0

Nie piszcie tutaj zyczen, przeciez to jest niepowazne ^^

Przyszlosc Barcelony i mam nadzieje, ze dalej bedzie robil postepy, a te jego opanowanie musi robic wrazenie biorac pod uwage jego wiek. Swietny zawodnik i widac, ze wzorowal sie na Toure :]

0

ciekawe, ale takie transfery sa najlepsze. Szybko i bez mediow.

Zaluje tylko, ze oslabilo to Seville bo ta liga na prawde zacznie sie nudna :/

0

Ramos?? Dla mnie najslabszy punkt Hiszpanii. Owszem aktywny, ale z tych jego akcji kompletnie nic nie wynikalo.

0

Sam nie wie czego chce, ale skoro nie komentuje tego jakos specjalnie to chyba zostanie w Arsenalu, zobaczymy jak to sie potoczy. Wg mnie jest potrzebny w Barcelonie i chcialbym go u nas

0

qazik10 - a co ma gosciu piernik do wiatraka?

0

misiek112 - ja mysle, ze cala trojka(moze poza Mi Maria) nie pogra sobie zbyt czesto, no ale moge sie mylic

0

Olo_17 - aha, fajowo... Tylko.. kogo to obchodzi?

0

Olo_17 - ta z koniecznosci, haha

0

Olo_17 - no co ty, pewnie od 2 lat juz nie placa pensji.

0

Generał Xavi - jak ma nie byc najlepszym, skoro 1 raz w historii klub pod jego wodza zdobyl 6 pucharow?! Bezdyskusyjnie numer 1.

0

General Xavi - pewnie, to zwykly przecietniak. Co to jest wygrac 6 pucharow w 1 sezon, przeciez takie cos sie zdarza co sezon.

Ja sie ciesze i to bardzo, tylko mam nadzieje, ze Guardiola zacznie interesowac sie normalnymi zawodnikami i nie bedzie sie pozbywal sie swiatowej kalsy zawodnikow.

0

swietny zawodnik, zaluje tylko ze nie bede mogl go ogladac bo amerykanskiej ligi ogladac nie zamierzam

0

FCB_dimiC - a byles prywatnie? Jezeli nie to jak najszybciej to zrob bo mialem, a raczej jeszcze mam podobna historie tylko ze ze stawem skokowym.

Tak wiec radze ci isc prywatnie bo na kase chorych nie ma sensu

0

LewyFCB - no co ty, przeciez to postac wymyslona.

0

robertinho - ale co za roznica jaki temat?:/ Wazna tresc, a kompletnie tego, ze w tytule ma byc imie i nazwisko nie zauwazylem, sam sie sobie dziwie. Licze jednak, ze bedziecie wyrozumiali

0

Ehh dpiero teraz zauwazylem ze w tytule imie i nazwisko trzeba bylo, no coz mam nadzieje, ze nie bedzie z tym problemu, a jak tak to tudno,

0

Czyli jak w temacie meila napisalem zamówienie to moj email jest niewazny?;/

0

stifler111 - a co Messi ma wspolnego z Arsenalem? Fabregas z Barcelona bardzo duzo.

0

przebili*

0

No, no tym zamazaniem twarzy Pique przbeili wszystko :D

0

barca_fan10 - jakbys byl stalym bywalcem tejze strony to bys wiedzial, ze zawsze jest.

0

Szkoda, ze nie odchodzi do jakiejs bardziej klasowej druzyny...

0

haha a stronce arsenalu niezly kabaret, zaczynajac na zdjeciu do newsa i tresci konczac na komentarzach

0

hubbarca - a gdyby tak Messiego City chcialo? Kazdy trener nie chetnie puszcza swojego asa.

0

Czlowiek stworzony do gry w Barcelonie! Z niecierpliwoscia wyczekuje wiadomosci o transferze

0

Ogolnie to moglibyscie dopracowac tego typera bo nieraz jest na ostatnia chwile przed meczami, a powinno byc od razu :/

Do tego jak sie kolejka przykladowo zaczyna w sobote a jezeli przed 1 meczem nie postawie to reszta meczow mi przepada, to tez jest bez sensu i wymaga dopracowania.

0

Dopiero za miesiac... strasznie dlugo, no ale coz.

0

Ponawiam pytanie bo to ostatnia chwila:

Mozecie podac dlugosc i szerokosc tej koszulki? Bo nie wiem czy zdecydowac sie na M czy na L, a chce sobie porownac z innymi koszulkami bo to mierzenie ciala bez sensu

0

dragox17 - cieszysz sie z tego, ze znow Barca bedzie grala sztywno i przewidywalnie? swietnie

0

damiansport1 - z pilka nozna, a szczegolnie z Barcelona masz 0 wspolnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?