Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Henry1991 - nic takiego nie powiedzial.
0
JaCule - no pewnie, najlepiej oceniac wszytskich siedzac sobie przed kompem. CO do umiejetnosci to raczej nie ich wina, a szkolenia mlodziezy w Polsce. Zreszta sam jestes patalachem :)
0
FLyEmirates - popelnia bledy, ale ma OGROMNY potencjal. Niezwykle wyszkolony technicznie i bardzo mlody. Zeby te bledy wyeliminowac musi grac.
I nie przesadzajcie z tym, ze Busi gra, a Toure nie. Graja mniejwiecej tyle samo.
Ja tam jestem zwolennikiem obu, jednak Toure jest obecnie lepszy, bardziej doswiadczony, wiec daje wiecej spokoju druzynie.
0
Ibra wiecej niz Messi ... kolejny dowod, ze Ibra to niewypal transferowy.
0
Eto'o nikt inny
0
łamagą*
0
masq - a ty kim jestes zeby nazywac Busquetsa sierotą? Skoro on jest sierotą to kim ty czlowieku jestes?
Kolejny wielki "fachowiec".
0
Baros1990 - haha wlasnie pokazales swoje mozliwosci. Xavi lepszy jako denesywny niz Busi. Dowaliles teraz na maxa :)
0
dla mnie ten kto napisal to: "potykanie się momentami o własne nogi (jak choćby w 8. minucie przy akcji Aguero)" jest beznadziejny. Nigdy pradopodobnie nie ruszyl swoich 4 liter sprzed kompa i nie pokopal na chociazby boisku w pilke.
0
misugi - warto tez zwrocic uwage na to, ile sytuacji mial co mecz Eto'o, a ile Ibra. Ibra gra nudnej po prostu.
0
kapasa90 - dlaczego niby twierdzisz, ze Ibra ma wieksze umiejetnosci niz Eto'o? Fakty tego nie potwierdzaja :)
0
kepasa - no wlasnie nie pasuje, a o czym ja ciagle pisze? Wiele razy pisalem, ze Ibra to dobry zawodnik ale nie ten styl. A oceniajac ktory jest lepszy mam na mysli korzysci jakie moga dac FCB.
0
kapasa - skoro ne sledzisz komentarzy to skad to "a ty dalej swoje"? :)
0
kepasa90 - zreszta gdybys byl kibicem Barcy chociaz 1 sezon to bys wiedzial co na ten tamet pisalem :)
0
kepasa90 - Eto'o to dla mnie idealny wzor napastnika i zawsze go obiektywnie ocenialem.
0
xavi1991 - ty tego nie wiesz, Hleb w Arsenalu tez gral bardzo dobrze.
0
czarny20 - niestety tak sie stalo i nie dosc nie dopacilismy 40 czy tam 50mln to mamy gorszego zawodnika.
Zawsze gdy bede widzial numer 9 na koszulce Barcelony bedzie mi sie kojarzyl z Eto'o.
Tak w ogole to widze ze coraz wiecej osob nie docenialo tego co ma, czyli Eto'o w tamtym sezonie.
Eto'o > Ibra :)
0
Szczegolnie spodziewam sie, ze kelevra bedzie argumentowal dobra gre Zlatana jego golem :))
0
Wreszcie Ibra byl bardzie aktywny. Ale nadal jego gra wyglada bardzo przecietnie. Wszystkie prostopadle pilki, ktore byly do niego grane byly przez niego nie przyjmowane odrazu, czyli zamiast na gazie jechac na bramke to zwalnial i szedl na skrzydlo... nie rozumiem tego.
No i jest zbyt wolny. Nie chodzi mi tu teraz o bieganie a o uderzenia. Mial kilka klarownych sytuacji, ale nawet nie uderzyl na bramke bo wszystko obroncy blokowali. I nie piszcie, ze Ibra zagral dobrze bo strzelil gola bo takich komentarzy sie spodziewam.
0
Henryego bym spobowal na srodku ataku zamiast Ibry. Oczywiscie dac francuzowi kilka szans, a nie tylko 1 polowe, czy 1 mecz na szpicy.
0
Zreszta glupie gadanie. POmocnicy sa po to zeby asystowac, napastnicy zeby strzelac. Gdyby nie Eto'o to tez Xavi i inni w tamtym sezonie nie mieliby tyle asyst bo swoboda wychodzenia na czyste sytuacje Eto'o jest imponujaca.
0
PijanyAdmin997 - ta, Eto'o tez dzieki Iniescie, Xaviemu, Messiemu strzelal mnostwo bramek w Mallorci, rowniez tez dzieki nim jest najlepszym strzelcem w histori Kamerunu i chyba calego PNA.
0
lucasm - to jest moj jeden z glownych argumentow na to, ze z ETO'O Barca grala bardziej widowiskowo, ale wy zwykli kibice, dla ktorych licza sie tylko trofea tego nie umiecie dostrzec.
Jak to Xavi kiedys powiedzial, ze w Barcelonie nie wymaga sie tylko zwyciestw, ale szczegolnie pieknej i widowiskowej gry i to odroznia Barce od innych klubow. Dlatego tez, Ibra moim zdaniem nie pasuje do Barcelony(nie mowie, ze jest slaby bo w innej druzynie sprawdzilby sie w 100%).
0
lemoniada - procentowo to nie wiem czy tak duzo wiecej zmarnowal od Ibry. Zlatan mimo, ze za duzo tychsytuacji nie ma to sporo tez marnuje.
No i lepiej zeby napastnik gral tak jak Eto'o czyli mial bardzo duzo sytuacji i duzo tez marnowal, ale przynajmniej duzo sie dzieje i jest co ogladac.
0
lemoniada - tak, marnowal, lecz przypomnij sobie ile on sobie ich wypracowal! Nie bylo meczu, w ktorym nie mialby 2/3 sytuacji sam na sam z bramkarzem, a taka gra jest dla mnie widowiskowa i mila dla oka.
No i to co dawal jeszcze Eto'o to to, ze w ataku byla bardzo czesto zmiennosc pozycji, teraz to nastepuje bardzo rzadko, wiec nie ma zaskoczenia.
0
kelevra16 - "on jest lata swietlne za Zlatanem" juz nawet tego nie bede komentowal... wystarczy popatrzec na osiagniecia obu panow i wszystko jasne.
I jak juz ktos nizej wspomnial pzrestan tyle plakac bo to: "ale nieeeee...", "o jeny" juz zaczyna byc irytujace,
Baros1990 - no widzisz chlopczyku, mamy widze problemy z czytaniem :) Nigdy nie pisalem, ze Bojan jest lepszy, tylko ze duzo bardziej pasuje do stylu gry Barcelony.
I przestancie w koncu pisac, ze Ibra jest niewadomo jak wyszkolony technicznie. Jezeli on jest swietnie wyszkolony to co ja mam powiedziec o Messim, Iniescie, Xavim? Bez przesady ludzie, ten Szwed ma czesto problemy z przejeciami i celnymi odegraniami do partnerow...
0
kelevra16 - pilka nozna to nie tylko statystyki i matematyka. Nie skupiasz sie na pieknie futbolu a na liczbach.
Dobrym przykladem na to, ze statystyki nie koniecznie sie licza jest w tym sezonie Iniesta. Niby nie strzela, rzadko asystyuje ale daje Barcelonie to cos, co pozwala wygrywac i napedza ta druzyne. I ostatni raz nazwales mnie glupcem.
0
Baros1990 - czekaj, czekaj, ale takie twoje komentarze mowia o twojej slabosci, nie masz nic madrego do napisania to nie pisz.
Swoje juz napisalem na ten temat. Mysle podobnie do lincolna25 i tyle na ten temat. Eto'o > Ibra.
Ja zaś czekam na desperackie bronienie Szweda przez: kelevre16, Barosa1990 i innych zaslepionych ludzi :)
0
twoja wina bo odswiezasz
0
aaa nie doczytalem na jakiej podstawie jest ten ranking...