Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego kadencje zapamietam na zawsze. Po 1 dlatego, ze zaraz po tym jak objal posade prezydenta ja zaczalem kibicowac Barcelonie, a po 2 za te wszytskie sukcesy.
Co prawda nie znam sie na tym, ale mysle ze prace wykonal swietnie(zaraz czarna wolga wyskoczy z rzekomymi przelretami - Keirrison, henrique). Barca podczas jego kadencji przezywala najlepszy okres w historii, a to chyba duzo mowi.
Oczywiscie byly zle transfery, ale chyba on pilkarzy nie wybieral, a wiadomo kto.
0
Snejder - nieeeee, dobry sezon ale bez przesady.
0
Scyzor86 - a ciebie gów.. obchodzi co oni pisza. Nikt cie do czytania nie zmusza. WYrazili swoja opinie i tyle. Zreszta mysle, ze wiecej osob by ylo chetnych na napis z tylu koszulki Mes que.. albo po prostu FC BARCELONA.
0
A ten nadruk jakis solidny jest? Zeby po kilku praniach nie zaczal znikac :p
0
Gdyby tak sie stalo to kolejny raz bym nie zrozumial Guardioli.
0
Swoja droga fajna fota, sam bym sobie taka pierdyknal ;d
0
Bykuun - jezeli te plotki o pensji Toure sa prawdziwe czyli ponad 200tys tygodniowo to chyba nie taki slaby ten Seluk? :)
adan23 - przestan gosciu, latwo ci pisac. Jego zycie i jego decyzje. Toure wie bardzo dobrze, ze Busquets nawet jakby gral kaszane to i tak by gral(zeby nie bylo jestem zwolennikiem talentu Busiego). W Barcelonie pierwszenstwo maja wychowankowie, a do Busquetsa Guardiola ma szczegolny sentyment bo jak sam mowil, Sergio mu przypomina samego siebie sprzed lat.
Nie ma sensu zeby taki swietny zawodnik siedzial i sie marnowal na lawce.
Busquets juz prezentuje swietny poziom, ale do Toure zblizyc bedziemu sie bardzo trudno.
0
Tylko mam nadzieje, ze Ibra nie bedzie go blokowal i to Villa bedzie gral na szpicy, a na skzrydle Pedro bo kto jak to ale Pedro na pewno nie zasluguje na lawke. Ta osoba jest Zlatan "drewno" Ibrahimovic.
0
Iniesta Xavi
Toure
no to bylo cos kapitalnego, nie do zastapienia. Na szczescie mamy Busquetsa ktory widac sie na nim wzorowal bo podobny styl prezentuje.
A co do samego transferu to sie ciesze, ze do City. Mam nadzieje, ze Toure razem z Silva beda glownymi postaciami i City zdobedzie mistrza.
Henry1991 - co ci sie nie wydaje ?:|
Toure> Mascherano!
0
Ta, teraz wszyscy sa zafascynowani tym calym Ozilem bo ma akurat swoje 5 min to Cesc juz nie potrzebny. Zastepca Xaviego ma byc Fabregas i najlepiej by bylo jakby juz zostal sprowadzony.
0
No obecna pensja Toure mnie przeraza... pilkarze nie powinni tyle zarabiac. Widac Seluk zna sie na rzeczy.
0
Swietny trener, ale denerwuje mnie w nim to, ze pozbywa sie pilkarzy swietnych, ktorych lubie ogladac...
Ja mam tylko nadzieje, ze Barca pod jego wodza dalej bedzie zachwycala i grala efektownie.
0
Alex Song Bilong, Abou Diaby albo Alou Diarra. Nikt inny
0
kamil9040 - przestan w koncu pieprzyc bo czytac sie tego juz nie da.
0
Jaki tam Ozil, Gourcuff! Swoja droga to jest zdumiewajace. Przed mundialem pelno zwolennikow Gourcuffa, a teraz ... :)
0
Armandi - tej techniki Ibry nie widzialem w tamtym sezonie :)
0
Henry1991 - czytaj dokladnie wszytskie newsy, a potem komentuj.
0
kamil9040 - Pedro za slaby na reprezentacje? Zrobil wiecej szumu niz "wielki" Torres. Mial udzial przy golu + potem ladnie wylozyl Villi pilke, lecz ten nie umiescil jej w siatce.
Na prawde sprawiasz wrazenie kolesia, ktory sie wzoruje na jakis FM czy czyms podobnym.
0
Kuba1899 - jestes jasnowidzem, tak?
0
quentin - a co ma gosciu ROnaldo i Messi do meczu Hiszpanii? DObrze sie czujesz?
0
azulgranka - Xabi gra slabo? To ja chyba inne mecze ogladam...
0
Mat17 - ej, wiesz co? Juz pozna godzina i powinienes dzieciaczku spac.
0
Zaluje ze po KAPITALNEJ akcji Iniesty to Pedro nie umiescil jej w siatce, ale jestem dumny z tego, ze ten gol padl po raz kolejny po akcji zawodnikow Blaugrany!
Co do samej gry to moim zdaniem Torres nie pasuje do reszty. Moim zdaniem Villa powinien grac na szpicy na 1 skrzydle Iniesta, a na 2 Pedro badz Silva. Pomoc i obrona jest jak najbardziej ok. Tylko bramkarza bym wymienil na Waldka :)
0
Armandi - Obecnie nikogo takiego nie widze, Ronaldinho i C. Ronaldo takimi byli, ale juz tego nie pokazuja. Dla mnie magiczni sa Iniesta, Xavi, Messi, Robben...
0
Jak mozna wspolczuc tylko Messiemu? JEst to zawodnik Barcelony ale bez przesady. W Argentynie cala druzyna (oprocz slabej obrony) to swietni zawodnicy i trzeba im wszystkim wspolczuc ze byli pod wodza tak slabego trenera.
0
Baros1990 - piszesz, ze Anelka i Higuain sa drewniani, ok tylko jak wtedy nazwac Ibrahimovicia ^^
0
Ciekawe ile osob jeszcze napisze, ze po przeczytaniu newsa myslal, iz ROnaldinho zagra nznow w FCB.
0
batlik12 - RObinho i magia? No prosze cie, jaka magia? Machanie nogami nad pilka stojaca w miejscu to dla ciebie magia? Nie pisze, ze jest slaby ale na penwo nie jest "magiczny"
0
masq- no wlasnie, na treningu.
0
Wesol03 - nie obchodzi mnie kto strzela, a kto nie. Jezeli tak cie pociagaja statystyki to przezuc sie na wloskie, czy angielskie druzyny. Ja tu wymagam przede wsyztskim pieknej, efektownej pilki bo tym charakteryzuje sie Barca, ale widac tego nie zauwazyles bo licza sie tylko trofea nawet w slabiutkim stylu dla ciebie.
Nie wiem moze i sa lepsi def pomocnicy, ale tak jak Eto'o byl idealny dla FCB, tak samo jest z Toure.
I prosze nie piszcie, ze Mascherano jest lepszy niz Toure. Ten gosciu jest tylko waleczny a wiec dobry w angielskich druzynach. Slaba technika, kreatywnosc a to musi miec kazdy zawodnik w Barcelonie, nawet stoper.