0

Moyart - przyzwyzailem sie, ze obroncy sa zawsze poszkodowani w tego typu rankingach. Oczywiscie, Pique i Alves zasluzyli na nominacje bo grali naprawde kapitalnie.

I co tez przemawia za Eto'o to to, ze byl czescia najlepszej druzyny tamtego sezonu.

0

Do tego Eto'o zawansowal z Kamerunem do MŚ, a Szwecja nie :)

0

Moyart - a moze za to, ze nie zawodzil caly sezon i strzelal decydujace bramki? Do tego wygral LM, Lige i puchar hiszpanii, a Ibra co? Tylko lige, a w LM bodajze zadnej bramki nie strzelil.

0

ibra09 - jak ty widzisz Ibre na podium to masz chyba zle poukladane w glowie. Podium bedzie sie skladalo z tych zawodnikow(1 odpadnie): Messi, Xavi, Iniesta, Eto'o

0

siemper - a co na tej liscie robi Ibra pytam sie? Jak on gola w LM nie potrafil zdobyc.

0

cuberek - ile mozna powtarzac? TYLKO CYFRA+

0

Czyli nie nazywaj sie kibicem Realu, skoro nie zalezy ci na tym, aby Real wygral.

0

GeFcIo - widac, ze nigdy nie miales stycznosci z treningami itp...

0

a wy dalej... Pytam sie jeszcze raz: Co ma TOURE do KEITY?! TOURE gra jako defensywny pomocnik, a Keita jako ofensywny. Czy wy naprawde tego nie widzicie? Widac, ze nie ogladacie meczow, a nazywacie sie fanami. Zalosne to jest.

0

Henry1991 - szanujesz go bo gada od rzeczy i madrze? haha nie mam pytan.

0

cosm1c_raver - kolejna idiotyczna wypowiedz.

0

nie zapominajcie, ze Bojan jest 2 lata mlodszy :) Ja w niego wierze

0

Zastanawia mnie jedna rzecz. W tamtym sezonie Busi gral swietnie a byl bardzo krytykowany, ja osobiscie nie wiedzialem dlaczego. W tym sezonie tez gra swietnie, ale juz jest doceniany przez kibicow bo komentatorzy go zaczeli doceniac. Widze, ze komentatorzy na was maja duzy wplyw :)

0

Yarip - wstyd. Jaki Anders sie pytam?!

0

nie nie nie:( Iniesta ma grac w srodku a nie na skrzydle !

0

A ci co w swoich skladach wystawiaja Keite jako DM to popisuja sie duza niewiedza i potwierdzaja to, ze do fanow im daleko.

0

cosm1c_raver - bohater przez "ch" - dobry jesteś:)

Ja tylko marze, zeby wkoncu Pep zdjal Keite, a w jego miejsce wskoczyl Iniesta....

0

robo - to chyba logiczne, ze gra sie po to aby wygrac?! Tutaj chodzi o wage spotkan - z Interem jest duzo bardziej wazny bo jak przegramy to prawdopodobnie zegnamy sie z LM, a jak przegramy z Realem to te punkty bedzie mozna odrobic, no ale tez "kibice" Realu nie beda dawac nam spokoju, ze wygrali...

0

jak zagra w swojej normalnej dyspozycji i na srodku pomocy to o wynik jestem spokojny :)

0

boojan27 - jezeli czytasz newsy z tej strony to znasz odpowiedz na swoje pytanie.

0

"Prawdopodobny skład:

Valdés; Alves, Piqué, Puyol, Maxwell; Sergio, Keita, Xavi; Henry, Ibrahimović, Iniesta."

Mam nadzieje, ze Bojan lub Pedro zastapia Keite w skladzie i Iniesta zagra w srodku a na skrzydle wlasnie Bojan lub Pedro.

0

"'zdobywajac ladnego gola z karnego" - hahaha stary rozwaliles mnie haha :D

0

mi rowniez po glowie w ogole nie chodzi Real, a Inter bo ten mecz jest teraz 1000razy wazniejszy niz GD. Oczywiscie po meczu z Interem bede inaczej myslal, ale teraz pragne tylko i wylacznie wygranej z Interem, nawet gdyby to mialo oznaczac pzregrana w GD. Jednak mam nadzieje, ze w tych 1 meczach zgarniemny 6 pkt:)

0

Trudno, z obecnej formie malo nam dawal, ale wiadomo Messi to Messi i nawet w slabej formie ma przeblyski geniuszu. Chcialbym tylko, zeby na srodku gral Iniesta z Xavim i Toure, a nie Keita i na skrzydle Iniesta bo on sie tam poprostu nie nadaje. I atak wg mnie powinien tak wygladac: Henry Bojan Pedro. Nie ma co panikowac, nie bez przyczyny Pedro czy Bojan sa w Barcelonie, umiejetnosci maja odpowiednie tylko teraz maja chyba najwiekszy sprawdzian i musza udowodnic, ze zasluguja na gre w FCB.

0

Wallu$ - wiem, tylko ze majac zdrowego BOjana to wlasnie jego moznaby dac do 1 skladu, Keite na lawe a Inieste na srodka. Mysle, ze to bardziej pod styl Barcelony pasuje, ale to tylko moje spostrzezenia :d

0

Wallu$ - moze i strzeli, ale nie zapewnia tej plynnosci, szybkich podan...

0

wkurzylem sie. Jezeli tak samo na Inter wyjdziemy to ciezko to widze. W pomocy maja grac Xavi Toure/Busi Iniesta, a nie KEita;/ ostatnio jak gralismy bez typowej "9" ciezko bylo...

0

Armandi - a co dziwisz sie?? Wiesz ile tam teraz sezonowcow, 10latkow?

0

Barcelonista87 - musze sie z toba zgodzic, dlatego lubie ogladac mecze z Sevilla, Atletico bo mimo, ze wiedza, ze sa gorsi to probuja grac ofensywnie i wtedy jest widowisko. Chelsea zamurowala bramke w 2 meczu, kilka akcji zrobila z kontry i dla wiekszosci "kibicow" to Chelsea byla lepsza... Wedlug mnie pilka nozna polega na graniu piłką, a nie bieganiu za nią:)

0

wiele razu udawadnial, ze potrafi strzelac. Mam nadzieje, ze bedzie gral coraz czesciej. Jeszcze troche i bedzie lepszy niz "boski Ibra".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?