Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dalexus - W lidze ani w Lm Casillas tego nie pokazuje :)
0
Mozecie podac dlugosc i szerokosc tej koszulki? Bo nie wiem czy zdecydowac sie na M czy na L, a chce sobie porownac z innymi koszulkami bo to mierzenie ciala bez sensu :p
0
No i przez ten Mundial znow Casillias bedzie otzrymywal wsyztskie nagrody przez kilka najblizszych lat, bez wzgledu na to jak bedzie bronil...
0
Iniesta geniusz.
CO do Webba to nie rozumiem tej nagonki na niego. Dla mnie kapitalne zawody z drobnymi bledami i jednak podyktowal bym karnego po faulu na Xavim, ale ogolnie swietnie sedziowal.
0
Arkadio90 - jaki Andreas?
0
Pedro jest kapitalny. Praktycznie 1 sezon w 1 druzynie, a juz gra w podstawowym skladzie rep. Hiszpanii, gdzie na lawce siedza Fabregas, Silva, Torres, cos nieprawdopodobnego
0
Ja sobie marze 3-0 i gole: Villa, Pedro i Iniesta :D
0
Sir Barti - kwestia dyskusyjna, lecz ja mysle, ze powinien ta nagrode zgarnac Forlan wlasnie za to, ze w niczym nie ustapowal Villi, a gral w gorszej druzynie.
0
aaa, zle przeczytalem..
0
delaxus - Villa ma lepszy zespol, a Forlan sam praktycznie ciagnal ta reprezentacje, to on strzelal najwazniejsze gole i w kazdym meczu gral na 200%.
0
rivaldo89 - a co maja do tego rozgrywki ligowe, puchary i LM?
Ocenia sie tylko wystepy na mundialu, a najlepszy byl zdecydowanie Forlan.
0
Przed tym meczem juz pisalem a ten mecz byl tylko potwierdzeniem.
FORLAN pilkarzem tego mundialu, bez 2 zdan zasluzyl na ta nagrode.
0
bexley - ale jakby milan na prawde chcial taka wymiane to chyba jest to oplacalne nie?:)
Olo_17 - z czym do ludzi. Takie filmiki nie sa wyznacznikiem bo kazdy wie jak Barca gra z Ibrahimoviciem, a jak z Bojanem.
To jest diament i na niego trzeba stawiac, a nie na tego Szweda.
0
peppers - nie wszyscy, nie wszyscy...
0
Tak, ale znajac Messiego to i tak wroci na tourne w Azji.
0
das boot - a czemu tak o Messim nie piszesz?:)
0
Ronaldinho - Eto'o - Messi
TO bylo cos pieknego, ale ROnaldinho jest juz po prostu za slaby na Barcelone. Na caly sezon kilka dobrych meczow to za malo.
0
Olo_17 - na kondycji? haha
0
Jakby Pato mial nas zasilic to bysmy musieli wylozyc kase, a nie oni nam.
Swietny zawodnik, tylko czy byloby dla niego miejsce? Nie chce aby znow ktos blokowal miejsce Bojanowi...
0
victor - nie mozesz miec tej koszulki jeszcze :)
0
Didon - zgadzam sie, ale taki np. Baros1990 chwalilby Szweda nawet jakby sie polozyl na boisku.
Mam nadzieje, ze w koncu moje marzenie sie spelni i wiecej tego goscia w koszulce Blaugrana ogladac nie bede musial.
0
35 mln to i tak za duzo
0
Jezeli chodzi o samego zawodnika nie biorac pod uwage wynikow to dla mnie bezapelacyjnie Forlan. Napastnik kompletny do tego obunozny z swietnym strzalem.
0
Nie pize ze jest slaby, ale sie po prostu nie nadaje do Barcelony.
0
Bierq - Superpuchar i KMŚ Xavi jeszzce wygral, a raczej Barcelona.
Czemu Robben przed Messim? Co on takiego zrobil?
0
Na pewno poprawil technike i swobodniej zebie operowal pilka. Dobry obronca, szkoda tylko ze troche wolny, ale mam nadzieje ze jeszcze go zobacze w jakims silnym klubie.
0
Zaraz bedzie xxx komentarzy, ze dokaldnie to samo pomysleli.
0
Iniesta to moj idol, ale chyba znow przesadzacie. Pol sezonu spedzil na rehabilitacji.
0
Dla mnie wczoraj numerem 1 byl Busquets.
0
Czy aby na pewno Xavi zasluzyl w tym roku na Zlota pilke? Moim zdaniem dobry sezon, ale tylko dobry. Wg mnie jedynym kandydatem jest Messi.