0

CyraxFallassion - a do czego mialem sie jeszcze odniesc? Do tego, ze napisalem 'ty" z malej litery?

0

duch toma joad - brawo, wreszcie normalny komentarz, a nie sezonowcow ktorzy nie umieja docenic tego co zrobil Eto'o. Z RIjkaardem, Ronaldihno zreszta bylo to samo.

0

mushi25 - "swojego chlopaka" - mozesz to wyjasnic? Bo nie za bardzo to rozumiem.

0

2802adrian - chcialem was sprawdzic:D Czy ja slowem wspomnialem o Ibrahimoviciu?;D

0

Cos czuje, ze skoncza sie wysokie zwyciestwa, a przede wsyztskim fajna gra.

No i swietnie, ze Abidal wrocil.

0

CyraxFallasion - Napisalem, ze nie musze podawac, ale nie pisalem ze tego nie zrobie.

Takich jak ty, czyli takich ktorzy nie wiedza na czym dokladnie pilka nozna polega, a niedoceniajac Toure w tym meczu to pokazujesz. Piszac tak mialem na mysli to, ze zdecydowana wiekszosc nie docenia ogromnego wysilku i swietnej gry szczegolnie obroncow. Messi strzeli 3 bramki i jest noszony na rekach, a jak Puyol zaliczy kilka ofiarnych, swietnych interwencji(a za to sie rozlicza glownie obronce, jak napastnika z goli) to tylko sie o tym po cichu wspomina.

"Sadzac po gluchej ciszy pod ocenami za GD moze byc roznie."

Mozesz jasniej? Bo nie wiem o co ci tu chodzi.

0

CyraxFallasion - ta, a co mial jeszcze zrobic? Zagral kapitalnie i nie musze podawac zadnych argumentow bo kto ogladal ten widzial. Wywiazywal sie ze swoich zadan jako def pom. 100% do tego strzelil bramke.

Piszesz, ze 10 dostaje sie za swietne zagrania, a ja takie widzialem. Ile on zagral krosow? Wsyztskie co do nozki, do tego kilka swietnych prostopadlych podan na lewe skrzydlo. Zagral idealnie do tego gol, wiec 10 dla mnie to odpowiednia ocena, ale coz dla takich kibicow jak ty licza sie bramki, a nie zauwazasz jaka prace wykonuje wlasnie Toure.

Co do Zlatana... Jak mam o nim pisac skoro nie gral? Napisze tylko tyle, ze jego nieobecnosc to wzmocnienie Barcelony i wysokie wyniki bez niego sa tego potwierdzeniem i nie bede wiecej na ten temat dyskutowal.

0

Pajo - wiedzialem, ze nic ciekawego nie masz do napisania. Ta, zaraz odpisesz cos w stylu "lol".

0

omg ludzie, wy nie umiecie patrzec obiektywnie na naszych zawodnikow, najlepiej wystawcie kazdemu 10 i tyle.

Pajo - czlowieku, jezeli cos ci nie pasuje to pisz bo nie wiem co masz na mysli przez slowo "szok",

0

oper21 - owszem gral niezle bo on nigdy zle nie gra, ale mogl w sytuacjach podac do Bojana i Pedro ktorzy mieli praktycznie puste bramki. Troche obiektywizmu, nie mozna za wsyztsko co robi chwalic.

0

Cule a muerte - czy aby na pewno byla reka? Moim zdaniem nie.

0

oper21 - byl wsciekly, ze nie strzelil gola tak przypuszczam. Zreszta tak jak pisalem dzis samolubnie zagral, wiadomo ze napastnik musi tak czasem pograc, ale Messi ostatnio za czesto tak gra, ale zeby nie bylo nie mowie ze jest slaby bo niektorzy maja problemy z czytaniem i wypisuja glupoty.

0

Dyzio09 - nie mowie ze zle, ale ten zloty but mu uderzyl do glowy i zaczal grac egoistycznie :P

0

Messi bardzo dobrze? 1 raz w tym sezonie mnie irytowal. Raz mogl podac do Pedro a raz chybado Bojana, ktorzy mieli praktycznie puste bramki.

0

mecz KAPITALNY to jest to co wlasnie chce ogladac. Szczegolnie w 1 polowie ten lob Messiego, i strzal/dosrodkowanie Alvesa z przewrotki w poprzeczke, jakby to wpadlo ajjj.....

Kazdy mi sie dzisiaj podobal, ale wrocil stary dobry TOURE. Mecz w jego wykonaniu swietny i zasluguje na 10. Mial chyba jedna strate, a te jego przerzuty to cos pieknego. Do tego jak zwykle swobodnie i z lekkoscia rozgrywal pilke w defensywnie tez bardzo dobrze. Dla mnie 10 jak nic, najlepszyjego mecz w tym sezonie zdecydowanie.

0

Canal+Sport2 na zywo, szkoda ze znow bez komentarza....

0

Podchodzi pod 4-4-2, ale to nie jest to ustawienie. Messi bedzie gral przed Xavim, ogolnie to bedzie gral gdzie bedzie mu sie podobalo.

0

matip1403 - tak, jezeli jakis sprzeciw mial ktos znany typu hanc. Wypowiedzi innych raczej olewaja.

0

DLaczego tylko pod Messim ostatnio jest zdjecie?

Co do ocen to mniejwiecej sie zgadzam. Dla mnie Pique -8 bo swietnie radzil sobie z Ronaldo i niestety keita o oczko nizej, fatalny mecz w jego wykonaniu. Dzis chce widziec Toure na jego miejscu, a raczej Busquetsa, a wtedy AToure jako def.

0

Didon - a Real ma slabych obroncow? Skoncz bo rzygac mi sie juz od tego chce, ciagle to samo - Barca ma najlepsza obrone i to jedyny argument.

0

socios90 - Nie chce sie po raz kolejny powtarzac, ale dlaczego sadzisz ze Ibra jest taki kapitalny technicznie? BO dla mnie jest przecietnie wyszkolony, skoro ma czesto problemy z przyjeciem i dokaldnym odegraniem, a Rooney wrecz przeciwnie.

0

Badzi69 - ale tez strasznie samolubny i pazerny na gole. Ogladalem kilka meczow City i widac, ze chce udowodnic ze jest lepszy niz Adebayor. Przykladem tez moze byc ostatni mecz z Birmingham, ale to City go tak zmienilo. W MU gral moim zdaniem lepiej i chetnie go, czy Rooneya bym zamienil za Szweda.

0

socios90 - To ze Rooney jest slaby technicznie to znow wymyslona jakas glupota, ma bardzo dobra technike, ktora jest potzrebna do gry, a nie do pajacowania.

Rooney ma slaba, ale Ibra ma dobra nie?:D

0

barcelonista87 - "Jak je Barça wygra bez Iniesty to tym bardziej poradzi sobie we finale bez niego."

mecz meczowi nie rowny dodatkowo to final. Ale tak sczezrze mowiac to jezeli przejdziemy Inter to potem juz bede pewny wygrany, chociaz nie powinienem.

0

Brakuje go i to bardzo, ale mam nadzieje ze w koncu wylecza to porzadnie bo znow to samo...

0

m_o_z - strasznie nie lubie jak ktos wypisuje glupoty. prosze:



A daje glowe, ze to nie jedyny obroniony przez niego karny.

0

Denerwuja mnie te okreslenia "nowy Messi" "nowy Vidic" - jak bedzie to sie okaze

0

Iniesta1899 - to nie jest literowka to jest niewiedza pokazujaca jak kto jest przywiazany do klubu i do jego zawodnikow.

Co do Ibrahimovica - bardzo dobrze to ujales, wiekszosc, jednak wiekszosc to nie wszyscy i jest tez sporo osob, ktore sie ze mna zgadzaja w tej sprawie. A nie zmienie tej strony bo jestem wiernym fanem tej druzyny i znam imiona i nazwiska naszych pilkarzy, w przeciwienstwie do ciebie :D

0

Teraz nagle wszyscy sa za Fabregasem, ale jak wszyscy beda zrowi to znow bedzie: po co on nam, mamy Xaviego i Inieste, a Fabregas nie bedzie chcial siedziec :)

0

Iniesta1899 - zmien nick stary, nie znasz nawet imienia swojego "idola".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?