Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stachursky27 - a kysz sezonowcu!
0
Ibra i skrzydło nie moge juz czytac tych komentarzy :D
0
Zupka_FCB - co ma aklimatyzacja do tego, ze szwedowi niechce sie biegac?
0
Leo Messi1989 - robi postepy, ale gdyby gral wiecej bylby jeszzce lepszy.
0
Jezeli to prawda to znow Bojan nie zrobi postepow przez 2metrowe drewno... ehhh:(
0
LeoMessi1989 - 2 szanse daje sie tylko zawodnikom ambitnym, ktorym zalezy. A pozostawienie go to tylko szkoda dla klubu i dla widowiska przede wsyztskim.
0
Bykuun - zgadzam sie. Nie ten typ zawodnika co juz powtarzam od 1 newsa o Ibrahimoviciu na tej stronie. ABy choc troche ten blad naprawic trzeba sie jak najszybciej go pozbyc.
0
Toure juz zagral lepszy mecz, ale wtedy otrzymal 9. Dziwne te wasze ocenianie.
0
byloby*
0
A i nie wyobrazam sobie, aby Ibra zostal bo wtedy prawdopodobnie oznaczaloby to dla Pedro lawke, co byloby mega glupota.
0
Nie moge dalej w to uwierzyc, za szybko sie to stalo :D
0
Kapitalnie! Jeszcze pozbyc sie Ibrahimovicia i juz nawet mozna zakonczyc udzial w tyjm okienku transferowym. Choc fabregas i jakis prawy obronca mile widziani :)
0
jest pieknie, jest pieknie :D
0
Odejdz!
0
Midin - nie przecze, ale kazdy tu moze wyrazic swoje zdanie :) Tez podejrzewam ze kilka osob sie ze mna zgadza :)
0
"Zlatan Ibrahimović i Maxwell podczas swojego pierwszego sezonu w nowym klubie pomogli FC Barcelonie zdobyć mistrzostwo Hiszpanii. "
Maxwell tak, ale Ibra tylko przeszkadzal :(
0
Toure 1000razy powtarzal, ze przyszlosc wiaze z Barcą i nigdzie nie zamierza odchodzic bo czuje sie tu bardzo dobrze, wiec nasuwa sie pytanie. Po co ta panika?
0
Bednar20 - porownywanie Henryego i Ibry nie jest na miejscu. Calkiem 2 inne typy pilkarzy, henry pasujacy do Barcelony, Ibra nie.
0
Galacticos1990 - my nie umiemy przegrywac z honorem bo nie przegrywamy, a wy juz macie spore doswiadczenie.
I gdzie ja pisalem, ze na pocztaku byles kibicem FCB? Pocwicz czytanie ze zrozumieniem.
Umiecie przyznac, ze mamy najlepszych bo mamy proste... Za to ja nie moge powiedziec, ze macie lepszego bramkarza bo kazdy widzi ze jest inaczej.
bye i wiecej tu nie wracaj geju(caluski an koncu twojej wypowiedzi)
0
Dobra, szkoda nerwow na ludzi, ktorzy nawet meczow nie ogladaja.
0
"victor> od kiedy jestes kibicem Barçy?? jeszcze dwa lata temu wiekszosc chciala pozbyc sie VV"
Wiekszosc nie znaczy wszyscy.
I to nie kibice Barcelony sa zapatrzeni, a wlasnie kibice Realu. Gowno osiagacie od kilku lat, ale i tak jestescie najlepsi ^^
0
justFCB - to, ze VV wygral 2 LM jest wg nich napewno zasluga obrony, masazystow, ale tylko nie Valdesa :]
galacticos1990 - ta, od roku.
0
galacticos1990 "widze, ze do rozumu nikt wam nie przemowi. a szkoda:) dziwie sie tylko, ze jako kibice Barcelony nie dostrzegacie faktu, iz glownym powodem stawianai Valdesa na bramce bylo to, iz Real ma wychowanka na bramce. Bylo to podkreslane juz kilka lat temu."
Wyjdz stad czlowieku bo juz sie we mnie gotuje!
"stawianai Valdesa na bramce bylo to, iz Real ma wychowanka na bramce. Bylo to podkreslane juz kilka lat temu."
chyba przez kibicow(podejrzewam ze innemu klubowi wtedy kibicowales) Realu.
Valdes przerosl Casilliasa o klase. Ale rozumiem nie ogladales meczow Realu w tym sezonie wiec skad masz wiedziec o jego "szmatach"? Skoro inni kibice chwala Ikera to ty rowniez :)
0
Barca4-ever - DImi zostal sprowadzony po to, aby sie uczyc i w przyszlosci grac. Inwestycja w przyszlosc
0
I bardzo dobrze, po 2 letniej przerwie prezentowal taka forme, a zobaczymy co bedzie jak dobrze przepracuje okres przygotowawczy :)
0
Galacticos1990 - podalem przyklad z komentatorami po to, zeby udowodnic, ze jezeli ktos oglada regualrnie mecze Barcelony to wie jaka teraz klase reprezentuje VALDES.
A do twoich "argumentow" sie nie odniose bo szkoda mi czasu.
Ilosc "szmat" Casilliasa w ostatnich 2 latach mowi wszytsko.
0
zenabi84 - obecnie nie ma lepszych bramkarzy, Victor jest numerem 1 i jest stworzony dla tej druzyny jak Eto'o.
0
Galacticos1990 - mylisz sie chlopcze. To Valdes ma wiele trudniejsze zadanie. Przede wsyztskim obrona Barcelony czesto gra bardzo wysoko, wiec jedno idealne podanie i napastnik idzie sam na sam, gdzie takich sytuacji troche bylo. Cos taiego jak w tamtym roku Drenthe przegral pojedynek z VV, gdzie Valdes mial bardzo trudna sytuacje i wlasnie z takich sytuacji Valdes bardzo czesto wychodzi obronna reka.
Do tego na korzysc VV jest tez gra nogami(wczoraj to byl jedyny blad).
Dodatkowo pewniejszy i nie popelnia od 2 sezonow praktycznie zadnych bledow w przeciwienstwie do waszego Casilliasa.
A co do tego, ze tylko kibice FCB twierdza ze VV jest lepszy od Casilliasa to cie zaskocze. Komentatorzy C+, ktorzy regularnie ogladaja mecze FCB jak i Realu twierdza zgodnie ze VV jest obecnie lepszy. Nie sa oni dla mnie jakimis mega super specjalistami, ale ogladaja wiec wiedza, a to co mowia jacys fani innych klubow, ktorzy widza Barcelone 3 razy w roku pamietajac tylko bledy Victora sprzed kilku lat to nie nie obchodza.
Nie wiem zreszta po co ja w ogole z toba dyskutuje. Przyznaj szczerze ile razy ogladales mecz Barcelony?
0
zenabi84 - te argumenty, ze VV jest dobry bo ma dobra obrone juz mnie przestaja smieszyc.
Powiedz co brakuje obronie Realu?
VV jest po prostu lepszy niz Casillias i musisz sie z tym pogodzic
0
Culé a muerte - w sumie to samo wiemy z polskich stron, ale zaskoczony jestem tym, ze Pep tak chce Vidicia. A jezeli to prawda to z ktoryms defensorem sie pewnie bedziemy musieli pozegnac.
Ogolnie to Vidicia na Camp Nou jakos nie widze.