Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jest mlody, ale licza sie umiejetnosci, a jezeli chcemy cos wygrywac w nastepnym sezonie to Ibra grac nie moze, a niestety watpie zeby Guardiola zaufal Bojanowi na stale.
0
Co za ludzie... na pewno wejdzie na nasza stronke i podziekuje wam osobiscie za zyczenia ^^
A co do niusa to kapitalna wiadomosc, moj idol no i bez niego to juz nie jest to samo.
0
Po co taki idiotyczny tytul newsa? Juz mnie szlag trafia jak czytam "nowy Messi" "nowy Ronaldinho", a teraz nowy Vidic .......
0
Jedyny zawodnik z Realu ktory mi imponuje grą. Wiem, ze to plotki itp ale nie mialbym nic przeciwko.
0
Bojan gdyby gral czesciej od pocztaku sezonu to zapewne bylby na tej liscie, niestety Guardiola zbyt pozno zauwazyl, ze lepszy zawodnik siedzi na lawce, a gorszy gra :)
0
Baros1990 - a nazywaj sobie mnie jak chcesz, pokazujesz tym jak bardzo jestes slaby :)
Dziwnym trafem przestales pisac gdy to co od dawna pisalem stalo sie faktem, czyli Bojan 1 sklad, Ibra lawa. I gdzie jest ten twoj znakomity, boski itp. "Ibracadabra"?
Boisz sie dyskusji, ale plakal z tego powodu nie bede, pokazujesz tym tylko to, ze przyznajesz mi racje :D
0
Oczywiscie ze jest potrzebny. Kreatywnych pomocnikow nigdy za wiele.
0
Valdesa pewnie nie bedzie, a powinienen byc numerem 1.
Ale jak sie patrze na napastnikow to Pedro jak najbardziej powinien byc powolany, ma za soba kapitalny sezon i grzechem byloby nie zabranie go przez del Bosque na mundial.
0
Baros1990 - to nie sa roboty, tylko ludzie, a ludzie sie myla. A zarzucajac cos Bojanowi i Messiemu moim zdaniem sie osmieszasz bo jakby chocby 1 mecz taki zagral Ibra to bys tutaj sie podniecal i rozpisal na kilka komentarzy jak to piekne Zlatan gral i co zrobil :D
I przestan pisac do by bylo gdyby.
zacznij oceniac OBIEKTYWNIE
0
"Należy jasno stwierdzić, że z nim(Bojan) na boisku atak Barçy gra znacznie szybciej, niż w ustawieniu z Ibrahimoviciem. Po jego akcji, Konko musiał opusicić boisko w wyniku drugiej żółtej kartki."
o tym mowilem juz kilka miesiecy temu, ale nikt mnie nie sluchal
0
Baros1990 - dlaczego ty sie wciaz kompromitujesz?
0
A co do naszego tridente to mam nadzieje, ze tak bedzie wygladal nasz atak w wiekszosci spotkan w przyszlym sezonie :)
0
Czigrinski - no i to poskutkowalo bo Bojan oddal glowa minimalnie niecelny strzal, a Ibra zadnej glowki nie wygral :)
0
Swietny mecz i troche niepotrzebna nerwowka, ale najwazniejsze ze 3 pkty :D
A i nie bylbym takim pewny jeszcze mistrzostwa. Valladolid walczy o utrzymanie, wiec wloza w ten mecz z nami wsyztskie sily i jestem pewnien ze nie bedzie tam pogromu.
0
janek_centrum - nie wyglada imponujaco. ibra to DREWNO i zrozum to w koncu zaslepiony fanatyku
0
CubeBrick -" Nie wiem czy pamiętasz moi drodzy ale dokładnie ta sama rozmowa była jeszcze 10 miesięcy temu o zlatanie. wszyscy jednym chórem chwaliliśmy się że przychodzi do nas najlepszy zawodnik świata.Silny,
wysoki, szybki, doskonale dryblujący o potężnych możliwościch strzeleckich. "
Ja bylem zalamany.
0
Tak jest! Zostawmy go! I znow grajmy fatalnie z nim w skladzie i niech nadal blokuje rozwoj talentu Bojana! Ibra do konca kariery w Barcelonie!
0
ChicaLatina - mylisz sie. Guardiola wystawiajac go w najwazniejszych meczach pokazuje, ze mu ufa. I nie wierze w to, ze po puszczeniu Eto'o Guardiola puscilby 2 kapitalnego zawodnika. 1 blad wystarczy.
0
Havret - mysle jednak ze Villa przydalby sie.
A gdyby nie to Rochine moznaby bylo juz wprowadzac do kadry :D
0
2802adrian - to bylaby najlepsza decyzja ostatnich lat. Najgorsza byla wymiana Ibra - Eto'o
0
Oby to byla prawda...
0
jeli - no bo chcemy zeby grali zawodnicy, ktorzy staraja sie, walcza zamiast slabiutkiego zawodnika ale z nazwiskiem?
Ibra na jakiej pozycji by nie gral jest slabszy od reszty naszych zawodnikow i taka jest smutna prawda, ze wydalismy 70mln za takie drewniane cos.
0
jeli - badz powazny. Haha no w meczu z Interem tyle pokazal, ze wiecej chyba nie mogl :D
0
Oj niektorzy na prawde za duzo gier.
A co do niusa no to Pep nie ma sie nad czym zastanawiac. Chyba chce grac w 11, a nie w 10?
0
GauchoR80 - chca pokazac jak to oni sa oddani, wierni i jak kochaja klub :) Najczesciej takie komentarze wiadomo kto pisze.
0
GauchoR80 - myslalem ze tylko mnie zdraznia takie komentarze :)
0
raul007 - soryy, ale kibice Realu nie maja powodu, aby wysmiewac kibicow Barcelony :)
0
939 - nie jest poprawna.
0
ciekawi mnie tylko dlaczego ostatnio swoje madrosci pzrestal wypisywac uzytkownik o nicku Baros1990 :)
0
karwik92 - faktycznie dylemat... fatalnego gwiazdora Ibre, czy kapitalnego perspektywicznego Bojana.