0

jak sie na pocztaku nie przyznal dokladnie to pisaliscie, ze macie do niego zal o to, ze sie nie przyznal, a gdy juz to zrobil to zrob macie o cos pretensje... Pilka to gra bledow i sedziowie maja prawo je popelniac, Henry wiedzac, ze gra o Mundial zaryzykowal, udalo sie i dzieki temu Francja jest na MŚ i to sie liczy dla Francuzow.

0

Ta... a jak Messi strzelil (Henry tylko przyjal) brame ręką?? Nazywaliscie go Bogiem itp... Zrobil to co zrobil, nie takie sytuacje mialy miejsce na boisku. I osobiscie sie ciesze z tego, ze to Francja a nie Irlandia bedzie na MŚ bo Francja gra lepsza pilke. Podobna sytuacja jak w tamtym sezonie z Chelsea, prawda jest taka, ze dla Chelsea powinen byc przynajmniej karny, czyli Ovrebo jest oszustem?? Tak samo jak w 1 meczu powinien byc dla nas karny i czerwona dla bodajze Ballacka. Taka jest pilka i bledy sedziow to rowniez jej piekno.

0

jarifm - jak bedzie wiadomo to bedzie news jak zawsze :)

0

Moyart - Ibra gra dobrze?? Spodziewalem sie, ze bedzie gral 2 razy lepiej niz Eto'o skoro jest taki swietny :) Zreszta potraktowaliscie moj komentarz zbyt powaznie :) Wiadomo, ze gdyby chcial odejsc to na jego miejsce musialby ktos do nas przyjsc, wiec sam Pedro by nie został.

0

Jestem pewny, ze na mecz z Bilbao niektorzy odpoczna. Zbyt wazny jest mecz z Interem, zeby go przegrac.

0

Yarip - Benzeme??nigdy w zyciu. Najbardziej bym pragnal powrotu Eto'o, ale to niemozliwe wiec Villa.

Baros1990 - ten, kogo by za te 70mln Barca kupila. Jezeli nikogo to Bojan dalby rade spokojnie co udawadnial nie raz, ale widocznie jestes slepy, albo nie sledzisz na bierzaco meczow FCB. I tak w ogole to po czym wnioskujesz, ze moj umysl jest niezawodny? Bo nie wiem w ogole po co tak napisales..

0

Wykazal sie boiskowym cwaniactwem i tyle. Nie ma go za co krytykowac tylko sedziego. tyle

0

Boze ludzie, co wy w ogole piszecie. Zagral nieprzepisowo, wiedzial ze sie naraza na kartke, ale moze tez zyskac, sedzia nie zagwizdal reki to gral dalej. Co mial zrobic? Wybic na aut czy sie przyznac ?

0

A niech nawet idzdzie do Wloch w styczniu. Nie plakalbym.

0

bolomanolo - po co ty mu to piszesz jak on tego w zyciu tych sytuacji nie widzial :) Jezlei ktos twierdzi, ze VV jest slaby to jest po prostu nienormalny.

0

Yarip - dajze spokoj z Matą. Dobry jest, ale nie ten profil potrzebujemy. Od niego wole Pedro 100razy. Za to Silva bylbym kapitalnym posunieciem, ale bardziej na srodek pomocy.

0

Dla mnie byl zawsze wielki i nigdy na niego nie narzekalem i wciaz wierze, ze dostanie powolanie do reprezentacji bo napewno na to zasluguje bo zrobil niesamowite postepy.

0

Hmm dziwnie napisane jest te zdanie ostatnie. Skoro jest "mu" to znaczy, ze on sam tego nie powiedzial, a autor newsa. No ale tez mogla nastapic literowka i mialo byc "mi", wiec nie wiadomo kogo to slowa.

0

Mam nadzieje, ze z Interem nie wystapi w 1 skladzie. Tam potrzebna bedzie szybka wymiana pilek i kreatywne zagrania. Tak wiec pomoc i atak powinny wygladac tak: Inieste-Toure-Xavi i a ataku Henry-Ibra(Bojan)-Messi :)

0

Bedzie mial okazje sie wykazac, 2 bardzo wazne mecze juz niedlugo.

0

Ciekawe co te glosowanie ma na celu? CHyba podlamanie zawodnikow....

0

janek_centrum - tylko, ze Gourcuff to moim zdaniem podobny typ do Iniesty, czyli taki srodkowy pomocnik, ktory napedza gre swojej druzyny, a Fabregas to taki Xavi czyli typowy rozgrywajacy, chociaz ostatnio w Arsenalu widzialem go kilka razy winnej roli :)

0

Moze i dobry, ale na FCB za slaby. Toure jak i Busi sa idealnymi zawodnikami na ta pozycje, wiec nie ma co cudowac :p

0

No bez przesady, ile on ma lat zeby mowic, ze sie czuje zmeczony i nie da rady grac w klubie i w reprezentacji? I te jego cwaniackie odzywki...

0

Zreszta, jak mozecie pisac, ze gra slabo?? Jak gra to czesto strzela i ogolnie jest ciagle pod gra i to mi sie najbardziej w nim podoba. Nabierze jeszcze troche masy wraz z wiekiem, doswiadczenia i bedzie lepsza "9" niz ten caly Ibra :P

0

Mani3k - spokojnie, nie wiem dokladnie czy przybil mu "5" czy nie, ale po strzeleniu gola o takich rzeczach sie nie mysli, szczegolnie gdy sie jest tak mlodym jak Bojan i ma sie malo szans na gre. Poprostu w czasie euforii nie mysli sie :D

0

haha wlasnie tak patrze co on pisze :D

0

Znow niezly mecz Busiego :)

0

tez nie rozumiem nieraz tych zmian Guardioli, ale coz... ja nie wygralem Ligi Mistrzow, Ligi, Superpucharow.... :P

0

No i Bojan dla mnie niezly wystep udokumentowal 2 bramami! :)

0

Michas_13 - w zyciu zawodowym mu sie wiodlo, a skad wiesz jak w zyciu prywatnym?

0

Ta i nagle sie okazalo, ze dla kazdego to swietny bramkarz, akurat zostal mu w pamieci itp. Dajcie moze spokoj. Po co te wszystkie komentarze w ogole...

0

czarny20 - w moim przekonaniu nikt tu z nikim nie rywalizuje. Raz gra ten raz ten, w miare po rowno. To jest dobre rozwiazanie bo jak wiadomo sezon jest dlugi i ciezki, a po co przemeczac jednego zawodnika jak na tej pozycji ma sie w dwoch o podobnych umiejetnosciach.

0

Graczem miesiaca dla mnie zdecydowanie nasz portero. Wybronil tyle "sam na sam" co nieraz w pol sezonu tyle roboty nie ma. Rowniez twierdze, ze bardziej zasluzyl na ten tytul Keita, a nie Ibra.

0

A ja sie nie martwie, Guardiola wie co robi. Wie ze Toure moze w kazdej chwili opuscic Camp Nou, a Busquets potrezbuje jak najwiecej gry. Osobiscie rowniez uwazam, ze Toure to najlepszy DM jakiego mozemy miec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?