Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moyart - przyzwyzailem sie, ze obroncy sa zawsze poszkodowani w tego typu rankingach. Oczywiscie, Pique i Alves zasluzyli na nominacje bo grali naprawde kapitalnie.
I co tez przemawia za Eto'o to to, ze byl czescia najlepszej druzyny tamtego sezonu.
0
Do tego Eto'o zawansowal z Kamerunem do MŚ, a Szwecja nie :)
0
Moyart - a moze za to, ze nie zawodzil caly sezon i strzelal decydujace bramki? Do tego wygral LM, Lige i puchar hiszpanii, a Ibra co? Tylko lige, a w LM bodajze zadnej bramki nie strzelil.
0
ibra09 - jak ty widzisz Ibre na podium to masz chyba zle poukladane w glowie. Podium bedzie sie skladalo z tych zawodnikow(1 odpadnie): Messi, Xavi, Iniesta, Eto'o
0
siemper - a co na tej liscie robi Ibra pytam sie? Jak on gola w LM nie potrafil zdobyc.
0
cuberek - ile mozna powtarzac? TYLKO CYFRA+
0
Czyli nie nazywaj sie kibicem Realu, skoro nie zalezy ci na tym, aby Real wygral.
0
GeFcIo - widac, ze nigdy nie miales stycznosci z treningami itp...
0
a wy dalej... Pytam sie jeszcze raz: Co ma TOURE do KEITY?! TOURE gra jako defensywny pomocnik, a Keita jako ofensywny. Czy wy naprawde tego nie widzicie? Widac, ze nie ogladacie meczow, a nazywacie sie fanami. Zalosne to jest.
0
Henry1991 - szanujesz go bo gada od rzeczy i madrze? haha nie mam pytan.
0
cosm1c_raver - kolejna idiotyczna wypowiedz.
0
nie zapominajcie, ze Bojan jest 2 lata mlodszy :) Ja w niego wierze
0
Zastanawia mnie jedna rzecz. W tamtym sezonie Busi gral swietnie a byl bardzo krytykowany, ja osobiscie nie wiedzialem dlaczego. W tym sezonie tez gra swietnie, ale juz jest doceniany przez kibicow bo komentatorzy go zaczeli doceniac. Widze, ze komentatorzy na was maja duzy wplyw :)
0
Yarip - wstyd. Jaki Anders sie pytam?!
0
nie nie nie:( Iniesta ma grac w srodku a nie na skrzydle !
0
A ci co w swoich skladach wystawiaja Keite jako DM to popisuja sie duza niewiedza i potwierdzaja to, ze do fanow im daleko.
0
cosm1c_raver - bohater przez "ch" - dobry jesteś:)
Ja tylko marze, zeby wkoncu Pep zdjal Keite, a w jego miejsce wskoczyl Iniesta....
0
robo - to chyba logiczne, ze gra sie po to aby wygrac?! Tutaj chodzi o wage spotkan - z Interem jest duzo bardziej wazny bo jak przegramy to prawdopodobnie zegnamy sie z LM, a jak przegramy z Realem to te punkty bedzie mozna odrobic, no ale tez "kibice" Realu nie beda dawac nam spokoju, ze wygrali...
0
jak zagra w swojej normalnej dyspozycji i na srodku pomocy to o wynik jestem spokojny :)
0
boojan27 - jezeli czytasz newsy z tej strony to znasz odpowiedz na swoje pytanie.
0
"Prawdopodobny skład:
Valdés; Alves, Piqué, Puyol, Maxwell; Sergio, Keita, Xavi; Henry, Ibrahimović, Iniesta."
Mam nadzieje, ze Bojan lub Pedro zastapia Keite w skladzie i Iniesta zagra w srodku a na skrzydle wlasnie Bojan lub Pedro.
0
"'zdobywajac ladnego gola z karnego" - hahaha stary rozwaliles mnie haha :D
0
mi rowniez po glowie w ogole nie chodzi Real, a Inter bo ten mecz jest teraz 1000razy wazniejszy niz GD. Oczywiscie po meczu z Interem bede inaczej myslal, ale teraz pragne tylko i wylacznie wygranej z Interem, nawet gdyby to mialo oznaczac pzregrana w GD. Jednak mam nadzieje, ze w tych 1 meczach zgarniemny 6 pkt:)
0
Trudno, z obecnej formie malo nam dawal, ale wiadomo Messi to Messi i nawet w slabej formie ma przeblyski geniuszu. Chcialbym tylko, zeby na srodku gral Iniesta z Xavim i Toure, a nie Keita i na skrzydle Iniesta bo on sie tam poprostu nie nadaje. I atak wg mnie powinien tak wygladac: Henry Bojan Pedro. Nie ma co panikowac, nie bez przyczyny Pedro czy Bojan sa w Barcelonie, umiejetnosci maja odpowiednie tylko teraz maja chyba najwiekszy sprawdzian i musza udowodnic, ze zasluguja na gre w FCB.
0
Wallu$ - wiem, tylko ze majac zdrowego BOjana to wlasnie jego moznaby dac do 1 skladu, Keite na lawe a Inieste na srodka. Mysle, ze to bardziej pod styl Barcelony pasuje, ale to tylko moje spostrzezenia :d
0
Wallu$ - moze i strzeli, ale nie zapewnia tej plynnosci, szybkich podan...
0
wkurzylem sie. Jezeli tak samo na Inter wyjdziemy to ciezko to widze. W pomocy maja grac Xavi Toure/Busi Iniesta, a nie KEita;/ ostatnio jak gralismy bez typowej "9" ciezko bylo...
0
Armandi - a co dziwisz sie?? Wiesz ile tam teraz sezonowcow, 10latkow?
0
Barcelonista87 - musze sie z toba zgodzic, dlatego lubie ogladac mecze z Sevilla, Atletico bo mimo, ze wiedza, ze sa gorsi to probuja grac ofensywnie i wtedy jest widowisko. Chelsea zamurowala bramke w 2 meczu, kilka akcji zrobila z kontry i dla wiekszosci "kibicow" to Chelsea byla lepsza... Wedlug mnie pilka nozna polega na graniu piłką, a nie bieganiu za nią:)
0
wiele razu udawadnial, ze potrafi strzelac. Mam nadzieje, ze bedzie gral coraz czesciej. Jeszcze troche i bedzie lepszy niz "boski Ibra".