Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pajo - bedzie gral bo jest gwiazda?
0
To jest wiecej niz pewnie, ze nie odejdzie.
0
santiago - ale czytaj ze zrozumieniem, jest napisane, ze Barca niby chce 35mln, ale za Toure a nie za ALvesa.
0
Wyjazdowa bedzie moja :D
0
Szkoda, ze Iniesta tyle czasu leczyl kontuzje bo na penwo by byl w tym rankingu. Na MŚ musi pokazac klase :D
0
20mln za Toure haha
0
Michas_13 - zeby bylo tak jak z PIQUE!
0
Geble - Ibra nie bedzie gral bo jest zbyt slaby.
Na skrzydle musi byc blyskotliwy zawodnik, a takim jest Pedro.
0
Nick elback - ale mial koncowke kontraktu.
0
Jest Caceres, a oni kombinuja...
0
Nic nie zepsuje stosunkow Barca-Arsenal. To bedzie przeciez decyzja Fabregasa.
0
tusback "i te jego fatalne długie podania." haha :D
0
janek_centrum - ehh, ty widze dalej swoje. Ludzie podaja rozne argumenty, ale nie, ty caly czas to samo.
0
Szkoda, ze tych co lubie ogladac Barcelona sie pozbywa :/
0
To jest inwestycja w przyszlosc, ale niektorzy tego nie rozumieja, szkoda.
0
goryl-16 - po to, ze jest potrzebny.
Thiago to wg mnie najbardziej obiecujacy mlodzian, ale ta kompilacja fatalna ^^
0
CO do samego tekstu to rowniez sie nie zgadzam w kilku kwestiach.
0
endriuuu2 - co ty w ogole piszesz? Ibra w pomocy? to nie fifa, pes, fm itp.
A Bojan to swietny zawodnik i tak jak juz pisalem potrzebuje teraz tylko minut na boisku. Mam nadzieje, ze nie bedzie znow przez Pepa wystawiany na skrzydle, a jako "9", choc to miejsce pewnie zajmie drewno :/
0
nepharin - jezeli jest to oficjalne to bardzo sie zdziwie bo Toure caly czas powtarzal, ze nigdzie sie nie wybiera i zamierza w Barcelonie walczyc o sklad.
Moim zdaniem to Seluk narobil szumu po to, aby Barca bardziej doceniala Toure. No zobaczymy jak sie to wsyztsko potoczy, ja jednak mam nadzieje, ze nie pozbedziemy sie znow najlepszego zawodnika na swojej pozycji. Wczesniej Eto'o, teraz Toure?
0
mickey131 - Toure nigdzie nie odchodzi. Pokaz mi choc 1 wywiad z nim gdzie mowi, ze jest MU ZLE W BARCELONIE. Czekam lecz sie nie doczekam
Ale tak to jest jak sie nie czyta na biezaco wszytskiego.
0
Balcer9 - troche szacunku dla czlowieka, ktory zapisal sie w historii Barcelony.
0
garnek - wyjdz.
Fabregas ma bardzo trudny wybor przed soba, choc jak juz wiemy Arsenal raczej go nie pusci. Ale zapewne nie latwo mu opuscic druzyne i trenera, ktory zrobil z niego kapitalnego zawodnika i od kilku lat jest pod jego opieka.
0
A jezeli ta oferta to prawda to tzreba ja zakceptowac bo wiecej nikt po tego zawodnika sie nie zglosi z powaznymi ofertami.
Mozna go sprzedac za rozsadne pieniadze i beda z tego same korzysci.
Kasa przeznaczona na ewentualne transfery, do tego wiecej czasu Bojana na boisku. Same plusy.
0
janek_centrum - statystyki statystykami, ale chyba masz czlowieku oczy i widzisz co on robi, a raczej nie robi na boisku? Jak gra z nim Barca? Z nim gra przewidywalniej, wolniej, mniej efektownie.
I nie ja jesten anty, tylko ty w niego zapatrzony, jeszcze jakbys byl kobieta to bym to zrozumial :)
0
No szkoda, mielibysmy jezszce bardziej zabojczy srodek pola.
0
janek_centrum - jezeli ty sie sugerujesz samymi suchymi statystykami to powodzenia.
0
Nie na temat, ale na temat transferow :p
Szkoleniowiec Arsenalu Londyn Arsene Wenger oczekuje, że FC Barceloną zaoferuje Dmytro Czygryńskiego i gotówkę
w zamian za Cesca Fabregasa - informuje "Sport".
Do tej pory władze FC Barcelony nie potrafiły dojść do porozumienia z Arsenalem w sprawie transferu Cesca Fabregasa. Yaya Toure nie zgodził się na przenosiny do Londynu i wobec takiego rozwoju sytuacji Arsene Wenger zwrócił swoją uwagę na Czygryńskiego.
W sumie ciekawe lecz ja bym tak szybko Dimiego sie nie pozbywal.
A co do Toure to mowilem, ze nigdzie sie nie wybiera, chyba ze to jakies plotki wyssane z palca
0
Bednar20 - nie porownuj tych 2 zawodnikow. Henry zmienil pozycje, Ibra nie. Henry pasowal do naszego stylu gry, Ibra nie. Henry dawal z siebie wszystko na boisku, Ibra nie.
Po prostu beznadziejny zawodnik i jak najszybciej powinni sie go pozbyc.
0
Sir Barti - chyba za wczesnie na takie oceny...
0
DinaczClue - "wreście" to moglbys przestac komentowac.
A co do newsa to widac, ze na wspolpracy z Ibrą jakos szczegolnie mu nie zalezy :) I dobrze