0

dalexus - W lidze ani w Lm Casillas tego nie pokazuje :)

0

Mozecie podac dlugosc i szerokosc tej koszulki? Bo nie wiem czy zdecydowac sie na M czy na L, a chce sobie porownac z innymi koszulkami bo to mierzenie ciala bez sensu :p

0

No i przez ten Mundial znow Casillias bedzie otzrymywal wsyztskie nagrody przez kilka najblizszych lat, bez wzgledu na to jak bedzie bronil...

0

Iniesta geniusz.

CO do Webba to nie rozumiem tej nagonki na niego. Dla mnie kapitalne zawody z drobnymi bledami i jednak podyktowal bym karnego po faulu na Xavim, ale ogolnie swietnie sedziowal.

0

Arkadio90 - jaki Andreas?

0

Pedro jest kapitalny. Praktycznie 1 sezon w 1 druzynie, a juz gra w podstawowym skladzie rep. Hiszpanii, gdzie na lawce siedza Fabregas, Silva, Torres, cos nieprawdopodobnego

0

Ja sobie marze 3-0 i gole: Villa, Pedro i Iniesta :D

0

Sir Barti - kwestia dyskusyjna, lecz ja mysle, ze powinien ta nagrode zgarnac Forlan wlasnie za to, ze w niczym nie ustapowal Villi, a gral w gorszej druzynie.

0

aaa, zle przeczytalem..

0

delaxus - Villa ma lepszy zespol, a Forlan sam praktycznie ciagnal ta reprezentacje, to on strzelal najwazniejsze gole i w kazdym meczu gral na 200%.

0

rivaldo89 - a co maja do tego rozgrywki ligowe, puchary i LM?

Ocenia sie tylko wystepy na mundialu, a najlepszy byl zdecydowanie Forlan.

0

Przed tym meczem juz pisalem a ten mecz byl tylko potwierdzeniem.

FORLAN pilkarzem tego mundialu, bez 2 zdan zasluzyl na ta nagrode.

0

bexley - ale jakby milan na prawde chcial taka wymiane to chyba jest to oplacalne nie?:)

Olo_17 - z czym do ludzi. Takie filmiki nie sa wyznacznikiem bo kazdy wie jak Barca gra z Ibrahimoviciem, a jak z Bojanem.



To jest diament i na niego trzeba stawiac, a nie na tego Szweda.

0

peppers - nie wszyscy, nie wszyscy...

0

Tak, ale znajac Messiego to i tak wroci na tourne w Azji.

0

das boot - a czemu tak o Messim nie piszesz?:)

0

Ronaldinho - Eto'o - Messi

TO bylo cos pieknego, ale ROnaldinho jest juz po prostu za slaby na Barcelone. Na caly sezon kilka dobrych meczow to za malo.

0

Olo_17 - na kondycji? haha

0

Jakby Pato mial nas zasilic to bysmy musieli wylozyc kase, a nie oni nam.

Swietny zawodnik, tylko czy byloby dla niego miejsce? Nie chce aby znow ktos blokowal miejsce Bojanowi...

0

victor - nie mozesz miec tej koszulki jeszcze :)

0

Didon - zgadzam sie, ale taki np. Baros1990 chwalilby Szweda nawet jakby sie polozyl na boisku.

Mam nadzieje, ze w koncu moje marzenie sie spelni i wiecej tego goscia w koszulce Blaugrana ogladac nie bede musial.

0

35 mln to i tak za duzo

0

Jezeli chodzi o samego zawodnika nie biorac pod uwage wynikow to dla mnie bezapelacyjnie Forlan. Napastnik kompletny do tego obunozny z swietnym strzalem.

0

Nie pize ze jest slaby, ale sie po prostu nie nadaje do Barcelony.

0

Bierq - Superpuchar i KMŚ Xavi jeszzce wygral, a raczej Barcelona.

Czemu Robben przed Messim? Co on takiego zrobil?

0

Na pewno poprawil technike i swobodniej zebie operowal pilka. Dobry obronca, szkoda tylko ze troche wolny, ale mam nadzieje ze jeszcze go zobacze w jakims silnym klubie.

0

Zaraz bedzie xxx komentarzy, ze dokaldnie to samo pomysleli.

0

Iniesta to moj idol, ale chyba znow przesadzacie. Pol sezonu spedzil na rehabilitacji.

0

Dla mnie wczoraj numerem 1 byl Busquets.

0

Czy aby na pewno Xavi zasluzyl w tym roku na Zlota pilke? Moim zdaniem dobry sezon, ale tylko dobry. Wg mnie jedynym kandydatem jest Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?