0

janek_centrum - to z tego, ze masz slaby gust :D

0

zawodnik ciekawy, pare razy go widzialem. Ale czy na FCB to nie wiem.

0

"W umowie między klubami zawarto klauzulę, iż włoski klub będzie miał prawo odkupić piłkarza po zakończeniu okresu umowy, w lecie 2011 roku."

Wg mnie nie ma tutaj nic o opcji pierwokupu, ale nie wiem, moze zle rozumiem to zdanie.

0

Busquets to siwtny zawodnik i nie mam pojecia jak mozna miec do niego jakies zastrzezenia. Potwierdza to fakt, ze grywa w 1 skladzie w Hiszpanii, gdzie 2 linia jest chyba najmocniejsza na swiecie.

0

kelevra16 - chyba nie, Pep ma najlepszego rozgrywajacego do tego kapitalnego Inieste, wiec na co mu dodatkowy rozgrywajacy w postaci Ibry? On sie po prostu za malo rusza to jest najwiekszy problem.

0

kelevra16 - z Sergio i jego wiekiem nie jest przesadzone. Z wiekiem nabiera sie doswiadczenia i inaczej sie mysli. Tylko tez nalezy sie zastanowic czego wy od niego oczekujecie. Najpierw byl uwazany za slabego bo w ogole nie angazowal sie w akcje ofensywne. Teraz gry zaczal grac bardziej widowiskowo i bardziej ofensywnie zarzuca mu wiekszosc, ze powinien sie bardziej skupic na defensywie. Dziwne. Co do bledow to zdarza sie, najwazniejsze, ze caly czas gra na rownym wysokim poziomie.

0

lincoln25 - tak, ale brak formy nie oznacza, ze zawodnik ma odpuszczac i stac w miejscu caly mecz.

0

kelevra16 - moze jeszcze napiszesz, ze Pep kazal Ibrahimovicowi nie strzelac? Wystawia go bo jak ma tego nie robic skoro zainwestowal w niego tyle kasy? Widocznie w niego wierzy. Ale nawet Guardiola nie jest bezbledny :)

0

kelevra16 - widze ze kompletnie mamy we wsyztskim odmienne zdanie. Busquets gra tak nalezy. Glowki rowniez wygrywa oraz pojedynki bark w bark. Zreszta to, ze wystepuje czesto w 1 skladzie rep. Hiszpanii tez o czyms swiadczy bo 2 linia jest tam naprawde bardzo mocna.

0

kelebra16 - roznica jest miedzy Ibra a Messim taka, ze Messi nie schodzi ponizej poziomu sredniego. Nawet jezlei zdarzy mu sie ten "sredni" mecz to sie stara i walczy.

0

kelevra16 - i naprawde przestan krytykowac Pedro bo tym to juz calkiem sie kompromitujesz. Pedro troche przypomina mi wlasnie Eto'o mimo ze to skrzydlowy. Nie wykorzystuje wszystkich sytuacji, ale ma ich bardzo duzo. Tak w ogole czy to nie dziwne, ze skrzydlowy ma ich wiecej, niz typowa "9"? Pedro jest bardzo aktywny i o to wlasnie chodzi, walczy, biega. Swietny zawodnik.

0

kelevra16 - na aklimatyzacje Szweda nie ma czasu. Zostal on kupiony jako mega gwiazdor, ktory wiedzial, ze glownie na nim bedzie spoczywal obowiazek zdobywania bramek.

Troche z tym autokarem chyba sie osmieszasz. Teraz druzyny na Barce wychodza bardzo wysoko, agresywnie atakujac juz naszych obroncow co wg mnie jest dla Barcy lepsze, anizeli gra np. Chelsea w polfinale LM.

Ibra lepszy jest tylko i wylacznie na papierze, chociaz ja z tymi twoimi kryteriami bym sie nie zgodzil. Ibra niczego wielkiego nie zwojowal w pilkarskim swiecie za to Eto'o bardzo wiele.

0

jeszcze jednak musze odpowiedziec.

vares999 - owszem Eto'o marnowal setki, ale przypomnij sobie ile sobie tych setek wypracowywal!! W kazdym meczu conajmniej 2. Gral widowiskowo, ciagle w polu karnym sie cos dzialo.

I czy ja cos pisalem o tym, ze Ibra zagral slabo bo nie strzelil gola? Pocwicz czytanie ze zrozumieniem. Ibra NIE ZROBIL NIC kompletnie nic. Same straty. Zadaniem Ibry jest grac dobrze, a tego nie robi.

0

kelevra16 - ja jestem kulturalny caly czas. Ty mnie wyzywales, ale ja na to nie odpowiadalem.

owszem Ibry nigdy nie lubilem i uwazalem go za jednego z najbardziej przereklamowanych zawodnikow. Po przyjsciu do Barcy zaczalem go szanowac bo gra w moim ukochanym klubie. A, ze do krytykuje to mam prawo skoro Barca wydala na niego tyle kasy no i te sytuacje co Eto'o nie strzelal(mial ich o wiele wiecej niz Ibra, wiec mogl sobie pozwolic na zmarnowanie kilku) wiekszosc uwazala, ze taki Ibra by wszytskie wykorzystal i by skonczyl sezon z minimum 40 golami na koniec sezonu. Niestety tak kolorowo nie jest i teraz wychodzi jak Eto'o byl waznym zawodnikiem dla FCB. Rowniez niby Ibra mial zaskakiwac nas kapitalna technika, a ja nie widze niczego wiecej niz pokazywal Kamerunczyk, nawet twierdze, ze Ibra ma gorsze przyjecia i odegrania i mniejsza umiejetnosci grania zespolowo i kombinacyjnie.

Eto'o rowniez gral na tzw scianke tylko ze po odegraniu pedzil ile sil w nogach w pole karne, co robi Ibra widzi kazdy.

TAk wiec dlatego dlaczego ciagle go porownuje do Eto'o juz powinienes wiedziec. Na dzis koncze

0

focus08 - bardzo dobrze napisane, owczywiscie sie zgadzam

0

kelevra16 - poruszyles kwestie ocen to wg mnie Ibra powinien dostac max 3. Zanim zaczniesz sie wyklocac to napisz mi co on zrobil, ze zasluzyl na wieksza ocene. Straty, straty, spalone, faule. W tym byl dobry.

Co do Messiego to obejrzyj jeszcze raz mecz i przyjrzyj sie jego grze. Wg mnie bardzo duzo dawal dzis druzynie. Dryblowal, ale to nie przeszkadza w grze zespolowej prawda? Messiemu bym wystawil note 7.

0

kelevra16 - bardzo duzo wynikalo z tych dryblingow Barcelony, ozywial gre Barcy no i ogolnie przeprowadzal swietne akcje druzynowe. Moze nie zagral jakis swietnych zawodow, ale porownywanie jego gry do Ibry jest chyba troche nie na miejscu.

0

kelevra16 - piszesz, ze dla mnie licza sie tylko prostopadle pilki, owszem to bardzo wazny element. JAkby tylko to nie funkcjonowalo to jeszcze jakos bym to wytrzymal, ale jak jzu wczesniej wspomnialem z Ibry nie ma zadnego pozytku. Jedynie co umie dobrze robic to sie przepychac, bezsensownie faulowac no i jest chyba liderem w klasyfikacji spalonych.

0

kelevra16 - Messi zagral srednio? Ty ogladales w ogole mecz? Messi ile zagral swietnych pilek do Pedro to Ibra nie zagral w calym sezonie. Do tego masa udanych dryblingow, a Ibra nie zrobil nic. To samo sie tyczy Pedro - ok niewykorzystal 1 100% sytuacje, ale szarpal na lewym skrzydle, wylozyl jak na tacy pilke Iniescie, Messiemu i jeszcze komus, ale teraz juz nie pamietam. Jestes albo slepo wpatrzony w Ibre, albo jak jzu wczesniej wspomnialem na pilce malo sie znasz(nie chodzi mi tu o statystyki, gdzie kto gra itp.)

0

kelevra16 - prosze nie kompromituj sie. Do niego nie ma nawet jak zagrac prostopadlej pilki. Albo stoi jak kolek na 16 metrze, albo cofa sie probuje "rozgrywac" i oczywiscie wolnym marszem zmierza w pole karne. Tak na pewno ma grac "9", no na bank...

0

Glowek - a ty nie zaczynaj zdania od "ej".

Co do meczu... zaczne oczywiscie jak zawsze od katastrofalnie grajacego po raz kolejny Ibrahimovica. Znow udowodnil, ze nie pasuje do Barcelony, wszystkie piekne akcje byly przeprowadzane bez niego bo jak tylko on pzrejal pilke, to albo nemrawa proba zagrania prostopadlego podania albo trzymanie pilki w miejscu. Znow zreszta nie bylo go tam gdzie mial byc. W 21min po kapitalnej akcji Iniesty i Pedro, ten 2 zagrywal bardzo dobrze wzdluz bramki, ale oczywiscie Szweda tam nie bylo. Podsumowywujac to nie ma z niego zadnego pozytku, nawet w powietrzu.

kelevra16 - z tym Busquestsem to zartujesz prawda? Chociaz wiem, ze malo o pilce wiesz, wiec nawet tego nie bede komentowal bo dyskusja z toba nie ma sensu.

Iniesta i Pedro swietne zawody, Xavi rowniez niezle zagral. Cieszy tez calkiem niezly wystep Marqueza, choc raz w dziecinny sposob dal sie obrac w polu karnym.

0

No z Ibrahimovicem w takiej formie nie bedzie mial problemu.

0

ciekawe kiedy ty ogladales Lm w poniadzialek...

0

Kacper - ale Barcelona nie zaznaczyla w umowe, ze Botia nie moze zagrac z FCB.

Kjuba i Gaucho - brak slow ;]

0

desperoo - ja po tej bramce w takiej bylem euforii, ze dopiero po meczu dowiedzialem sie ze to Iniesta strzelil ;]

I tak nikt nie przebije radosci Guardioli i Pinto :D

0

juz byl taki news

0

Ehh jak mnie draznia takie komentarze jak uzytkownika Henry1991...

0

gczo777 - VV niczym szczegolnym sie nie wyroznia? Broni jak w transie. Swietnie gra nogami. Co ma jeszcze robic? Gola strzelic?

0

Ta, a potem bedzie kombinowal jakby tu odejsc z Barcelony.

0

Obecnie najlepszy bramkarz w Europie - na swiecie nie wiem bo nie obserwuje tamtych lig. Ale na pewno lepszy niz Casillias, Buffon, Cech... Argumentow nie bede zadnych podawal, wystarczy obejrzec jak w tym sezonie broni VV, a jak reszta uznawanych za "lepszego" niz nasz portero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?