0

Gonzales - oj chyba nie.

0

Kamilos84 - jezeli sadzi, ze Ibra to najlepszy napastnik w Europie to chyba jednak za madry nie jest.

0

Uwielbiam patrzec na jego gre, a wczoraj gral swietnie. Wrocil on i wrocila dobra gra. Mam nadzieje, ze Silva zacznie grac w 1 skladzie zamiast Torresa.

jowunia - popieram, Busi zagral w soim stylu czyli spokojnie i przede wsyztskim madrze.

Ogolnie pomoc Hiszpania ma kapitalna. Alonso gra swietnie, Xavi, Busi, Fabregas zbyt duzo nie pogral ale jak juz wchodzil to pokazywal klase.

0

xavi1991 - gosciu na temat gustu sie nie dyskutuje, dla mnie rock to "bzdety".

0

justFCB - dokladnie, do tego Alou Diarra z Bordeaux, nikt inny, a na pewno juz nie Mascherano.

0

Alcantara423 - co mnie obchodzi co on gra w Ajaxie czy w Juve. Golym okiem widac, ze Barca to dla niego za wysokie progi.

0

Dosc juz sie nameczylem ogladajac go 1 sezon.

Ci co chca Ibre na skrzydle maja nie po kolei w glowie, jak moze takie cos grac na skrzydle?

0

adan23 - CHodzilo mi bardziej o to, ze dawno jakis mniej znany zawodnik nie zrobil dobrego wrazenia. Takim zaowndikiem byl np. Toure. Nie biore pod uwage oczywiscie wychowankow.

0

DInaczClue - przepisales zdanie z newsa i myslisz, ze odkryłes caly swiat ^^

0

Brakuje jakiegos takiego transfery mniej znanego zawodnika. Wiec jestem na tak.

0

Ot$ - a po co komu Mata, jak moze byc Silva?

0

Sczerze to dla mnie zadne zaskoczenie. Przez wszystkie mecze grali wolno, nudno, nieskutecznie. Jedynie podobalo mi sie 20ostatnich minut ze Słowakami no i ten gol Quagiallerii...

rdam - a na wp tak: BLAMAŻ... byli mistrzami świata, a teraz...

0

DinaczClue - mozesz zaczac komentowac z sensem? I ze sie tak zapytam, nie mialo byc Cule zamiast Clue?

0

Dziwne to wsyztsko. Wszytskie portale pisza, ze mata w Barcelonie, a sam zainteresowany zaprzecza. Szkoda, caly czas malem nadzieje na Silve, a nie wychowanka Realu ale coz.

0

cale szczescie, cale szczescie..

0

Pajo - przestan takie glupoty wypisywac. Nigdy nie napisalem ze chce Rasiaka w Barcelonie.

0

Fajnie byloby zobaczyc duet trenerski Guardiola - Enrique :D

Ale nie ma co zmieniac skoro z Villanova jest dobrze.

0

Olo_17 - "magik" tak, ale Robinho juz nim nie jest.

0

gauchoR80 - zgadzam sie w zupelnosci co do Navasa, zreszta nie raz to pisalem.

Najwieksza niespodzianka dla mnie jest brak Casilliasa, moze to przelom i nie bedzie dostawal wiecej nagrod za nazwisko.

Co do kategorii to na moje oko z Barcelony powinni wszyscy wygrac oprocz odkrycia sezonu. Dla mnie odkryciem jest De Gea. Startowal jako 3 bramkarz, a stal sie nr 1 i bronil wybornie.

0

"najlepszego Leo!" itp niezly polew z takich komentarzy jest :D

0

Silva a nie Mata.

0

TO jest bez sensu, pozbywamy sie najlepszeo def pomocnika na swiecie 30mln, a kupujemy jakies drewno za ~70mln. Gdzie tu logika.

Alou Diarra!

0

Pajo - przestan pisac ciagle to "hahahaha" bo jest to denerwujace.

Ja chcialem u nas "rasiak"? W glowce cos ci sie poprzewracalo?

0

Berlusconi trzymam za ciebie kciuki!

rafalx160 - najgorsza "9" wszechczasow Barcelony

0

na lewe skrzydlo Ben Arfe, na def pomocnika Diaby, Diarra z Bordeaux i tyle

0

Nie wiedza z jakiego powodu nie zgodzil sie na oferowany kontrakt, ale juz wiedza ze chodzi o kase ^^

W umowie jest tyle podpunktow ze nawet sobie nie zdajecie sprawy, a wsyztsko Alvesowi musi odpowiadac.

0

Jezeli jest w formie to jest w grupie najlepszych stoperow, ale gdy formy nie ma juz jest duzo gorzej. Ja go cenie przede wsyztskim za kapitalny przeglad pola i te jego pilki krosowe :p

0

Bedzie to 2 najwiekszy blad ostatnich lat po sprzedazy Eto'o.

Diaby, Diarra z Bordeaux, ale tylko nie Mascherano!

0

DinaczClue - kolejna kompromitacja. Casarasa hahahahaha

0

Pozbedziemy sie lepszego, dostaniemy gorszego i zapewne jesszcze doplacimy, a potem bedziemy zalowac jak w przypadku Ibra-Eto'o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?