0

rafalx160 - wez czlowieku przestan pisac. jaki torres? Gdzie on mialby grac? Na jakiej pozycji? Znow zmieniac napastnika w skrzydlowego bo ma nazwisko?

Nie robmy z Barcelony drugiego realu, sciagajmy takich zawodnikow jak swojego czasu Eto'o, Toure z slabszych klubow za normalne pieniadze, a nie gwiazdeczki ktore nie sa tego warte(Ibra, Torres).

0

Lubie Guardiole za to jakim byl zawodnikiem i przede wsyztskim jakim jest trenerem, ale wkurza mnie to ze pozbywa sie takich swietnych pilkarzy i tych ktorych ja cenie. No ale trudno..

0

Torres? Niehc mi ktos powie po co on nam? Niechce zeby z Barcelony sie zrobil 2 Real;/

0

vanqued - w zyciu nie gralem w FMa.

Ja jestem na biezaco i jakby byl slaby to bym o tym nie pisal, ale ty pewnie nawet na oczy go nie widziales.

0

Odpowiednim dla nas napastnikiem jest Villa, zreszta jakos Torres mi nie pasuje

0

Hmm widze cisza o Iniescie, a jednak chyba zszedl z jakims urazem?

0

Co do transferow to marsylia wystawila na sprzedaz Ben Arfe. tak wiec sprzedawac Ibre i sciagac Francuza!

0

Nie rozumiem krytykowania Busquetsa. Czy wy nie widzicie, ze on stal sie juz klasowym zawodnikiem? Przeciez byle kto nie gralby w 1 skladzie rep. Hiszpanii. W klubie gral swietnie i jezeli ktos ma odchodzic to powinien to byc Keita. Dobry zawodnik, ale zbyt slaby technicznie i ogolnie duzo slabszy niz TOure.

0

Przy jego instynkcie strzeleckim na pewno strzeli ;]

0

Robinho zagral przecietny mecz ale z przeblyskami i znow pelno ludzi go chce w Barcelonie :D

Wielka, bardzo wielka szkoda ze taki zawodnik odejdzie. Caly czas wierzylem ze zostanie, ale juz chyba nie ma najmniejszych watpliowsci ze odejdzie do City. Na prawde nie rozumiem jak mozna sie pozbyc najlepszego def pomocnika na swiecie.

Swoja droga ciekawe czy po jego odejciu przyjdzie ktos nowy(oby nie mascherano) czy jego miejsce zajmie Keita. Mam nadzieje, ze to 2 i Thiago z Dos Santosem mieliby wiecej szans na gre. Jedyny, maly plus odejscia Toure...

0

kamil9040 - mozesz przestac w koncu wypisywac te durnoty? bardzo bym cie prosil

0

Gerrard i Barcelona - hahahahhahahahahahaha

0

Szkoda, jestem kibicem praktycznie od przyjscia Laporty i zawsze bedzie mi sie kojarzyl z Barcelona. Nie bede mogl sie przyczyaic, ze na meczu zamiast Laporty bedzie ten Rosell.

Miejmy nadzieje, ze bedzie kontynuowal dobra(tak mi sie wydaje) prace Laporty.

0

Armandi - a chcesz sie zalozyc ze bedzie dla niego miejsce w 2011/12?

0

Arteta sie w 2 czesci sezonu rozkrecil. Mysle ze nadawalby sie do Arsenalu

0

Deufleu - z wygladu podobny do Torresa.

1 akcja mi sie podobala taka w stylu Iniesty na lewym skrzydle

0

masq - za to ty podales mase argumentow potwierdzajacych to, ze rzekomo Toure ma niepoukładane. :)

0

Mazi - niestety bedzie trudno znalezc takiego zawodnika. Toure to idealny zawodnik i uniwersalny wlasnie. Ale w sumie jezeli Guardiola dalej go nie bedzie widzial w 1 skladzie to niech odejdzie. Lubie go i szkoda aby sie marnowal siedzac polowe sezonu na lawie.

0

masq - bardziej od ciebie ma poukladane.

Ja wciaz mam nadzieje, ze Guardiola go przekona aby pozostal. Jak juz wczesniej pisalem nie mozemy sie pozbywac zawodnikow najlepszych na swoich pozycjach. mam na mysli oczywiscie Eto'o.

0

kamil9040 - jak tak czytam te wszytskie twoje wypociny to czuje ze opierasz sie na jakichs grach internetowych typu fifa :)

Bojan ma wszytsko co powinienen miec napastnik. Mowisz ze jest slabiutki fizycznie to popatrz na chociazby Ville on rowniez nie grzeszy warunkami. Tak wiec polecam obejrzec kilka meczow w telewizji, a nie na kompie.

0

Pajo - jak ty z czyms wyskoczysz ...

0

Nikt nie bedzie stawial za wszelka cene na wypozyczonego zawodnika, to logiczne.

0

Swietny technik i na pewno bardzo by sie przydal. Dla mnie to taka troche gorsza "kopia" Iniesty.

0

No nie rozumiem jak tzreba byc glupim, by dalej bronic Ibrahimovicia. Rozumiem, ze jest waszym ulubienciem ale chyba macie oczy i widzicie, ze on tylko szkodzi Barcelonie?

Nie chodzi tu o zadna aklimatyzacje, tylko o checi. Jak ma dobrze grac skoro on na boisku rusza sie jak mucha w smole? Flegmatyczny, wolny, slamazarny, nieskuteczny, leniwy i zbyt slaby na wielka Barcelone.

0

drewno out!

0

Chyba to wymodlilem :D

0

widze pelno tutaj ekspertow, ktorzy nawet nie widzieli jak on gra, ale oceniaja :)

0

"Są podobnymi zawodnikami, grają razem w reprezentacji Hiszpanii i zrobiliby wszystko dla Barçy. Xavi i Cesc."

O ile Xavi zrobilby wsyztsko, o tyle Fabregas nie.

0

takich kompliacji sa tysiace, wiec nie wzorowalbym sie tym filmikiem :)

0

pakulos - oamietam chodzily plotki o Mourinho, Wengerze i chyba van Gaalu ale tutaj nie pamietam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?