Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko nie Mata...
0
szczel111 - nie widzialem twojego komentarza, a napisalem to samo. Zeby nie bylo ze powtarzam po tobie, ale tak samo twierdzimy :]
0
BAros1990 - czekalem na twoja genialna wypowiedz :D
Stojac w miejscu za obroncami nie da sie uderzyc pilki, niestety.
Jak to jest, ze niziutki Bojan wchodzi i odrazu ma 2 dobre pilki dograne, a Ibra gra cale mecze i w ogole?:] BRAK RUCHU i tyle w tym temacie.
A co do newsa to oddalismy najlepszego napastnika za drewno. Zero techniki, przyspieszenia, szybkosci, walki, kompletne NICCCCCCCCCCC.
Jezeli Bojan nie wyjdzie w nastepnym meczu w 1 skladzie to znaczy, ze sa rowni i rowniejsi w Barcelonie.
Bojan juz po raz kolejny udowodnil, ze jest po prostu lepszy od Szweda.
0
sirkamillo - nie skrytykuje Pepa bo nikt nie jest idealny i kazdemu sie zdarzaja zle decyzje
0
Bojan1990 - czekam na twoja ocene gry twojego idola - Zlatana Ibrahimovicia.
0
Przyczyna przegranej? Ibrahimovic
0
Generał Xavi - ale po co tak mowic? Raz sedzia pomaga, a raz nie. Taka jest pilka
0
Mysle, ze kibice na Camp Nou w takim momencie mogli dac z siebie duuuzo wiecej
0
kibickaa - a po co wchodzic w ogole na ich strone? szkoda nerwow
0
Henry1991 - pewnie w domach, szkolach, w pracy, na dworze...
0
Niestety wygrywac wszytskiego nie mozna, tragedii nie ma, choc wiadomo kazdy zaluje, ze nie obronimy LM.
Co do samego dwumeczu to nie mozna powiedziec, ze Inter zmiazdzyl Barcelony... Inter Barcelony sie bal. W 1 meczu niczego wielkiego nie pokazali, wykorzystali nasze bledy w obronie. Oczywiscie w wyniku byli lepsi, ale nie w grze pilka.
Co do samych zawodnikow to nie mam do nikogo wiekszych zastrzezen po za wiadomo kim - Ibrahimovic. Gdy on "gra" jestesmy po prostu slabym zespolem. Moge teraz smialo powiedziec "a nie mowilem?".
Kompletnie zero zaangazowania, zero walki, zero checi zwyciestwa, kompletnie nic ten zawodnik nam nie daje. Gralismy wczoraj w 10 az do zmiany Bojana.
A Eto'o to prawidzwy wojownik i profesjonalista. Gra tam gdzie go druzyna potrzebuje i nawet jako obronca dawal sobie rade. Tego zawodnika i jego charakteru wlasnie nam brakuje pod bramka rywala.
A Bojan po raz kolejny udowodnil, ze jest zawodnikiem 1000razy wiecej dajacym druzynie, niz Ibra.
0
36degress - mamy wartosciowych zmiennikow. Kogo ty chciales na lawce? Takich samych graczy jak w 1 skladzie? Nie ma szans :)
0
36degres - co ma Czyhrynski do Ibry?
0
peter13 - keita to nic przy mega gwiezdzie z numerem 9.
0
fasolaka - po 1 przeczytaj dokladnie news, a po 2 to "genialny" sklad.
0
Ja Cule -
"Hehehehe, kolejny wybitny ekspercik się znalazł. hahahah, ale beka. 6? Tyle masz lat? To ci wybaczam ;). Ej podajcie mi nr tele m.in. ty, pyrzo (przede wszystkim;]) to bede się was pytał co słychać w świecie footballu ;]. Będe wdzięczny"
Niestety po raz kolejny pokazujesz, ze boisz sie dyskutowac o pilce.
A tym pytaniem o wiek pokazales, ze to ty nie warty jestes dyskusji.
0
Ja Cule -" A co do tego, że Bojan chociaż się stara to to staranie nic nam nie da. Właśnie musimy mieć zawodnika w napadzie który będzie się starał (nie CHOCIAŻ starał) i który bedzie coś konkretnego wnosił do gdy Barcelony. "
Nie pisales tu o Zlatanie?
Widze, ze boisz sie dyskusji ze mna(nie tlumacz sie moja "nieobiektywnoscia" bo malo kto nie boi sie obiektywnie oceniac zawodnikow FCB, zwlaszcza Ibre), a szkoda.
W moim komentarzu napisalem prawde i tego sie wlasnie boisz.
Hinche - pisalem pozytywnie o Ibrahimovicu raz czy dwa bo na wiecej nie zasluzyl tyle.
Ogolnie to przeraza mnie to, ze faworyzujecie Ibre, wiedzac ze gra wielkie g... i co najgorsza bez zaangazowania. Zostal kupiony za 70mln, wiec jest swietny i tyle, takie jest wlasnie niektórych myslenie.
Bojan i Henry sie staraja, ruszaja sie, a Ibra stoi. Taka jest roznica miedzy tymi zawodnikami.
0
działa
0
Ja Cule- wiec uwazasz, ze Ibra cos wnosi do naszego zespolu? Jezeli tak, to ty zacznij ogladac mecze.
W meczu np. z Interem pokazal jak on duzo wnosi i jak bardzo pracuje na boisku.
0
Co do transmisji na C+ to ostatnio na 207 byl mecz Barca Inter niekodowany, wiec dzisiaj pewnie tez bedzie mozna obejrzec.
0
Taa, cala ta kontuzje zaplanowal Mourinho. Dlaczego nie "symulowali" kontuzji inni gracze?
Szukacie dziury w calym, ile to razy jakis pilkarz Barcelony wyleczyl sie na przed dzien waznego meczu?
0
kretoszczurfcb - trzeba jak najszybciej strzelic gole, a ty chcesz maxwella w ataku... kapitalny pomysl..
0
Mam nadzieje, ze Pep wyciagnie wnioski i posadzi w koncu Szweda na lawce.
0
A co do ataku to jak Ibra wyjdzie w podstawowym skladzie to bedzie bardzo ciezko niestety. Gdy on gra to Messi nie gra na swoim poziomie, a bez Messiego w najwyzszej formie przy zamurowanej bramce moze byc ciezko.
0
Davide Santon - szanuje cie jako kibica Interu, ale po twoim komentarzu widac, ze nie masz zielonego pojecia co sie dzieje w naszym zespole, tak wiec nasuwa sie pytanie. Po co piszesz?
0
Olo_17 - "ej" heh nie moge z twojego kapitalnego dowcipu, jest po prostu boski. Dawno sie tak nie usmialem... dawaj kolejny.
0
nie rozumiem po co ten temat. Wiadomo, ze zagra Pique z Milito. Wiecej niz pewne.
0
17bartek23 - 25 tak, ale Dimi zgodzil sie na duuuze obnizenie pensji w porownaniu z ta, ktora otrzymywac w Szachtarze. I wyszlo, ze za ten trasfer zaplacilismy 17mln, kiedys o tym pisano.
0
Nie jestem jakims wielkim fanem talentu Czyhrynskiego, ale przeginacie.
Jak zawodnik ktory dostaje szanse raz na 2/3 miesiace ma grac wybornie?
Przykllad Toure, ktory niedawno jeszcze gral na prawde rzadko, a jak wchodzil to gral po prostu slabo. Dlaczego? Bo brakowalo mu minut na boisku i poodbnie moze byc z Ukraincem. Zreszta ja go tak krytycznie nie oceniam bo wg mnie nie gra w cale tak tragicznie, bledy sa wiadomo, ale roznica miedzy liga ukrainska a hiszpanska rowniez.
Zreszta jak wiadomo nie zostal on kupiony po to, aby od razu stanowil o sile naszej defensywy, a ma sie uczyc i za 2/3lata grac.
Tak robi Wenger ze swoimi zawodnikami i to owocuje.
0
antymadrista1 - no slaba, na lawke sciagnijmy Silve, Ville, Vidicia, Buffona, Lamparda i bedzie git, nie?