Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racking - kolejny baran. Na jaka kase czlowieku? Poszedl do klubu gdzie bedzie gral regularnie, dodatkowo z bratem i przed nim nowe wyzwania. Skoro tutaj Guardiola go nie docenial to co swiadomy swoich umiejetnosci mial dalej godzic sie na to, zeby pol sezonu spedzic na lawie?
0
Wesol03 - napisalem, ze maja podobne umiejetnosci, zreszta nie obchodza mnie statystyki a to jak dany zawodnik prezentuje sie na boisku. Liczby mnie nie obchodza bo pilka a nie matematyka
0
adan23 - Toure nie mial odwagi? Jest swiadomy swoich umiejetnosci, a te sa duzo wyzsze niz Keita, a podobne jak Busi.
Poszedl do City bo chcial przede wszystkim grac, do tego nowe wyzwania no i gra z bratem, wiec nie pisz glupio ze bal sie rywalizacji bo akzdy pilkarz chce jak najwiecej grac, a majac takie umiejetnosci jak on w kazdym klubie gralby w 1 skladzie.
0
zielony1992 - nie przyjdzie lepszy bo takiego nie ma. Za to mamy ciut gorszego Busquetsa.
0
Zadnego zawodnika nie mozna obwiniac, jedynie Guardiole ale jak wiadomo ma swoja wizje ktora przynosi efekty.
Nie moge zrozumiec jednak jednego, dlaczego Keita gral wiecej niz Toure? Wiem, ze Toure to def pomocnik, Keita tez takim byl, a teraz gra bardziej ofensywnie, a jak kazdy widzi Toure idealnie by pasowal na ta pozycje.
0
Henry1991 - oj jak ty malo wiesz. Tottenham prezentuje wyzszy poziom niz Ibrahimovic.
A mi standardowo poostaje trzymanie kciukow za Tottenham.
0
IceMan - nie ty jeden, zreszta to 2 taki "cios" w niwielkim czasie. Ja dalej sie nie moge pogodzic z tym, ze Eto'o nie gra w FCB.
lou - hmmm, dla mnie nie byli tak kreatywni i tak blyskotliwi jak nasze poprzednie trio. Zreszta w tym twojej linii pomocy nie ma def pomocnika, a raczej nikt bez niego nie gra :)
0
Iniesta Xavi
Toure
Najlepsza pomoc jaka w zyciu widzialem, szkoda ze juz wiecej takiego sklaud nie zobacze..
0
Zaluje i to bardzo, ale tez jego decyzje szanuje. Lubie City i jezeli mial gdzies odchodzic to wlasnie do City! Zdanie mam o nim niezmienne - najlepszy def. pomocnik na swiecie!
0
wrzesiek11 - jakby przyszedl 3 lata temu to bysmy nic nie zdobyli, a tego bys chyba nie chcial :p
0
Coentrao swietny lewy obronca, ale na ta pozycje zawodnikow narazie nie potrzeujemy.
Co do Ozila i Mulllera to lepsze wrazenie wywarl na mnie Muller, choc mysle, ze do Barcelony mu daleko.
0
To, ze Enrique nie stawial na Gaia nie znaczy, ze sie spalil. Wiekszosc z was nie widziala zadnego meczu rezerw Barcy, a wypisujecie sie jak...
0
Muhito - jezeli widac, ze dany zawodnik ma po prostu dobro klubu w dupie, nie dajac kompletnie nic z siebie na boisku to na co go trzymac? To nie kwestia aklimatyzacji, a checi bo co ma aklimatyzacja do tego, ze jemu sie niechce biegac, jest zbyt wolny i jest slaby technicznie(ten sezon to pokazal).
0
GDyby nie bezsensowne wydanie pieniedzy na przecietnego Ibrahimovicia byloby jeszcze wiecej...
0
Rafalx160 - czy ja wiem, Lescot, Toure, Bridge, Richards to nie sa slabi zawodnicy. Mniej znani ale swietni, jezynie bym wlasnie u nich wzmocnil lewa obrone.
0
Toure i Busquets - najlepsi defensywni pomocnicy i to w dodatku w jednej druzynie. Ale jak kazdy wie Toure moglby spokojnie wystepowac na pozycji Keity i zapewne gralby lepiej niz Malijczyk. Dlatego ja nie rozumiem dlaczego w tamtym sezonie gral tak malo i jezeli dalej ma wiecej siedziec niz grac to lepiej zeby odszedl, szkoda zeby sie marnowal.
0
Za jego kadencji zaczalem kibicowac Barcelonie i jakos trudno bedzie mi sie przyzwyczaic jak po golu strzelonym dla FCB zamiast usmiechnietej minki Laporty bedzie Rosell. No coz, mam tylko nadzieje, ze duzo gorzej teraz nie bedzie, bo w to ze bedzie lepiej nie chce mi sie wierzyc.
0
Dla mne ma gosciu racje jezeli chodzi o podzial pieniedzy z transmisji. Nie wiem jak wy, ale ja niechce wiecej takiego sezonu, gdzie 2 piewsze druzyny maja ponad 20pktow wiecej. Liga bedzie jeszcze mniej atrakacyjna.
Dodam, ze w Premiership kazdy dostaje porowno i to widac po tabeli chociazby, choc to na pewno nie jedyna przyczyna.
0
Oczywiscie, ze Villa na skrzydle sobie poradzi i radzi sobie w tych mistrzostwach, ale to nie jest skrzydlowy tylko snajper. Na skrzydle bardzo duzo traci wg mnie, dodatkowo z Ibra w skladzie ciezko bedzie cokolwiek wygrac.
0
Pajo - wiedzialem, 1 dobry mecz Villi na skrzydle i wielka euforia :)
TO jest SNAJPER i jego miejsce to srodek ataku! Na skrzydle ma grac Pedro.
0
kushin - to drewniane, wolne, flegmatyczne, slabe technicznie, slamazarne cos na skrzydle? Nie zartuj gosciu.
0
Czyli Villa bedzie sie marnowal na skrzydle, swietnie...
0
xavi1991 - skoncz juz z tym maszcze-rano bo ile razy mozna to pisac, stare i niesmieszne.
A co do samego Mascherano to wg mnie nie ten profil zawodnika. Zbyt slaby technicznie, malo kreatywny + zbyt niski.
Moimi faworytami, jezeli w ogole Barca bedzie wzmacniala ta pozycje sa: Diaby i Song z Arsenalu i Alou Diarra z Bordeaux.
0
leito -Toure jest najlepszym defensywnym pomocnikiem. Mi go tam bedzie bardzo brakowalo, szczegolnie tych takich niby nonszalanckich dryblingow :)
0
kamil9040 - a ja jestem pewny, ze Mourinho trenujac Barce by nic nie wygral. Gdybac to sobie mozesz, liczy sie to co jest i bylo.
0
1 symulacja i juz jest nazywany krolem symulacji.
sylwestr - bedzie? Juz jest, ustepuje tylko i wylacznie Toure.
0
lelito - to nie jest wsyztsko takie proste jak ci sie wydaje.
Co do Buesiego i Pedro. Stali sie siwetnymi zawodnikami dzieki zaufaniu Guardioli, mogli grywac i sie wykazac, a Keirrison malutko gra.
0
losy Pedro i Busquets gdyby wypozyczeni byli rzecz jasna*
0
leito - tak jak juz pisalem, klub woli stawiac na swoich(chyba ze bylby to jakis fenomen) niz na wypozyczonych graczy.
Skoro tak piszesz to ciekawe jakby sie potoczyly losy np. Busquetsa, Pedro w innych klubach? Bo ja mysle ze teraz nie byloby o nich slychac. Barca na nich postawila bo wiedziala, ze warto i mamy 2 klasowych zawodnikow.
0
Olo_17 - "Nie wiem co z nim jest w ogóle, kupiony, pałęta się"
haha dobry jestes gosciu na prawde.
A co do Keirrisona to nikt nie bedzie dawal mu sie ogrywac, skoro wie ze to i tak nie jego zawodnik. Po co taka Fiorentina miala mu zaufac, skoro wiedzieli ze i tak nie bedzie ich? Sciagneli go zeby w razie czego miec dobrego napastnika.
Jeseli Barca faktycznie chce zeby gral dalej to wypozyczenie go do Santosu jest chyba najlepsza opcja. Siedzac na lawce w takim klubie jak Fiorentina postepow raczej nie zrobi, a jak juz ma siedziec to w Barcelonie
czarna wolga - ahh te twoje teorie spiskowe :D