Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pajo - nie najezdzam tylko oceniam
0
Pajo - jak jest tak pisze. A ty i inni jestescie nudni z tym broniemiem Szweda. Jestescie slepo w niego zapatrzeni i tyle.
0
jeonek - bez pzresady. Iniesta nie zagral jakiegos porywajacego meczu, ale byl to sredni wystep. Kilka efektownych kiwek. Jest troche w slabszej formie, ale i tak nie zastapiony.
Szkoda, ze Messi dzis nie ustrzelil hattricka. @ hattricki w ciagu kilku dni to byloby imponujace :]
0
Barca bez Ibry - Barca grajaca kapitalnie :)
Toure, Messi- zawodnicy meczu.
0
Sklad identyczny jaki chcialem. Cieszy mnie to, ze Pep wreszcie zauwazyl, ze Ibra nam tylko szkodzi. Dzis trzeba grac szybko, wiec Henry i Pedro to dobry wybor :D
0
Iniesta1899 - ta, to byloby chyba samobojstwo.
0
Baros1990 - tak, Bojanowi nie wyszla 1 polowa(w niej kazdy zagral slabiutko). Dlaczego tak sie nie udzielales, kiedy Bojan rozgrywal kapitalne zawody? A Ibra kompletnie nic nie gra, w kazdym meczu, ale boli, ze zawodnik ktorego wielbisz tak zawodzi nie? :)
Co do tego poziomu to nawet sie nie bede wypowiadal bo szkoda czasu, napisze tylko tyle, to mowi o twojej slabosci.
0
Baros1990 - a po co to modne wsrod glupiej mlodziezy "?."?
A co do Bojana... jak juz pisalem pogadamy za 2/3 lata :)
0
moim zdaniem to "zaskoczenie" to bedzie brak Ibey w 1 skladzie czego bardzo sobie i wam bym tego zyczyl:)
0
A i jeszcze co do meczu z Niemcami to mam mieszane przeczucia. Na pocztaku bylem pewnien na 100% ze to nie bedzie dla nas zaden problem. Mam nadzieje, ze Ibra pogrzeje lawke, a na szpicy zagra Henry lub Bojan, chociaz znajac Pepa jak oni zagraja to na skrzydle, a Messi jako "9" :/
0
Bykunn - zgadzam sie co do Bordo i Arsenalu. Mecze z nimi to bylaby czysta przyjemnosc. Chociaz nie wiadomo, jak Blanc by ustawil zespol, bo wiadomo z takim Lyonem moze zagrac ofensywnie, ale przed Barcelona wiekszosc 'peka" i tego bym sie obawial. Ale co do Arsenalu to jestem pewnien, ze zagraliby ofensywnie i bez zadnych murowanek.
Najgroszy wg mnie bylby Manchester. Maja ogromny potencjal ofensywny, ale SaF woli skuteczniejsza pilke od widowiskowej, a szkoda - mowa tutaj o meczach o duza stawke, szczegolnie LM gdzie podwojnie licza sie bramki na wyjazdach.
0
dodo - pewnie, ze tak. Inter z Eto'o, Milito, Balotellim, Snejderem stal sie druzyna bardziej kreatywna i o wiele lepsza. Nie ma juz gry pod 1 zawodnika, a gra zespolowa - kombinacyjne akcje.
0
Caly Eto'o :) W najwazniejszych momentach nigdy nie zawodzi.
A co do Sevilli to kompromitacja :/ Trafili na nie trudnego rywala, ktorego bez problemu powinni wyeliminowac, a niestety - nie boje sie uzyc tego slowa skompromitowali sie i PD.
0
Jak del Bosque nie powola naszego portego to sie po prostu skompromituje.
0
No dokladnie, gadanie, ze trafil Zigic w Valdesa jest smieszne. VV swietnie wyszedl i zmniejszyl pole manewru Zigicowi.
Valdes z meczu na mecz udowadnia, ze jest obecnie najlepszym bramkarzem.
0
justFCB - myslalem, ze odnosil sie do Realu. zwracam honor
0
Wesol03 - Barca byla oslabiona? A Valencia to grala w kompletnym skladzie nie?
0
Ja tam sie bede cieszyl z kazdego ich potkniecia.
0
No i Valdes pzrede wsyztskim po raz kolejny udowadnia, ze zasluguje na nr1 w rep. Hiszpanii.
0
s2h3k:
Nie zaczyna sie zdania od 3 kropek. Tak wiec zamiast bawic sie w profesorka sam idz sie uczyc.
0
To jest wlasnie najgorsze u mlodych graczy, ze nie potrafia ustabilizowac formy. Chodzi mi tu o Bojana i Pedro. Raz graja fantastycznie, a raz jakos tak nijak. Mimo to, na Bojana stawialbym conajmniej 2 razy czesciej niz dotychczas i nie na skrzydle jak to mialo miejsce dzisiaj, tylko na szpicy.
Co do Henryego to tez najlepiej dzis gral jak byl na srodku boiska, a nie na skrzydle. I wlasnie probowalbym Henryego na szpicy, a nie Ibre bo zdecydowanie lepiej pasuje Henry.
0
Sklad idealny, tyle moge napisac :D
0
Wiek jest w sam raz. 2/3 sezony spokojnie pociagnie na wysokim poziomie. Tylko trzeba by bylo Ibre sprzedac...
0
A co do samego transferu to jak najbardziej za. Tylko wtedy komus Ibre by trzabylo wcisnac, a watpie zeby byli chetni.
0
Henry1991 - Mate? A po co Mate? Wszyscy Mata, Mata a taka jest prawda ze polowa go w ogole nie widziala w akcji, bo jakby widziala to niechcieli by go w Barcelonie. Bez przesady...
0
Henry - Bojan - Messi
Iniesta-Toure-Xavi
To jest gwarancja dobrej i pieknej gry. Potem Pedro za Henryego, albo Bojana i git :)
0
Arshawin to troche dziwny pilkarz. Potrafi zagrac fenomenalnie, jak i slabiutko. Ogole nierowny.
0
azures- nie widzialem calego meczu, ale te 2 100% sytuacje w koncowce nie sa wyznacznikiem. Real musial zaatakowac wsyztskimi zawodnikami, tak wiec luka w obronie stala sie ogromna, szkoda tylko ze Lyon nie potrafil tego wykorzystac.
0
Zielony1992 - byloby fantastycznie. 2 bardzo ofensywnie usposobione druzyny, czyli gwarancja dobrego futbolu:D
0
Baros1990 - po co sie kompromitujesz? Busquets odkrycie poprzedniego sezonu w europejskiej pilce, co zaowocowalo powolaniem do rep. Hiszpanii, gdzie jest najsilniejsza 2 linia na swiecie.
A o Bojanie juz sie nie bede wypowiadal, ale jakbys sledzil na biezaco mecze i sytuacje w kludzie to bys dostrzegl to, ze Bojan akurat pupilkiem Pepa nie jest. Ale co ty mlodziencze mozesz wiedziec... Moze Milana Barosa do FCB?