0

aschnu - owszem byly dobre mecze, ale tylko dobre, a ja chce cos w koncu zobaczyc wiecej niz dobrego, a final to chyba najlepsza okazja.

0

Busquets dzisiaj zagral jak profesor, slabszy mecz Pique, Xavi srednio, Iniesta to samo, Pedro calkiem niezle ale szkoda tej sytuacji.

Najgorszy punkt Hiszpanow to chyba Ramos, kompletnie dla mnie ten gosicu tam nie pasuje. Wlacza sie caly czas do akcji ofensywnych, ale zupelnie nic z tego nie wynika + slabe dosrodkowania.

0

goool, jak rok temu czy troszke wiecej z Realem :D w stylu szpaka:D

Ale gol no identyczny jak z Realem, gdzie calowal swoja opaske kapitanska!

No niezly final nam sie szykuje, ja mam tylko nadzieje, ze holendrzy nie ustawia sie defensywnie bo chce chociaz 1 mecz na tych mistrzostwach dobry obejrzec.

0

ruchatek - dokladnie, swoja droga lubie go ogladac za te jego walecznosc. Ma braki techniczne ale jezeli to nadrobi to z ta swoja walecznoscia moze stac sie czolowym defensorem.

0

anulgranka - heh, ty lepiej wiesz zapewne niz Rossell o naszych klopotach finansowych. Tak wiec nie bierzmy kretydu azulgranka pisze, ze damy rade bez!

0

Pajo - " i on to strzelil na stojaco (wg. niektorych) :) doliczaja jeszcze asysty. Boja czy Perdo musza zapierd... zeby cos utrzelic. Taka jest wlasnie klasa zawodnika."

haha bez komentarza, wiedzialem ze zbyt madry nie jestes, ale ze az tak? haha

yoyo8412 - drewno, drewno i jeszcze raz drewno(oceniam go na podstawie meczow w Barcelonie, Ajaxy i inne mnie nie obchodza kompletnie)

0

Glowek_FCB - mowi jak jest, a ty przesadzasz.

0

mrozio_- Pique, Alves, Maxwell, Keita rowniez.

0

Bedzie tansza, co pisal juz w jednym z komentarzy.

0

Za rok to pewnie nikt juz nie bedzie mowil :) GOURCUFF - jezelichopzi o kreatywnych pomocnikow.

0

kamil9040 - moim zdaniem granie ustawieniem 1-9-1 to juz jest bezradnosc i tylko liczenie na farta w jakichs kontrach.

0

kamil9040 - haha 2 mecze na 100 podajesz jako przykald, ze Pep jest marnym taktykiem? Ile to razy Mourinho, Ancelotti byli bezradni. Czlowieku wsyztskiego wygrywac sie nie da, to nie jest gra komputerowa.

0

JimMorisson - gdybym nie mial z kim o tym dyskutowac to bym nie dyskutowal, a spokojnie patrzec na komentarze w stylu "ibra na skrzydlo" patrzyl nie bede.

0

Dziwna sytuacja z Hlebem, jak maja znow go wypozyczac to lepiej nich go sprzedarza. Przeciez to juz nie jest mlodzieniaszek.

0

Ponawiam pytanie o jakosc tego nadruku. Nie zacznie znikac po kilku praniach?

0

Muhito - no takiego slabeusza jak Ibra w skladzie wiecej nie mamy, tutaj sie z toba musze zgodzic.

0

Olo_17 - jak ty mi gosciu na nerwy dzialasz. Kto tu sie kloci? Dyskusje nazywasz klotnia?

0

nie wierze, nie w i e r z e! Guardiola tak zapowiadal, ze na pocztaku ma sie tylko uczyc, a za kilka lat ma byc podstawowym zawodnikiem, a tu takie cos. Kompletnie nie rozumiem tego.

Niech lepiej Guardiola juz nie wtraca sie w transfery...

Aha, owszem kupilismy go za 25mln, ale powinniscie pamietac na jakie zarobki zgodzil sie Czyhrynski! Wyszlo, ze zaplacilismy za niego 17mln, taki byl artykul zaraz po jego przyjsciu.

0

Jin Sensei - moze dlatego, ze Henry pasowal stylem do Barcelony, a Ibra nie?;p

"Napastnika rozlicza się, za to ile bramek strzelił i ewentualnie za ilość asyst, a nie za jakość gry."

CHodzi mi o jakosc gry calego zespolu, zreszta akurat w Barcelonie jakosc sie bardzo liczy, jak to kiedys Xavi powiedzial - Kibice nie oczekuja od nas tylko zwyciestw, a rowniez widowiskowej gry. Cos takiego

0

Jin Sensei - owszem gra swietnie, ale cale zycie gral na pozycji srodkowego napastnika i tez na tej pozycji czuje sie najlepiej, co udowadnia na mundialu gdy schodzi Torres :]

0

Herig - owszem nigdy go nie lubilem i zawsze byl wg mnie przereklamowany. Do tego jeszcze ta kwota, ktora za niego dalismy... a pamietam tez co bylo w trakcie sezonu, gdy Eto'o mial slabsza skutecznosc - Ibra by to wsyztsko strzelil i zakonczyl by sezon z 50 golami na koncie :)

Dla mnie to typowa gwiazdeczka, ktorej jak sie chce to gra(1 mecz z Arsenalem), a jak mu sie niechce to nie gra( np. z Interem, choc tutaj duzo wiecej mozna wypisac).

Piszesz, ze widze w nim tylko zle rzeczy, a to on ma jakies dobre? Prosze nie pisz, ze technika, ani wzrost bo glowa strzelil chyba 1 bramke na caly sezon. A to, ze Barca bez niego gra ciekawsza pilke mozna bylo zaobserwowac hcociazby na koniec sezonu gdy wystepowal Bojan, a ja taka Barce chce ogladac i Villa jest odpowiednim zawdonikiem aby wlasnie grac na szpicy.

0

Maciek - no to ci napisze tylko tyle, ze zle myslisz.

0

Jin Sensei - mi Ibra nigdy nie pasowal i pasowac nie bedzie. Nawet jakby strzelil 100 bramek w sezonie. Po prostu Barca z nim gra nudno i bez jakiegokolwiek zaskoczenia.

Co do Henryego to owszem gral niezle, ale ja mialem nadzieje na cos wiecej, w porownaniu z ta w Arsenalu u nas gral duzo slabiej, ale nie dlatego ze grali "pod niego", a dlatego ze zmienil pozycje.

0

socios16 - Tevez jest swietny i tez chetnie bym go widzial, ale jest VIlla, a po co znow kombinowac jak z Henrym?

Tylko sobie mozna wyobrazic co by sie dzialo, jakby Tevez nas zasilil. Znow piekny pressing, Villa mam nadzieje tez w tym bedzie dobry, no chyba ze na skrzydle bedzie gral, a tego bym nie chcial.

0

Hering - no bo Ibra tylko stoi. WYmiennosc pozycji z Ibra? to nie przejdzie, nie ma szans.

Owszem Villa gra calkiem niezle, ale widac golym okiem gdzie sie lepiej czuje i gdzie daje wiecej druzynie - jest to srodek ataku a nie skrzydlo. Nie chcialbym aby Guardiola marnowal takiego snajpera na skzrydle tylko po to, aby Ibra gral za nazwisko, tak wiec dlatego wole Robinho. Najlepiej by bylo sie go pozbyc za sama kase bo z Robinho moga byc jednak problemy gdy to Pedro, a nie on bedzie gral.

0

No juz wole Robinho 1000razy, aby tylko Ibrahimovicia nie ogladac.

Robinho to juz nie jest tam sam Robinho ale teraz wydaje sie, ze gra bardziej zespolowo, wiec kto wie..

0

napis Mes que un Club, FC Barcelona*

0

Co do projekcji gadzetow to ja bym proponowal aby pomyslec nad zaprojektowaniem takiej opaski na wzor "Stand up speak up" czyli tej przeciwko rasizmowi, czyli 2 opaski polaczone 1 bordowa, 2 granatowa i na ktorejs napis Visca el Barca czy cos takiego. Co o tym mysliscie?

0

cules_since95 - wymien te udane transfery :) Nikt nie trafia idealnie, nie ma takiej opcji.

0

GauchoR80 - oczywiscie ze Caceres to swietny zawodnik, co z reszta moim zdaniem udowadnial gdy tylko mial okazje grac, a jak wiemy tych okazji za duzo nie mial.

Ja osobiscie widzialbym go na boku obrony bo nie ma tej pewnosci przy wyprowadzaniu pilki, a tu u stopera w Barcelonie jest niezbedne. Dlatego tez smieszne jest dla mnie to, ze Barca szuka zastepcy dla Alvesa zamiast postawic na urugwajczyka, no chyba ze sam zainteresowany nie chce kontynuowac kariery w Barcelonie, a tak mowily media.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?