0

Pajo - nie najezdzam tylko oceniam

0

Pajo - jak jest tak pisze. A ty i inni jestescie nudni z tym broniemiem Szweda. Jestescie slepo w niego zapatrzeni i tyle.

0

jeonek - bez pzresady. Iniesta nie zagral jakiegos porywajacego meczu, ale byl to sredni wystep. Kilka efektownych kiwek. Jest troche w slabszej formie, ale i tak nie zastapiony.

Szkoda, ze Messi dzis nie ustrzelil hattricka. @ hattricki w ciagu kilku dni to byloby imponujace :]

0

Barca bez Ibry - Barca grajaca kapitalnie :)

Toure, Messi- zawodnicy meczu.

0

Sklad identyczny jaki chcialem. Cieszy mnie to, ze Pep wreszcie zauwazyl, ze Ibra nam tylko szkodzi. Dzis trzeba grac szybko, wiec Henry i Pedro to dobry wybor :D

0

Iniesta1899 - ta, to byloby chyba samobojstwo.

0

Baros1990 - tak, Bojanowi nie wyszla 1 polowa(w niej kazdy zagral slabiutko). Dlaczego tak sie nie udzielales, kiedy Bojan rozgrywal kapitalne zawody? A Ibra kompletnie nic nie gra, w kazdym meczu, ale boli, ze zawodnik ktorego wielbisz tak zawodzi nie? :)

Co do tego poziomu to nawet sie nie bede wypowiadal bo szkoda czasu, napisze tylko tyle, to mowi o twojej slabosci.

0

Baros1990 - a po co to modne wsrod glupiej mlodziezy "?."?

A co do Bojana... jak juz pisalem pogadamy za 2/3 lata :)

0

moim zdaniem to "zaskoczenie" to bedzie brak Ibey w 1 skladzie czego bardzo sobie i wam bym tego zyczyl:)

0

A i jeszcze co do meczu z Niemcami to mam mieszane przeczucia. Na pocztaku bylem pewnien na 100% ze to nie bedzie dla nas zaden problem. Mam nadzieje, ze Ibra pogrzeje lawke, a na szpicy zagra Henry lub Bojan, chociaz znajac Pepa jak oni zagraja to na skrzydle, a Messi jako "9" :/

0

Bykunn - zgadzam sie co do Bordo i Arsenalu. Mecze z nimi to bylaby czysta przyjemnosc. Chociaz nie wiadomo, jak Blanc by ustawil zespol, bo wiadomo z takim Lyonem moze zagrac ofensywnie, ale przed Barcelona wiekszosc 'peka" i tego bym sie obawial. Ale co do Arsenalu to jestem pewnien, ze zagraliby ofensywnie i bez zadnych murowanek.

Najgroszy wg mnie bylby Manchester. Maja ogromny potencjal ofensywny, ale SaF woli skuteczniejsza pilke od widowiskowej, a szkoda - mowa tutaj o meczach o duza stawke, szczegolnie LM gdzie podwojnie licza sie bramki na wyjazdach.

0

dodo - pewnie, ze tak. Inter z Eto'o, Milito, Balotellim, Snejderem stal sie druzyna bardziej kreatywna i o wiele lepsza. Nie ma juz gry pod 1 zawodnika, a gra zespolowa - kombinacyjne akcje.

0

Caly Eto'o :) W najwazniejszych momentach nigdy nie zawodzi.

A co do Sevilli to kompromitacja :/ Trafili na nie trudnego rywala, ktorego bez problemu powinni wyeliminowac, a niestety - nie boje sie uzyc tego slowa skompromitowali sie i PD.

0

Jak del Bosque nie powola naszego portego to sie po prostu skompromituje.

0

No dokladnie, gadanie, ze trafil Zigic w Valdesa jest smieszne. VV swietnie wyszedl i zmniejszyl pole manewru Zigicowi.

Valdes z meczu na mecz udowadnia, ze jest obecnie najlepszym bramkarzem.

0

justFCB - myslalem, ze odnosil sie do Realu. zwracam honor

0

Wesol03 - Barca byla oslabiona? A Valencia to grala w kompletnym skladzie nie?

0

Ja tam sie bede cieszyl z kazdego ich potkniecia.

0

No i Valdes pzrede wsyztskim po raz kolejny udowadnia, ze zasluguje na nr1 w rep. Hiszpanii.

0

s2h3k:

Nie zaczyna sie zdania od 3 kropek. Tak wiec zamiast bawic sie w profesorka sam idz sie uczyc.

0

To jest wlasnie najgorsze u mlodych graczy, ze nie potrafia ustabilizowac formy. Chodzi mi tu o Bojana i Pedro. Raz graja fantastycznie, a raz jakos tak nijak. Mimo to, na Bojana stawialbym conajmniej 2 razy czesciej niz dotychczas i nie na skrzydle jak to mialo miejsce dzisiaj, tylko na szpicy.

Co do Henryego to tez najlepiej dzis gral jak byl na srodku boiska, a nie na skrzydle. I wlasnie probowalbym Henryego na szpicy, a nie Ibre bo zdecydowanie lepiej pasuje Henry.

0

Sklad idealny, tyle moge napisac :D

0

Wiek jest w sam raz. 2/3 sezony spokojnie pociagnie na wysokim poziomie. Tylko trzeba by bylo Ibre sprzedac...

0

A co do samego transferu to jak najbardziej za. Tylko wtedy komus Ibre by trzabylo wcisnac, a watpie zeby byli chetni.

0

Henry1991 - Mate? A po co Mate? Wszyscy Mata, Mata a taka jest prawda ze polowa go w ogole nie widziala w akcji, bo jakby widziala to niechcieli by go w Barcelonie. Bez przesady...

0

Henry - Bojan - Messi

Iniesta-Toure-Xavi

To jest gwarancja dobrej i pieknej gry. Potem Pedro za Henryego, albo Bojana i git :)

0

Arshawin to troche dziwny pilkarz. Potrafi zagrac fenomenalnie, jak i slabiutko. Ogole nierowny.

0

azures- nie widzialem calego meczu, ale te 2 100% sytuacje w koncowce nie sa wyznacznikiem. Real musial zaatakowac wsyztskimi zawodnikami, tak wiec luka w obronie stala sie ogromna, szkoda tylko ze Lyon nie potrafil tego wykorzystac.

0

Zielony1992 - byloby fantastycznie. 2 bardzo ofensywnie usposobione druzyny, czyli gwarancja dobrego futbolu:D

0

Baros1990 - po co sie kompromitujesz? Busquets odkrycie poprzedniego sezonu w europejskiej pilce, co zaowocowalo powolaniem do rep. Hiszpanii, gdzie jest najsilniejsza 2 linia na swiecie.

A o Bojanie juz sie nie bede wypowiadal, ale jakbys sledzil na biezaco mecze i sytuacje w kludzie to bys dostrzegl to, ze Bojan akurat pupilkiem Pepa nie jest. Ale co ty mlodziencze mozesz wiedziec... Moze Milana Barosa do FCB?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?