Pep bedzie dawal szanse grac tym co malo graja w lidze i LM. Nie byl konsekwentny (postawil na 1 sklad) no i odpadlismy - trudno. Mi tam na pucharze nie zalezalo, ale bardziej na grze np. Dos Santosa, Thiago, Jeffrena i innych naszych utalentowanych mlodzikow. Tylko zeby to odpadniecie nie bylo koncem trofeow.
0
najslabszy? zdecydowanie Ibra. Cala 1 polowe przespacerowal - jak narazie fatalnie i nawet nie probujcie go bronic.
0
Eto'o - Messi to była zabojcza para.
Chcialbym, aby Bojan znow gral. Wiecej sie dzieje w przodzie jak gra Bojan. A gdy Ibra to gra staje sie czytelna i wolna.
0
krupinho - d;aczego ty sie wciaz osmieszasz? Wiesz co to znaczy odpowiednio skrocic kont, dobrze sie ustawic, aby napastnik nie mial co zrobic i tylko jedynie uderzyc w bramkarza? Valdes to robi kapitalnie i juz zaczyna byc smieszne to twoje krytykowanie, bo nie ma za co go krytykowac.
Baros1990 - wciaz twierdzisz ze Bojan to drewno?
Bojan po raz kolejny udowodnil, ze jest kapitalny, a ma dopiero 19 lat!
0
dww - oczywiscie, nie sztuką jest zdobycie 6 pucharow, przeciez to zadna sztuka.
0
Przemo9FCBa - z jaka Sevillo? z Sevillą :|
0
sev3nd4ys - owszem keita moze grac i caly czas gral na sordku, nie tylko na poczatku, tylko chodzi o to, ze nie mamy 2 rozgrywajacego jak Xavi...
0
Mata jest przeciez co najwyzej pzrecietny. Co wy w nim takiego widzicie?
0
Nie jestem jego zwolennikiem, wolalbym 100razy SIlve.
0
napastnika zamiast obronce rzecz jasna mialo byc
0
rod riquez - latwo ci mowic, wyjdz na boisko pograj i wtedy oceniaj. Myslisz, ze gdy starasz sie zatrzymac obronce widzisz czy jestes w "16" czy nie? Wszytsko dzieje sie tak szybko, ze ciezko sie czasem zorientowac. Sam gram to wiem.
0
Skoro Czyhrynski w ty meczu zostal oceniony na 2, to Ibra za poprzedni powinien dostac rowniez 2.
0
soxementoBARCA - sciagnij najnowszego Windows Media Player i bedzie normalnie smigalo.
0
I tak jak Guardiola powiedzial, Dimi to pilkarz na dlugie lata, nie na sezon czy 2.
0
Baros1990 - skoro uwazasz, ze Bojan to drewno to musze z przykroscia przyznac ze cos jest z twoja glowa, albo oczami nie tak. Lepszy jest Baros nie? haha^^
Ktos tu napisal, ze Pep zlekcewazyl rywala. Gorszej glupoty dawno nie czytalem. Wiadomo, ze na Copa del Rey wystawia sie graczy slabszych, ktorzy malo graja. Jakby Pep wystawial w kazdym meczu najsilniejsza "11" to po 2 miesiacach nie mieliby sil i swiezosci.
0
gilbert3 - popatrz na swoja twarz.
0
Tylko nie na tym gwiazdorze. Jest wiele innych, lepszych, madrzejszych zawodnikow niz Ibra...
0
BIMBCIU - jakbys troszke ogladal ostatnich meczow to bys wiedzial, ze Xavi gral non stop. Kiedys chyba musi odpoczac prawda?
0
Ibra za swoj chamski, brutalny faul zaplacil ławką :) I git. Niech Bojan udowodni na co go stac!
0
Wg mnie on powinien grac bardziej na srodku, cos takiego jak teraz Iniesta. Ale na skrzydle tez sie na penwo sprawdzi i rowniez jestem za.
0
Henry - no lach bylby nie z tej ziemi...
0
Moim zdaniem chodzi tu przede wszystkim o rodzine. Jak juz pare osob z klubu mowilo, Pep poswieca praktycznie caly swoj czas na klub. Jezeli by odszedl ja bym to zaakceptowal i nie mial bym zadnych pretensji do Pepa bo tyle zrobil dla Barcy, ze nikt nie ma prawa powiedziec na niego zlego slowa!
0
kazdy sobie w tej chwili tak moze mowic, ale Iniesta mi inponowal paktycznie od zawsze, zwlaszcza to jego swobodne prowadzenie pilki. Fenomen po prostu.
0
no niestety tak, ale licze, ze jednak wystapi.
0
dla mnie to zachowanie bylo podobne do Pepe w tamtym sezonie. Zreszta gdyby to samo zrobil np. CR9 to wiecie jakieby byly komentarze, ale ze Ibra, to mu bylo wolno, mial prawo :))
0
Przemson - Jeffren jest kontuzjowany...
0
Aśśś - ale Eto'o by sie tak nie zachowal z pewnoscia :D :D
0
widac nie tylko ja uwazam, ze to nie bylo zachowanie godne zawodnika FCB. A tak w ogole to dobrze, ze nie zagra. Czekam z utesknieniem na wystep Bojana!
0
azyl - od zawodnika, ktory jest wart 70mln powinnismy wymagac wiecje niz od Eto'o. I dlatego zawsze go bede krytykowal bo jak Eto'o zagral slabszy mecz (chociaz az tak fatalnego chyba nigdy) to pisalo duzo ludzi, ze inni napastnicy by to strzelili itp. Skoro Ibra jest taki boski to nie powinien tak grac jak dzis i jak sie chamsko zachowywac.