Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
only_barca - musi przyjsc jakis lewoskrzydlowy. Pedro bedzie gral tak czy tak bo Pep stosuje rotacje, a to ze przyszedl by nowy lewoskrzydlowy tylko wyszloby nam na dobre bo Iniesta w koncu gralby ciagle w srodku.
0
oo Silvinho z tego co pamietam mial u nas dluuuga passe bez zoltej kartki, a w City w 1 meczu dostal :)
0
"Trenerzy chcą, by crack Barçy doszedł do pełni zdrowia, aby mógł zagrać w finale KMŚ." - widze innej opcji niz final i wygrana nikt nie bedzie pod uwage :)
0
Bylo juz wiele razy mowione ile taka reprezentacja dla katalonczykow znaczy, wiec nie rozumiem waszych komentarzy.
0
Robertfrbdg - a widziales w ogole Gourcuffa w akcji? Bo podejrzewam, ze nie. Dla mnie zaraz po Fabregasie najlepsza opcja. Jednak patrzac na cene to chyba Francuz bedzie tanszy.
0
"Podczas pierwszych miesięcy w Portugalii, zawodnik skupił się na odpowiednim przygotowaniu fizycznym, zwłaszcza na zbudowaniu odpowiedniej masy mięśniowej, która pomoże mu walczyć z potężnymi defensorami, grającymi w Europie." - to tez duzo powinno znaczyc. Widac nie gral bo byl za slaby fizycznie. Zreszta to ze nie moze sie przebic do 1 skladu w Benfice nie znaczy, ze jest slaby. Nie kazdy ma oko do talentow. Nie wiadomo jakby teraz wygladala jego gra gdyby zostal w FCB i wystepowal od czasu do czasu. Tak wiec spokojnie, odrazu wirtuozem nie bedzie.
0
Henry1991 - spokojnie, pisales, ze kibicujesz Barcelonie 1 rok, wiec nie wiadomo co bedzie z twoja "miloscia" jak Barcelona nie daj Boze bedzie grala slabiej :)
0
miszczu - ale przyznasz, ze Ibra czesto jak ma pilke(nie zawsze) zaczyna kiwac w miejscu po czym wycofuje ja do tylu, po co to?
0
Baros1990 - pisalem to na pocztaku sezonu, gdzie Bojan gral b dobrze, a Ibra gral padake, cos jeszcze? A co do Bojana to gdyby otrzymywal wiecej szans...
0
szczel11 - no dokladnie, zgadzam sie z tym. Barca stracila na szybkosci akcji, ale musze przyznac, ze teraz ma inne zalety jakie wniosl Ibra. Tyle tylko, ze wolalem ogladac Barce z tamtego sezonu.
0
TrueCules - oj mylisz sie, cale zycie moje jest zwiazane z pilka, ale nie z jakims menedzerem, tylko z realistyczna pilka bo gram w klubie. Zreszta jak juz kiedys powiedzialem mi sie podoba cos, co wam nie musi.
0
Moyart - wiesz, ja sie przyzwyczailem do Eto'o, a ten wiecej "szumu" robil w przodzie. Wiecej bylo prostopadlych podan i ogolnie ladniej gra wygladala, ale powoli zaczynam sie przyzwyczajac do Ibry i wciaz mam nadzieje, ze stac go na wiecej.
0
Moyart - za dzisiejszy mecz go skrytykowalem? Udaj sie do okulisty, albo naucz sie czytac.
0
Moyart - tak 1 raz podobal mi sie mecz w jego wykonaniu, no moze jeszcze z Realem.
0
cules100pro - ale nie mozesz mowic ze gra fantastycznie bo gra sredniawo.
0
Witam Cie szczelu11. Przyznam, ze 1 raz podobala mi sie jego gra( nie te beznadziejne podbijanie pilki nie wiadomo po co). Wreszcie zagral na miare pieniedzy jakie Barca na niego wydala, lecz moze grac duzo lepiej przede wsyztskim wciaz chce aby wiecej sie ruszal jak rozgrywa Xavi, czy Iniesta, ale ogolnie 1 raz podobal mi sie jego wystep.
0
cules100pro - benzyna gra fantastyczny mecz? opanuj sie czlowieku
0
janek_centrum - z Dynamem wtedy nie byl taki wazny jak wczoraj. Oczywiscie kazdy mecz jest wazny, ale ten mogl decydowac o awansie, tak wiec mecze, w ktorych jest presja Ibra nie gra dobrze. Zreszta za duzo kombinuje ogolnie, to samo Messi. Od kiedy przyszedl Ibra Messi gra "pod niego" przez co druzyna traci.
0
Kolejny dowod, ze Ibra w waznych meczach nie istnieje.
0
cieszcie sie ze to tylko zwichniecie kostki, a nic powaznego!
0
madmike - to dopiero 2 blad Valdesa w przeciagu calego sezonu!! CHlopie czy ty widziales kiedys bezblednego bramkarza?
0
I nie placzcie ze nie gra Yaya. Jest kapitalny, ale ostatnio forma nie grzeszyl, a na dzisiejszy mecz potrzebowalismy najlepszego skladu bo jest to mecz o awans, a wszystkim wam przed meczem wydawalo sie, ze z Dynamem bedzie spacerek i awans pewny.
0
Ja osobiscie nie zamienilbym VV za zadnego Cecha, Casilliasa, Buffona. Jak juz mialby ktos go zastapic czego nigdy bym nie chcial to powinien byc to GIven
0
mgv - czytajac twoja wypowiedz wnioskuje, ze ogladasz mecz Barcelony raz, dwa do roku. Zgadlem?
0
Alez cudowna pilka zagrana pzrez Abidala. Cud miod orzeszki!
0
martynaa -a co masz 2 lewe rece? sprawdz sobie ehh
0
FlyEmirates - to won ogladac Inter, tylko nie nazywaj sie kibicem FCB.
0
soarq - technika to raczej jego dobra strona. Dodatkowo spokojnie, gral w ukrainie teraz gra w Hiszpanii a to lekka roznica jest. Gra coraz lepiej i to cieszy.
0
gregu - komentatorzy ogolnie chwala Caceresa(wiadomo jak to komentatorami), ale sam kilka razy widzialem jak gra i musze powiedziec ze radzi sobie, zreszta w Barcelonie jak dostawal szanse rowniez gral dobrze, dlatego nie rozumialem tego wypozyczenia
0
Silva tak, ale raczej nie na skrzydlo. Ja bym go widzial bardziej na srodku :)