Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kaztek - jak Xavi strzela to niestety tak. Ostatnio sie poprawilismy w wolnych i wierze, ze w koncu bedzie to nasza dosc silna strona. Brakuje nam jednak takiego uderzenia z wolnego jak Ronaldo czy Drogba i niedawno Juninho, ale jak juz pisalem mam nadzieje, ze Marquez jak bedzie gral to on bedzie wykonywal.
0
kaztek - nie zgadzam sie. Marquez swietnie je wykonuje i mimo, ze bardzo rzadko ma okacje strzelac to ma kilka goli. Messi ostatnio sie poprawil, ale dzis tez dziwnie uderzyl. Xavi zawsze strzela tak, ze pol metra nad bramka.
tak wiec moim zdaniem z lewej strony Marquez, Alves, ewentualnie Ibra, a z prawej Messi.
0
kaztek - hmm, Alves bardzo rzadko strzelal kilka/kilkanascie metrow nad bramka. Jak juz mu nie wyszlo to byla to mocna pilka w pole karne i napewno wiecej byloby z tego korzysci niz z strzalow Ibry. Nie czepiam sie, ale 1 gol na tyle wolnych co on wykonal to przerazajaco malo.
0
peppers - ta kolejny, strzelil bramki czyli jest najlepszy :) Docen wysilek reszty zespolu czlowieku
0
sev3nd4ys - potwierdzeniem jego slabej gry w 1 polowie byl wykonany przez niego rzut wolny :) Tyle juz ich wykorzystywal i gow.. z nich jest. ALves powinien znow uderzac.
0
Ramon59 - no moze zle to napisalem, ale odnies sie do calego postu, a nie do 1 zle przeze mnie sformuowanego zdania.
0
10kilan - i tym wlasnie sie roznimy. Doceniam fakt, ze Ibra ostatnio zaczal strzelac, ale jako wymagajacy i znajacy sie na pilce wymagam rowniez od niego dobrej gry. Dla zwyklego kibica jak ktos strzeli gola, to jest kapitalny, nie doceniajac w ogole wysilku obroncow, bramkarza i pomocnikow, a to wlasnie na ich tle Ibra wypada kiepsko, niestety.
Ale jak juz napisalem, gdy zagra dobrze, choc rzadko sie to zdarza to go chwale.
0
adsad - Messiego nigdy nie skrytykuje bo dla mnie to jest pilkarz kompletny i wiem ze zawsze daje z siebie 100%. W gorszym dniu potrafi zepsuc sporo akcji, ale zawsze kilka razy zagra tak, jak nikt nie potrafi. Do tego zaangazowanie i nieraz nawet nie zauwazamy jak duzy wplyw ma na akcje.
0
sev3nd4ys - aha, jezeli o to ci chodzilo to mowiac to zwracam honor, zle zrozumialem.
0
Ramon59 - nie bo kogo mialbym skrytykowac? 1 polowa byla chyba najlepsa polową w tym sezonie.
Jedynie kogo sie jeszcze moge przyczepic to Pedro za to, ze byl niewidoczny.
0
I dodam, ze nie raz juz pisalem, ze gdy Ibra zasluzy to bede go chwalil, jezeli nie to bede krytykowal.
0
szymonst - ta, skrytykowalem go za ten mecz? Skrytykowalem tylko jego 1 polowe bo naprawde tak zawodnik grajacy w FCB grac nie powien. Za 2 polowe go pochwalilem bo na to zasluzyl.
0
sev3nd4ys - czyli tak samo twierdzisz jak ja, to po co ten tekst "jemu nie ma co" (nie bylo tak dokladnie ale juz niechce mi sie szukac)?
Taka jest prawda, ze wielu jest myslacych tak jak ja, tylko po prostu boja sie o tym"glosno mowic".
0
szymonst - glownie za jego zachowanie na boisku. Czesto chamski, cwaniaczek, i co to nie on. Gdy wypowiadal sie, ze to on zdobyl mistrzostwo Wloch - co to w ogole bylo? Tak mowi profesjonalista? Napewno nie.
Za podobne slowa C9 - powiedzial, ze on zasluzyl na zlota pilke, nikt inny byl tutaj krytykowany i to ostro, ale Ibry zaden fan Barcelony nie krytykowal.
0
adsad - przestan z tymi "dzieciakami". Nie sa to 19latkowie, a troche starsi juz pilkarze z duzym doswiadczeniem, zajmuja czolowa lokate w Premiership i na pewno nie narobia w gacie. Maja jaja i potarfia walczyc co dzis pokazali.
0
sev3nd4ys - piszesz to samo co ja, tylko ze w lagodniejszych slowach, a mimo to przed szymonstem strugasz wielkiego kozaka :) Ja dyskutuje i podaje argumenty, szymonst niestety nie.
0
szymonst - stary, wiele razy mowilem, ze Ibrahimovica zawsze nienawidzilem, ale od momentu kiedy stal sie zawodnikiem Barcelony i dalje z siebie wsyztsko na boisku(ostatnio coraz czesciej) to bede go szanowal. Kompleksy? Hmm.. nie rozumiem zwiazku. Co maja do tego kompleksy?
0
szymonst - pewnie wedlug ciebie byl faul na Messim Clichiego i rowniez nie bylo faulu na fabregasie i nie powinno byc czerwonej dla Puyola :) Pelno niestety zaslepionych kibicow.
0
szymonst - zalosny bo obiektywny tak? napisalem, ze 2 polowa dobra, 1 katastrofalna
0
Ramon59 - tu sie zgadzam. Walcott byl po prostu nie do zatrzymania. Maxwell trzymal linie obrony, a ze szybszy jest od niego Walcott to logiczne, ze go wyprzedzi. Nagle szybszym stac sie nie da :)
0
adasd - no i zrobil tak, w takim momencie gdyby ktos mial taka mozliwosc to akzdy by tak zrobil i nie pieprz ze nie. fakty sa takie, ze FRANCJA sie zakwalifikowala.
0
Makka - o to mi chodzi, ze w 1 polowie 80% jego kontaktu z pilka zakonczylo sie strata no i nie trafil w dziecinnie latwej sytuacji i krytykuje teraz nie dlatego ze nazywa sie Ibrahimovic bo kazdego byl skrytykowal gdyby tak zagral.
0
Iniesta1899 - Co zrobil? Odwalal czarna robote. Nie wozi sie z pilka, tylko gra zwykle przyspieszajac akcje z 1 pilki. To jest nie wyobrazasz sobie jak bardzo wazne. I w odbiorze swietny.
0
A nie wiem czy mi sie wydawalo czy nie, ale podczas zmiany Ibra jakby lekko utykal i opuszczal boisko z grymasem. Moze to jednak spowodowane bylo tym, ze musial zejsc, nie wiem
0
Ramon59 - nie, nie pzresadzilem. Bo jak juz wspomnialem gra cala druzyna. Ibra strzelil, owszem ale to jest jego zadanie. Tak samo jak zadaniem Puyola jest zatrzymywanie przeciwnikow, a robil dzis to kapitalnie to dlaczego nikt nie powie, ze dzieki Puyolowi zremisowalismy? GRA CALA druzyna.
A skoro twierdzi, ze Ibra dal nam remis to tak samo mozna stwierdzic, ze przez niego nie wygralismy.
0
GERARD - ty sie czepiasz Puyola? Zauwazyles ile on ofiarnymi wslizgami zablokowal strzalow i dosrodkowan w 1 polowie? CHyba nie, a karny? Coz zdarza sie, trzeba grac zeby to zrozumiec
0
Iniesta1899 - gole piekne, ale to jest jego zadanie. A 1 polowa? Skoro mowisz, ze dzieki niemu zremisowalismy, to tez przez niego nie wygralismy:) Zremisowala CALA DRUZYNA. 2 polowa owszem niezla, ale w 1? Nie bede tego komentowal
0
endriuuu2 - ja naprawde nie rozumiem skad ta krytyka Busquetsa. Chlopak gral kapitalnie, technicznie, szybko, dokladnie, nie zwalnial akcji, ale dalej jest krytykowany.
0
larry - zgadzam sie. Chwala Ibrze ze srzelil te 2 piekne gole, ale nalezy pamietac tez tragiczna jego gre w 1 polowie.
0
Haha, widze ze ktos tu pisze ze Busquets jest slaby. Dzis gral jak geniusz! Podobnie jak Xavi i Puyol. Dla mnie bohaterowie meczu.