Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie na temat:
gole meczu City vs Inter, wkleilem bo 1 i 3 gol to czysta poezja!
0
No i obysmy zalowali, nie mozna mu przeciez zyczyc zle, dlatego, ze odchodzi z Barcelony.
0
Kreatywny pomocnik to powinien byc piorytet, chyba, ze Guardiola juz w pelni zaufa Thiago i Dos Santosowi. A co bedzie jak Xavi z Iniesta nie beda mogli grac nawet nie chce myslec... Keita jako rozgrywajacy?
0
kosmos91 - to twoj komentarz jest smieszny. To, ze jest kibicem Barcelony oznacza, ze musi uwazac, iz Barca ma najlepszy sklad?
0
sebb - Bastets? Raczej Busket
0
only_barca - jest roznica.
0
Wesol03 - mam to samo.
DinaczClue - Marquez jak juz odszedl to nie wroci, jaki bylby w tym sens??
0
Milo, ze w koncu sie ktos ze mna zgadza ;]
constantine16 - za co reprymende mialbym dostac? Nie wyzywam, nie bluzgam tylko dyskutuje. Po to jest mozliwosc pisania komentarzy.
weniu5 - w tamtym sezonie tak nie bylo, ale teraz tak bedzie. Wole, zeby gral Villa i Bojan.
0
kamil9040 - tak, Alves to skrzydlowy, co z tego ze cale zycie gra na obronie...
0
Caceresa i Hleba zostawic, a Sancheza spzredac czym predzej.
0
W formie zaliczal sie do czolowki stoperow. Zaluje, tym bardziej, ze pamietam Guardiola mowil, ze chce aby Muniesa sie od niego uczyl.
Mam nadzieje, ze pogra jeszcze w jakims normlanym klubie.
0
Mam nadzieje, ze pojdzie do normlanego klubu, a nie jak Henry :/
0
constantine16 - swoja droga to ciekawe dlaczego zaprzestales komentowac jak Ibra zaczal juz kompletne zero grac :) Nie bylo juz jak go bronic nie?
0
constantine16 - no to zle pamietasz, po raz 100 powtarzal nie bede bo sami mnie prowokujecie do tego, a potem wielkie oburzenie ze znow pisze to samo.
Teraz nie bede wypisywal meczow w ktorym zagral jak ostatnia oferma(bylo takich sporo), nie ucze sie tego na pamiec.
0
constantine16 - co do statystyk chyba pisalem ci cos na ten temat, czy nie?
Moze i wtedy blad jakis zrobilem, nie pamietam, ale na podstawie 1 bledu twierdzisz, ze nie ogarniam ortografii? Dobre.
Uwagi odnosnie uzytkownikow zdarza mi sie pisac, ale tylko do tych, ktorzy pisza bez sensu.
Twierdze, ze zagral dobrze, poniewaz dobrze wypracowal sobie pozycje strzeleckie i umial je wykorzystac.
Nie, nie gral lepszych meczow, a piszac, ze byl wszedzie chyba nie masz na mysli dwumeczu z Interem?
0
constantine16 - kelevra?
Dobrze, ale tylko dobrze zagral z Arsenalem. I nie bede ci 500razy powtarzal dlaczego twierdze, ze Ibra nie pasuje do Barcelony.
Nie ogarniam ortografii? Chyba cos ci sie ziomek pomylilo, co do matmy owszem, tylko co ma matma do pilki... i to co mowie rozumiem.
szymonst - widze, ze cie zagialem :)
0
szymonst - piszesz o Ibrze? Slucham co mowie nie tak na jego temat.
0
szymonst - tylko krytykuje? Po co tak glupio piszesz? Jak juz mnie oceniasz to czytaj wsyztskie komentarze, a nie pieprzysz bzdury.
No i mimo, ze Barca to moj klub to umiem obiektywnie oceniac, niestety wiekszosc nie.
gostek15 - znow argumenty bez poparcia. Mecz widzialem, ale ty chyba nie widziales co on robil w Xerez(jezeli wiesz, ze w ogole tam gral).
Ale coz, tacy sa polscy kibice. 1 mecz wyjdzie - Bog, 1 mecz nie wyjdzie - cienias.
0
FcBarca_Messi - to twoje ustawienie podchodzi pod 4-4-2, a Barca grala tak na bank nie bedzie.
Atak powinien byc taki:
Pedro - Villa/Bojan - Messi no i Abidal w podstawowym.
0
Victor Sanchez to jakies nieporozumienie, nie mam pojecia co on robi w tej druzynie.
0
No juz moim zdaniem nadszedl czas, aby Guardiola stawial na niego duzo czesciej. Widac na silowni sporo czasu spedzil i fizycznie sie wzmocninil.
0
ZNow widac ze polowa nie czytala w ogole newsa, a sam tytul
0
weniu5 - no tak samo przeciez zawsze bylo kilka meczow o tej samej godzinie. CHyba ze powtorki wszytskie ogladal
0
Ja tam ufam Laporcie i zarzadowi jaki byl.
0
Robertfrbdg - w tym tkwi zapewne problem, ze nikt za niego tyle nie zaplaci, a do tego jego pensja...
A Abidal gdy bedzie w normalnej dyspozycji to on bedzie gral, a nie Maxwell
0
delexus - tak
0
Olo_17 - jak gra tak go oceniam. A jezeli nie wierzysz to sobie obejrzyj.
0
Olo_17 - obiektywnie? Slabo. Wiem, ze zaraz mnnie wszyscy skrytykuja, no ale tak zagral.
0
consantine16 - nie wymadrzam sie, a pisze to co uwazam.
0
kris2313 - nie pepkiem, ale wiem ze mam racje i swojego zdania bede sie trzymal. Ibra nie robi nic, abym zdanie o nim zmienil i nie pisze tylko o dzisiejszym meczu.
Was boli to, ze od poczatku co do Ibry caly czas mam racje :]