Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie piszcie tutaj zyczen, przeciez to jest niepowazne ^^
Przyszlosc Barcelony i mam nadzieje, ze dalej bedzie robil postepy, a te jego opanowanie musi robic wrazenie biorac pod uwage jego wiek. Swietny zawodnik i widac, ze wzorowal sie na Toure :]
0
ciekawe, ale takie transfery sa najlepsze. Szybko i bez mediow.
Zaluje tylko, ze oslabilo to Seville bo ta liga na prawde zacznie sie nudna :/
0
Ramos?? Dla mnie najslabszy punkt Hiszpanii. Owszem aktywny, ale z tych jego akcji kompletnie nic nie wynikalo.
0
Sam nie wie czego chce, ale skoro nie komentuje tego jakos specjalnie to chyba zostanie w Arsenalu, zobaczymy jak to sie potoczy. Wg mnie jest potrzebny w Barcelonie i chcialbym go u nas
0
qazik10 - a co ma gosciu piernik do wiatraka?
0
misiek112 - ja mysle, ze cala trojka(moze poza Mi Maria) nie pogra sobie zbyt czesto, no ale moge sie mylic
0
Olo_17 - aha, fajowo... Tylko.. kogo to obchodzi?
0
Olo_17 - ta z koniecznosci, haha
0
Olo_17 - no co ty, pewnie od 2 lat juz nie placa pensji.
0
Generał Xavi - jak ma nie byc najlepszym, skoro 1 raz w historii klub pod jego wodza zdobyl 6 pucharow?! Bezdyskusyjnie numer 1.
0
General Xavi - pewnie, to zwykly przecietniak. Co to jest wygrac 6 pucharow w 1 sezon, przeciez takie cos sie zdarza co sezon.
Ja sie ciesze i to bardzo, tylko mam nadzieje, ze Guardiola zacznie interesowac sie normalnymi zawodnikami i nie bedzie sie pozbywal sie swiatowej kalsy zawodnikow.
0
swietny zawodnik, zaluje tylko ze nie bede mogl go ogladac bo amerykanskiej ligi ogladac nie zamierzam
0
FCB_dimiC - a byles prywatnie? Jezeli nie to jak najszybciej to zrob bo mialem, a raczej jeszcze mam podobna historie tylko ze ze stawem skokowym.
Tak wiec radze ci isc prywatnie bo na kase chorych nie ma sensu
0
LewyFCB - no co ty, przeciez to postac wymyslona.
0
robertinho - ale co za roznica jaki temat?:/ Wazna tresc, a kompletnie tego, ze w tytule ma byc imie i nazwisko nie zauwazylem, sam sie sobie dziwie. Licze jednak, ze bedziecie wyrozumiali
0
Ehh dpiero teraz zauwazylem ze w tytule imie i nazwisko trzeba bylo, no coz mam nadzieje, ze nie bedzie z tym problemu, a jak tak to tudno,
0
Czyli jak w temacie meila napisalem zamówienie to moj email jest niewazny?;/
0
stifler111 - a co Messi ma wspolnego z Arsenalem? Fabregas z Barcelona bardzo duzo.
0
przebili*
0
No, no tym zamazaniem twarzy Pique przbeili wszystko :D
0
barca_fan10 - jakbys byl stalym bywalcem tejze strony to bys wiedzial, ze zawsze jest.
0
Szkoda, ze nie odchodzi do jakiejs bardziej klasowej druzyny...
0
haha a stronce arsenalu niezly kabaret, zaczynajac na zdjeciu do newsa i tresci konczac na komentarzach
0
hubbarca - a gdyby tak Messiego City chcialo? Kazdy trener nie chetnie puszcza swojego asa.
0
Czlowiek stworzony do gry w Barcelonie! Z niecierpliwoscia wyczekuje wiadomosci o transferze
0
Ogolnie to moglibyscie dopracowac tego typera bo nieraz jest na ostatnia chwile przed meczami, a powinno byc od razu :/
Do tego jak sie kolejka przykladowo zaczyna w sobote a jezeli przed 1 meczem nie postawie to reszta meczow mi przepada, to tez jest bez sensu i wymaga dopracowania.
0
Dopiero za miesiac... strasznie dlugo, no ale coz.
0
Ponawiam pytanie bo to ostatnia chwila:
Mozecie podac dlugosc i szerokosc tej koszulki? Bo nie wiem czy zdecydowac sie na M czy na L, a chce sobie porownac z innymi koszulkami bo to mierzenie ciala bez sensu
0
dragox17 - cieszysz sie z tego, ze znow Barca bedzie grala sztywno i przewidywalnie? swietnie
0
damiansport1 - z pilka nozna, a szczegolnie z Barcelona masz 0 wspolnego.