Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
radzinski - w Bordeaux mial okazje na regularna gre. Dojrzal i nabral doswiadczenia. Teraz na pewni by odgrywal glowna role w Milanie
0
gostek15 - nic dodac, nic ujac :D
0
No nie wiem czy wyciagniecie z 'Bordeaux Gourcuffa bylby takie trudne... Bordeaux nawet nie zagra w lidze europejskiej! A taki pilkarz jak on powinien grac w europejskich pucharach.
0
Caceres malo dynamiczny? Nie bede tego komentowal :)
0
Nie ma szans chocby dlatego, ze zostanie Ibra, ale nawet w przypadku odejcia Szweda nie widzialbym go u nas.
0
Caceres ma zostac.
A Gaia oceniac nie bede bo za duzo jego gry nie widzialem, ale wiem ze niedawno wzyscy byli nim niezle podnieceni, a teraz ...:)
0
kanonierTh1411 - filmik moze byc, ale muza jak dla mnie fatalna.
0
kamil9040 - Bojan ma dobre warunki, szybki, zwinny wiec jakis mega silny byc nie musi.
A jezeli chodzi o warunki fizyczne to Villa tez nie jest jakims bykiem, a jak gra kazdy wie :)
0
Ja tam jednak wierze, ze to co mowil Toure w trakcie sezonu bedzie jest prawda.
0
blazeq - ale kiedy i gdzie Toure mowil, ze chce odejsc? W trakcie sezonu czytalem kilkanascie wypowiedzi Toure i w zadnym nie mowil, ze chce odejsc bo nie gra tyle, ile by chcial.
0
blazeq - Moze i Busi pasuje bardziej do pierwszej "11", ale ja jakos czuje sie pewniej jak gra Toure. Toure jest na te chwile bardziej kompletny i mysle, ze nad tym nie ma co dyskutowac. A Busi robi niesamowite postepy i tylko wypada sie cieszyc, ze mamy 2 kapitalnych def pomocnikow.
0
Nie na temat. Wyczytalem na pewnym serwisie, ze Juve nie zdecyduje sie na zakupienie Caceresa, ja mam nadzieje ze zostanie jako zmiennik ALvesa.
0
blazeq - Busi to swietny gracz, ale nie tak uniwersalny i nie tak pewny jak Toure, lubie ich obu ale obiektywnie patrzac to Toure jest lepszy.
Piszesz, ze domaga sie gry.. hmm zawsze jak czytalem jego wypowiedzi to nic takiego nie wyczytalem. Zawsze podkreslal ze chce zostac w Barcelonie i walczyc o 1 sklad. A Seluk gadac moze sobie co chce, najwazniejsze jest zdanie Toure.
0
sebabarca - jest czescia najlepszej druzyny swiata. Zdobyl z Barcelona 7 pucharow.
0
michu7 - Toure ma wazny kontrakt.
0
Dokladnie, nie jest to jakis wybitny technik, ale ma ogromne serce do gry, a takich zawodnikow sie docenia. Daje tez wiecej swobody Xaviemu.
Ja jednak wole ogladac Inieste i Xaviego, niz Keite i Xaviego, ale sezon jest dlugi i przyda sie na pewno.
0
Dobry gracz to na pewno, ale TOure jest niewatpliwie lepszy, no ale coz...
0
kamil9040 - no tak, ale jak piszesz "umiejetność" zamiast "umiejetnosci" to chyba nie chodzi tu o przykladanie sie? :)
0
kamil4090 - pewni gracze sa bezcenni i takim jest Bojan.
Slownik sobie moglbys kupic.
0
kamil9040 - Villa nie jest 30latkiem. Dodatkowo za klasowych zawodnikow trzeba placic.
0
traxx - nie, to Bojan Machede by poslal na trybuny.
Nie ma szans, zeby odszedl.
0
damek-17 - zamiast pisac, to zglos komentarz do moderacji! Ciezko pomyslec nie?
0
Ktos z tych naszych wychowankow odejsc bedzie musial, niestety dla wszystkich miejsca nie ma.
0
Leo Messi #10# - to czemu nie napisali o Reinie? Tez nasz wychowanek
0
kamil9040 - Bojan slaby technicznie? haha :)
A co do Keirrisona to chyba za wczesnie, skoro konczy mu sie kontrakt po tym sezonie co bedzie.
0
dawz751 - na pewno lepszy rozwoj maja zapewniony w FCB :)
0
bramki
hardkor - tak, w kazdym meczu beda wygrywac po 10-0. Wyjdz.
Mnie natomiast cieszy kolejny blad Casilliasa :D
0
Marco87 - z Villa to byla prawda bo tylko szczegoly zadecydowaly ze przyszedl Ibra, a nie on.
0
Kiedy po raz 1 zobaczylem Diarre to od razu skojarzyl mi sie z Toure. Bardzo podobny styl.
jowunia - TOURE NIE CHCE ODEJSC, 100000000000000razy to powtarzal w trakcie sezonu ze chce ZOSTAC W BARCELONIE. Wszystko to plotki przez Seluka, ktory naciska na Barcelone aby bardziej doceniali Toure, tyle.
0
Jest slaby, a ma szanse na trofea wiec jest szczesliwy, normalne.