Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
resos - decyduje wlasnie on dajac im znak do tego zeby podeszli wyzej. Tylko, ze z Ibra to nie wypali bo przebiegnie 5m polsprintem a dalej spacerek.
0
lopezinho88 - oczywiscie ja to szanuje, tylko szlag mnie trafia jak Ibra momentami sobie kompletnie wszystko olewa. Niech sie stara, walczy, gra madrze, a na pewno zlego slowa bym wtedy o nim nie napisal.
0
Zielony164 - malo to kogo obchodzi chyba. Sam masz wiedziec czy kochasz Barcelone tylko za trofea, czy po prostu, o ile w ogole kochasz :)
0
socio adamo - nienawidzilem Ibry to fakt, teraz go musze szanowac i staram sie to robic, ale nieraz nie wytrzymuje gdy widze jaka robi z siebie gwiazdeczke.
Z Busim chyba troszke przesadziles :) Moze przeoczylem takie zagrania Sergio, ale mysle, ze taka chudzina nic nikomu nie mogla zrobic :]
A Ibra nie dosc ze kolesia odepchnal na 2 metry to potem ten cwaniacki usmieszek... ala C9.
0
ilike - ta jest po meczu, ale jezeli ktos ma pojecie o pilce to lubi podyskutowac o tym. Wynik z takim rywalem jak Stuttgart powalajacy nie jest, ale biorac pod uwage gre to jest dobrze.
Ja porownujac Barce z tamtego sezonu z obecna Barce dostrzegam, ze w tym sezonie nie ma juz tej checi wygrywania za wszelka cene. Brakuje przede wszytskim naszej najwiekszej broni w tamtym sezonie czyli wysokiego pressingu, ale strate tego zawdzieczamy Szwedowi.
Niby wygrywamy, ale to juz nie jest to samo. Wiekszosc tych zwyciestw sa wymeczone po przecietnej grze i to mnie martwi. Ale tez mozna bylo sie tego spodziewac, mimo, ze zawodnicy zdecydowanie mowili, iz poprzedni sezon w ktorym wygrali wszytsko nie odbierze im checi wygrywania.
0
Jin sensei - nikt nie stwarzal dzis zadnego zagrozenia. Jezeli natomiast chodzi o najlepszego zawodnika meczu to niewtpliwie Valdes - wybronil nam po prostu mecz.
Co do Messiego to przynajmniej staral sie, a to ze nie mial dnia to zupelnie inna sprawa. A Ibra sie staral? I wymagam od niego wiecej bo to, ze stzreli 1 gola raz na 3/4 mecze to normalne. Myslalem, ze kupujac "lepszego" zawodnika na atak bedzie on bardziej skuteczniejszy i waleczny niz jest.
0
Jin sensei - Ibra najgrozniejszy w druzynie? Daj stary spokoj. Ledwo co wbil w ogole pilke do siatki w tak latwej i klarownej sytuacji. Myslalem, ze po zawodniku, za ktorego zaplacilismy 70mln mozna sie spodziewac czegos wiecej...
0
bykuun - widzisz, teraz Ibre chwala za te chamskie zachowanie, a gdyby ktos tak Messiego, czy innego naszego zawodnika to zaraz by byla awantura. To sa wlasnie polscy kibice.
0
dlaczego moj komentarz zostal usuniety? Bo napisalem prawde? Ibra to cham i tyle. Najpierw popchnal Lehmanna, potem kopnal lezacego obok niego zawodnika, a na koniec to kazdy widzial. Wstydze sie po raz kolejny, ze taki zawodnik jak on wystepuje w barwach Blaugrana.
0
1 polowia to tragedia, ale jest jeszcze 2, wiec spokojnie. Zeby cos zdzialac to po 1 trzeba zmienic FATALNEGO Ibrahimovica, ktory jak zwykle wyroznia sie tylko negatywnie - 2 chamskie zagrania.
Pawelec - co to jest wgl? Nie kalecz naszego jezyka.
Mysle, ze wystarczy zdjac Busquetsa, a wprowadzic za niego Pedro, ktory wchodzac w takich meczach z lawki prezentuje sie bardzo dobrze. Bojan albo Henry za Ibre i jedziemy.
0
"Zdjęcie świetnie pasuje do artykułu. Ale Laporta za często chwali się tym 2-6 - tak jakby sam hasał po Santiago Bernabeu i wbijał te bramki..."
oj czlowieku... On jest mozna powiedziec ojcem tego sukcesu, zreszta kazdy prawdziwy fan Barcelony ma prawo sie tym chwalic :)
0
EL Polaco - Cole najlepszym lewym obronca? Nie zartuj.
0
bexley - nie dziei niemu tylko calej druzynie.
0
nie wiem czy wygramy jutro, ale awansujemy do nastepnej fazy bankowo bo chyba nikt nie wiezy w to ze Niemcy maja jakiekolwiek szanse :)
0
Baros1990 - taki znawca, a takich rzeczy nie wiesz? Owszem, Guardiola w tych minutach dokonuje zmian, ale tylko wtedy, gdy maja wejsc ci wielcy, typu Xavi, Iniesta.
0
I tak Bojan do 1 skladu.
0
Bojan powinien wystapic w 1 skladzie. Wczoraj wykorzystal szanse.
0
no i dodam jeszcze, ze Bojan ma dopiero 19 lat, wiec wlasnie ma wystepowac w takich meczach jak dzis. A Ibra nawet ze slabszymi sie specjalnie niie wyroznia (poza liczbą spalonych :)) Do tegotez warto zwrocic uwage na to, ze jak Bojan gra to pada sporo goli, to tez duzo mowi:)
0
Baros1990 - nie bede tych bzdur nawet czytal. Odniose sie tylko do statystyk 357minut to bardzo niewiele, wiekszosc to koncowki, w ktorych praktycznje nie strzelamy bramek. Zreszta dla mnie nie licza sie glownie statystyki. Z Bojanem w skladzie Barca gra szybciej, ladniej i o to mi chodzi.
A jak chcesz sie spierac o statystyki to moze podasz Eto'o z zeszlego sezonu?:)
0
Zielony164 - no to przykre, ze po tym co dla nas zrobil go nie doceniasz. Nie takie gole strzelal...
0
lucasm - ta? Pokaz gdzie ja na sile chwale Bojana? Trzeba byc slepym po prostu, zeby nie widzec, ze Barca z Bojanem w skladzie gra bardziej z polotem i przyjemniej dla oka.
Owszem zmarnowal sytuacje, ale najwazniejsze jest to, ze do tych sytuacji dochodzi. Za bardzo w takich sytuacjach sie podpala, ale to normalne jest mlody i ma duzo do udowodnienia Guardioli, tak wiec mysle, ze skutecznosc sama przyjdzie. Wazne, ze jest ciagle pod gra i nie boi sie pojedynkow 1-1.
0
bykuun - nie zgodzilbym sie z ocena Messiego. Dalbym mu 5 - masa strat i nieefektywnych dryblingow, byly rowniez z 2/3 dobre akcje, ale to za malo. Tak wiec ocena wyjsciowa wydaje mi sie jak najbardziej odpowiednia.
0
jeli - Eto'o to taki typ zawodnika, ze zawsze bedzie marnowal wiele sytuacji, ale zobacz ile on ich sobie wypracowuje :)
0
Mazi - dobrze, a nawet bardzo. Jak zwykle aktywny i zanotowal kilka udanych dryblingow, strzalow jak i 2/3 razy wylozyl pilki do strzalu.
0
No i wreszczie nie mam sie do czego przyczepic po meczu. Thiago, Jeffren niezle sie tez zaprezetowali, szczegolnie Thiago. Nalezy tez zwrocic uwage ilu mlodzikow dzis gralo, cos nieprawdopodobnego :D
0
bykuun dobrze napisane, zreszta tez to samo czesto pisze. Nie bylo tego na sile grania pod Ibre. A co najwazniejsze wrocila zmiennosc pozycji z tamtego sezonu jak gral Eto'o - to sprawia duzo zamieszania w szeregach obronnych co zreszta bylo widac. A Bojan udowodnil, ze zasluguje na duzo wiecej szans niz dotychczas dostawal.
Baros1990 - twoja niechec do Bojana i na sile chwalenie Ibry mnie poraza.
No i Bojan znow udowodnil, ze lepiej pasuje do stylu gry Barcelony, niz Ibra :) Jeszcze z 2 lata i Ibra bedzie mogl mu buty czyscic :)
0
Olo_17 - "ja pierdykam" nie tylko forma sie liczy, a wlasnie atmosfera w druzynie. Wiadomo jaki charakter ma Ronni, zreszta jest to tylko i wylacznie decyzja Dungi. On odpowiada za ten zespol i jego wyniki, wiec zobaczymy po MŚ czy dobrze zrobil. Oczywiscie ja jako kibic pieknej pilki jak najbardziej bym chcial zobaczyc Brazylijczyka w RPA.
0
vares999 - no wlasnie, wiecznie czytam, ze z Ibry taki swietny technik, a na meczu czesto ma klopoty z dobrym przyjeciem i odegraniem pilki.
0
antymadrista1 - alez ty bredzisz. Po 1 Czyhrynskiego kupilismy za 25mln, a po 2 zrezygnowal on z duuzo wiekszej pensji. Tak wiec wydalismy na niego ok. 17mln - przypominam, ze to inwestycja na przyszle lata, a nie na teraz.
0
Jego sprzedaz bylby 2 najgorszym transferem ostatnich lat, zaraz po Eto'o. Dla mnie zawodnik bezcenny jak Xavi czy Iniesta. Niezwykle uniwersalny i swietnie wyszkolony technicznie.