Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balotelli do nas, Ibra do Interu i gitarka.
0
Olo_17 - piszesz, ze na pewno nie masz Tvp2 i TVNu, otoz kazdy pakiet ma i nie wmawiaj, ze nigdy nie widziales tych kanalow bo nie znalbys ich nazw.
Co do newsa to czy nie ma takiego czegos, ze zawodnik bez zgody klubu nie moze negocjowac z innym klubem?
0
Cos czuje ze przez Mourinho GD nie beda prawdziwymi GD. Ten gosciu zabija piekno pilki poprzez swoje "genialne" taktyki. Trzenerzy zapominaja, ze pilka polega na strzelaniu goli, a nie na bronieniu sie.
0
Milito tez moim zdaniem zalicza sie do najlepszych.
0
DinaczClue "Pewnie to nie będzie możliwe ale fajnie by było jak po pobycie w NY byś wrócił do nas na emeryturę."
Chyba zaczne sobie kolekcjonowac cytaty twoich wypowiedzi ^^
0
Perczik - zalosne
0
Armandi - no bo o to chodzi w Barcelonie. Jak najmniej dlugich bezsensownych wykopow, a jak najwiecej gry od tylu, dziwne ze bedac fanem FCB tego nie zauwazyles...
i po wg nie stawia sie kropki
0
janek_centrum - jutro bedzie news o Navasie i to on wg ciebie bedzie niezbedny. Smiechu warte
0
kamilkazbieruk - Hleb akurat jest tak kreatywny, ze i na pozycji Iniesty moze grac
0
X-Ray - Marquez gral sztywno? Caseras?
Nie ma o czym z toba gosciu dyskutowac.
0
janek_centrum - przynajmniej mam swoje zdanie, ty niestety nie. Co napisza gazety zaraz jestes tym podniecony.
MH - Diarra to gwiazdor? O czym ty w ogole piszesz... Wiadome jest to, ze Busquets bedzie grywal w podstawowym skladzie, wiec Diarra byly idealnym jego zmiennikiem.
Ale co tam, najlepiej grac samymi 18latkami ;]
0
El Guaje - 30 lat to juz dziadek nie? ;|
0
janek_centrum - jestes wlasnie gosciem ktory nie ma w ogole swojego zdania. Przed newsami z tymi pilkarzami pewnie nawet nie mailes pojecia ze w ogole istnieja, a teraz wielki fan ich talentu.
0
Olo_17 - a co ma Fontas i Muniesa? I po raz kolejny chce ci wbic to tego twojego lba, ze Muniesa nie zagra w tym sezonie, chyba ze Barca bedzie miala zapewnione mistrzostwo, albo bedzie wygrywala 5-0 i na ostatnie 5 minut.
0
mimo, ze Kaka jest daleki od swojej optymalnej formy to jak najbardziej.
0
Przed tym newsem nikt o nim nie wspominal, a teraz okaze sie ze ma wielu fanow :D
0
boixos1994 - zapewne piszesz o Rustu, ale ja mam pytanie: co ma Rustu do Ozila?
0
DinaczClue
"Hleb niech zostanie;]
Jest taką skromną i upartą ikoną klubu.
Smutne zdjęcie:/"
Mozesz w koncu przestac pisac takie bezsensowne komentarze?
0
Umeijetnosci ma i mam nadzieje, ze udowodni to w Barcelonie, a przyda sie na pewno.
0
DinaczClue" Nie to że on już mówił że gra dla Barcy była by jego marzeniem to jeszcze ''zaraził'' swojego syna który nosił koszulkę Messiego super:D
To są dowody że trzeba się o niego starać"
nic wiecej nie trzeba dodawac, tylko wysylac to do Guardioli i majac te "dowody" od razu bedzie naciskal na zarzad aby sprowadzili Ozila!
0
Kadra nam sie troche sypie, no ale mamy wychownkow, ktorym warto ufac.
0
Didon - w meczach grupowych siedzial na lawie tak apropo.
0
Didon - tak ogladalem i chociazby po tych meczach ze dosc niepewnie wyprowadza pilke. Tak sobie terraz mysle i chyba wlasnie dlatego Pep nie widzi go w druzynie bo nie ma do czego sie wiecej u niego przyczepic
0
Didon - jego zaletami na pewno sa zdecydowanie w interwencjach, ofiarnosc, dynamicznosc, szybkosc, ale akurat wyprowadzanie pilki do poprawienia.
0
DinaczClue - ta Marquez to urodzony prawy obronca! :|
0
zbanujcie tego Kurinhoo89
0
barca-fan - najwiekszy niewypal to sprowadzenie Ibry
0
Scyzor86 - no Santos to niewatpliwie portugalski klub.
0
tak sie zastanawiam po co mu jeszcze wiecej kasy...
0
Zawsze niby mielismy trudniejszy terminarz, choc kazdy ma do rozegrania tyle samo meczow z tymi samymi rywalami. Barca sobie poradzila 2 sezonu temu gdy Real od razu gral z rywalem grajacym wczesniej z Barca, w tamtym rowniez ciezko bylo zwlaszcza w styczniu czy tam w lutym, a wiec i w tym musi sobie poradzic.