Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I napisze to, co juz 1000razy pisalem. Eto'o dawal wiecej Barcelonie niz Ibra.
0
azyl - czlowieku co ty w ogole wypisujesz? Ja czekam na potkniecie Barcy? Ibra jest niezly, ale jest to gwiazdeczka, ktora strzela fochy na boisku. Raz jak Xavi mu nie zagral w dobrej sytuacji to zaczal skakac, machac rekami i sobie szedl, zamiast biegnac za akcja, zreszta widze u niego wziaz zbyt malo biegania i zaangazowania. A to co zrobil, powinien dostac czerwona kartke.
0
wstyd mi, ze Ibra gra w Barcelonie. Chamskie i frajerskie zachowanie.
Bardzo pozytywnie Henry, Pedro i Iniesta.
0
henry1991 -byla informacja dlaczego Pep narazie niechce przedluzyc kontraktu wiec nie pieprz bezsensu.
ester874 - ta, a gdyby nie daj Boze zdarzyl sie sezon bez niczego to wszyscy by go wywalali:)
0
Michas_13 - wlasnie o to chodzi, ze pilka nozna to pewnie jego cale zycie. Bardzo trudno zyc bez gry jezeli ktos to kocha. Mam nadzieje, ze te badania byly bledne lub przesadzone i wroci do gry.
0
jaka szanse? On jest wybitnym stoperem co pokazal w tamtym sezonie. Szczegolnie 1 mecz z Realem to byla poezja. Zreszta, Pep na pewno go nie pusci bo jak juz mowil, chce aby Marquez dawal wskazowki Muniesie bo Marquez to idealny wzor na obronce.
Ale rozumiem niektorzy tego nie musza wiedziec, skoro sa z nami od maja.
0
Jakby dali ze 100mln to dlaczego nie:D na 2 Davidow z Valenci by styklo :)
0
Bardzo chetnie, a nastepnie Eto'o do Barcelony :D
0
el-farto - ty chlopie jestes niepowazny. Kazdy bramkarz w zyciu popelnil kilka powaznych bledow. To jest tylko czlowiek tak samo jak ty, a nie wierze, ze ty zadnych bledow w zyciu nie popelniasz.
0
vares999 - Caillias popelnil 2 bledy z Valencia :) Niechce mowic o jego fatalnej koncowce zeszlego sezonu... Valdes tyle szmat nie puscil przez dluugi czas.
0
realny89 - co do tego, ze partnerzy z obrony bardziej mu ufaja to nie bylbym taki pewny. VV chyba lepiej sie zna z Puyolem i Pique niz Casillias do tego Captevila rowniez katalonczyk, wiec ten argument chyba nie jest dobry :) 2 sezonu temu uwazalem, ze Casillias > VV, ale teraz zdecydowanie Valdes. I ciesze sie, ze Del Bosque go wreszcie zaczyna doceniac.
0
jagang - ja jestem spokojny bardzo. Popatrz na innych brakarzy jak panikuja gdy obroncy podaja im pilke. np. Kuszczak - mimo ze jest niezly to nogami gra fatalnie. Zreszta zaden bramkarz nie ma tak czesto pilki przy nodze jak VV. Popatrz tez z jaka lekkoscia operuje pilka Valdes i do tego jego niezwykle celne dalekie podania.
0
kurpinho - smieszny jestes. Strzelajacy tylko trafiaja w Valdesa? Valdes tak sie ustawia przy sytuacjach 1-1, ze napastnik nie ma poprostu co innego zrobic jak trafic w niego i zapewniam cie, ze to nie jest zaden fart, a umiejetnosci polaczone z doswiadczeniem. I nie pisz, ze VV tez czesto popelnia bledy bo to kompletna glupota. Broni najrowniej z czolowki razem z VdS chociaz jemu zdarzylo sie pare baboli. A jezeli dalej twierdzisz, ze VV puszcza "szmaty" to wymien mi ile ich puscil przez ostatnie 2 sezony.
0
Henry1991 - no i dobrze, bo Abidal jest od niego lepszy.
0
Jakby mial w sercu Barcelone to odpowiedzial by na to pytanie: "Zapytany o to, co chciałby nosić na piersi, czy Bwin (logo sponsora Realu Madryt) czy Unicef (FC Barcelona)"
0
No ja licze na Thiago :)
0
BACA - no pewnie, Fabregas to idealny kandydat na lewe skrzydlo!
0
Zdecydowanie za Drogbe ETO'O! Pique tez powinien byc. Ale ciesze sie, ze Toure zostal doceniony :)
0
Olo_17 - to sobie zrob skoro tak bardzo tego pragniesz.
0
gostek15 - z tego co mi wiadomo to w Monaco gral jako ofensywny pomocnik, zreszta ogladajac mecze powinienes widziec, ze Toure rowniez u nas gral jako ofensywny.
0
Wiem, ze Toure to glownie defensywny, ale jest on na tyle uniwersalny, ze na kazdej pozycji by sobie poradzil bo jest fantastyczny technicznie. Napewno jest w lepszej formie niz Keita i to Toure moim zdaniem powinien grac, ale coz...
0
Gielar00 i inni - dlaczego wy panikujecie? Nie on 1 tak mowi i nie ostatni. Jest to cos na zasadzie gry psychologicznej, chce aby zawodnicy Barcelony wyszli na boisko przestraszeni. A na ich ewentualne ostre faule my rowniez powinnismy odpowiedziec kilkoma agresywnymi ale nie chamskimi zagraniami to sie uspokoja. Stawiam 0-2.
0
Wielka szkoda, ze Iniesta nie zagra. Mam nadzieje, ze jego miejsce na srodku pomocy zajmie Toure bo ostatnio zagral niezle, zreszta nalezy mu sie teraz wiecej gry, tym bardziej ze Keita teraz forma nie grzeszy.
0
henry1991 - nie mow, ze bedzie ciezko bo nie bedzie. Napewno Stuttgart zagrozic nam nie moze, i nie piszcie, ze wszystko w pilce jest mozliwe bo akurat to, ze Niemcy wygraja 2mecz nie jest mozliwe :D
0
Mam nadzieje, ze za Inieste teraz wskoczy Toure, a nie Keita. Toure jest duzo lepszy technicznie i mysle, ze bardziej kreatywny.
0
misk00 - tak, szczegolnie potwierdza jego slaba dyspozycje akcja przy golu Pedro. I znow trzeba bedzie ogladac w pomocy Keite... no trudno, ale na pozycji Keity lepiej gra Toure, zdecydowanie.
0
zbiku - przeciez Laporta mowil, ze zadnych transferow w zimie nie planuje bo Guardiola ufa tym zawodnikom co ma do dyspozycji. Ewentualne transfery latem
0
Ot$ - smiem stwierdzic, ze Mata jest zbyt slaby na Barcelone. Silva to bylby idealny zawodnik!!
0
Ci co znow krytykuja Bojana to maja niepokolei w glowach. Mimo, ze narazie marnuje sytuacje to najwazniejsze jest to ze pilka go ciagle szuka, umie sie dobrze ustawic, swietny technicznie lis pola karnego. To zagranie do Messiego to najwyzsza klasa!
A to co zrobil Iniesta przy golu to poezja! Najpierw to kapitalne przejscie 2 rywali a potem to podanie, cos pieknego. I cieszy, ze Abidal utrzymuje swietna forme. nalezy tez pochwalic Valdesa za ta obrone 1 vs 1.
0
Orange spot transmituje ten mecz. Jest ten program w cyfrze+.
Z tego co widze to Toure dzisiaj zagra bardziej ofensywnie co mnie cieszy :D