0

Nie jest mlody, ale licza sie umiejetnosci, a jezeli chcemy cos wygrywac w nastepnym sezonie to Ibra grac nie moze, a niestety watpie zeby Guardiola zaufal Bojanowi na stale.

0

Co za ludzie... na pewno wejdzie na nasza stronke i podziekuje wam osobiscie za zyczenia ^^

A co do niusa to kapitalna wiadomosc, moj idol no i bez niego to juz nie jest to samo.

0

Po co taki idiotyczny tytul newsa? Juz mnie szlag trafia jak czytam "nowy Messi" "nowy Ronaldinho", a teraz nowy Vidic .......

0

Jedyny zawodnik z Realu ktory mi imponuje grą. Wiem, ze to plotki itp ale nie mialbym nic przeciwko.

0

Bojan gdyby gral czesciej od pocztaku sezonu to zapewne bylby na tej liscie, niestety Guardiola zbyt pozno zauwazyl, ze lepszy zawodnik siedzi na lawce, a gorszy gra :)

0

Baros1990 - a nazywaj sobie mnie jak chcesz, pokazujesz tym jak bardzo jestes slaby :)

Dziwnym trafem przestales pisac gdy to co od dawna pisalem stalo sie faktem, czyli Bojan 1 sklad, Ibra lawa. I gdzie jest ten twoj znakomity, boski itp. "Ibracadabra"?

Boisz sie dyskusji, ale plakal z tego powodu nie bede, pokazujesz tym tylko to, ze przyznajesz mi racje :D

0

Oczywiscie ze jest potrzebny. Kreatywnych pomocnikow nigdy za wiele.

0

Valdesa pewnie nie bedzie, a powinienen byc numerem 1.

Ale jak sie patrze na napastnikow to Pedro jak najbardziej powinien byc powolany, ma za soba kapitalny sezon i grzechem byloby nie zabranie go przez del Bosque na mundial.

0

Baros1990 - to nie sa roboty, tylko ludzie, a ludzie sie myla. A zarzucajac cos Bojanowi i Messiemu moim zdaniem sie osmieszasz bo jakby chocby 1 mecz taki zagral Ibra to bys tutaj sie podniecal i rozpisal na kilka komentarzy jak to piekne Zlatan gral i co zrobil :D

I przestan pisac do by bylo gdyby.

zacznij oceniac OBIEKTYWNIE

0

"Należy jasno stwierdzić, że z nim(Bojan) na boisku atak Barçy gra znacznie szybciej, niż w ustawieniu z Ibrahimoviciem. Po jego akcji, Konko musiał opusicić boisko w wyniku drugiej żółtej kartki."

o tym mowilem juz kilka miesiecy temu, ale nikt mnie nie sluchal

0

Baros1990 - dlaczego ty sie wciaz kompromitujesz?

0

A co do naszego tridente to mam nadzieje, ze tak bedzie wygladal nasz atak w wiekszosci spotkan w przyszlym sezonie :)

0

Czigrinski - no i to poskutkowalo bo Bojan oddal glowa minimalnie niecelny strzal, a Ibra zadnej glowki nie wygral :)

0

Swietny mecz i troche niepotrzebna nerwowka, ale najwazniejsze ze 3 pkty :D

A i nie bylbym takim pewny jeszcze mistrzostwa. Valladolid walczy o utrzymanie, wiec wloza w ten mecz z nami wsyztskie sily i jestem pewnien ze nie bedzie tam pogromu.

0

janek_centrum - nie wyglada imponujaco. ibra to DREWNO i zrozum to w koncu zaslepiony fanatyku

0

CubeBrick -" Nie wiem czy pamiętasz moi drodzy ale dokładnie ta sama rozmowa była jeszcze 10 miesięcy temu o zlatanie. wszyscy jednym chórem chwaliliśmy się że przychodzi do nas najlepszy zawodnik świata.Silny,

wysoki, szybki, doskonale dryblujący o potężnych możliwościch strzeleckich. "

Ja bylem zalamany.

0

Tak jest! Zostawmy go! I znow grajmy fatalnie z nim w skladzie i niech nadal blokuje rozwoj talentu Bojana! Ibra do konca kariery w Barcelonie!

0

ChicaLatina - mylisz sie. Guardiola wystawiajac go w najwazniejszych meczach pokazuje, ze mu ufa. I nie wierze w to, ze po puszczeniu Eto'o Guardiola puscilby 2 kapitalnego zawodnika. 1 blad wystarczy.

0

Havret - mysle jednak ze Villa przydalby sie.

A gdyby nie to Rochine moznaby bylo juz wprowadzac do kadry :D

0

2802adrian - to bylaby najlepsza decyzja ostatnich lat. Najgorsza byla wymiana Ibra - Eto'o

0

Oby to byla prawda...

0

jeli - no bo chcemy zeby grali zawodnicy, ktorzy staraja sie, walcza zamiast slabiutkiego zawodnika ale z nazwiskiem?

Ibra na jakiej pozycji by nie gral jest slabszy od reszty naszych zawodnikow i taka jest smutna prawda, ze wydalismy 70mln za takie drewniane cos.

0

jeli - badz powazny. Haha no w meczu z Interem tyle pokazal, ze wiecej chyba nie mogl :D

0

Oj niektorzy na prawde za duzo gier.

A co do niusa no to Pep nie ma sie nad czym zastanawiac. Chyba chce grac w 11, a nie w 10?

0

GauchoR80 - chca pokazac jak to oni sa oddani, wierni i jak kochaja klub :) Najczesciej takie komentarze wiadomo kto pisze.

0

GauchoR80 - myslalem ze tylko mnie zdraznia takie komentarze :)

0

raul007 - soryy, ale kibice Realu nie maja powodu, aby wysmiewac kibicow Barcelony :)

0

939 - nie jest poprawna.

0

ciekawi mnie tylko dlaczego ostatnio swoje madrosci pzrestal wypisywac uzytkownik o nicku Baros1990 :)

0

karwik92 - faktycznie dylemat... fatalnego gwiazdora Ibre, czy kapitalnego perspektywicznego Bojana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?