0

Byla forma - wiekszosc go chciala, brak formy - nikt go nie chce

0

Sa pyatni co sadza o Ibrahimoviciu to chyba musza cos odpowiedziec? A te ich odpowiedzi sa jakie sa :)

0

Widac, ze zawodnicy chwala Ibre bo nie wypada im inaczej o nim mowic :)

0

Po raz kolejny potwierdza sie to, ze 90% czyta sam tytul, a tresci juz nie.

0

hehe no jezeli chodzi o ta rozmowe o pucharach borka i bonka to tez sie niezle oburzylem :D

0

nie wytrzymalbym tego. Najpierw Eto'o a teraz Toure. Nie moze tak byc, ze pozbywamy sie najlepszych zawodnikow na swojej pozycji. Oby to byla plotka

0

Nie wchodze na stronke naszego najwiekszego wroga, ale chcialem zobaczyc co wypisuja na temat Victora i niezle sie usmialem musze przyznac. Oto jeden cytat:

"Gdyby del Bosque bral pod uwage jedynie forme z tego sezonu to numerem 1 n apewno nie bylby valdes....."

To jest normalnie jakas parodia, Valdes bezbledny, Casillias pelno baboli, ale i tak Iker jest najlepszy ^^

0

Olo_17 - no tez mam taką polewkę ze nie mogę ... :|

0

Swietne stroje, rowniez wyjazdowy mi sie bardzo podoba, a widze ze chyba tylko mi :)

0

rowniez sam dzwiek ;/

0

dzieki kondradinho za jak zwykle szybcie wrzucenie :D

0

ahh juz sie nie moge doczekac meczu z jego udzialem w barwach BLAUGRANA :D

0

Dodam, ze nie jestem jakims wielkim fanem Aguero.

0

JimMorrisonFCB - lepszy w dryblingu, zaangazowaniu, technicznie, dynamiczniejszy, szybszy. To, ze niski nie musi zawsze oznaczac ze dynamiczny i szybki, bo tak samo Ibra jest wysoki, a do glowek dojsc nie moze(nie pisz tylko, ze nie ma odpowiednich pilek).

0

JimMorrisonFCB - a i co do Aguero to lepszy jest milion razy niz Ibra.

0

JimMorrisonFCB - statystyki w Barcelonie to nie wsyztsko. To rozni FCB od innych klubow, ze oprocz zwyciestw mamy peiknie grac, a z szwedem takiej gry nie ma.

0

bramkach*

0

JimMorrisonFCB - jezeli ty zawodnika po samych bramkarz oceniasz to pozdrowienia.

0

Przeczuwam, ze beda komentarze typy, ze kazdy tak mowi. Otoz nie bo on nie mowil, ze jest od dziecka cule, ani ze kocha ten klub, tylko to ze zrozi wszytsko aby Barca wygrywala.

Przeczuwam niestety, ze bedzie glownie gral na skrzydle, a drewno na szpicy :(

0

pilot - a co za problem? Slyszales o sklepach internetowych?

0

Oslabienie najwiekszego rywala do tego kilka milionow? Pewnie ze tak

0

Kaktus3 - noł koment

0

barcelonista87 - a kto to Pujol?

0

"Jeszcze nigdy nie przepłaciliśmy za żaden transfer, tym razem też tak nie będzie", zamknął temat Laporta."

A Ibra?

0

ja tam do konca okienka bede mial nadzieje, ze odejdzie.

0

Ta lodzcie sie ze Ibra bedzie dobrze gral! Tu nie chodzi o forme ani o aklimatyzacje! ten czlowiek nie pasuje do barcelonskiego stylu gry!

0

Nie wierzylem ze powola Valdesa i Pedro a tu taka niespodzianka :D

0

Najpierw Eto'o teraz Toure? Niemożliwe!

0

QueroPL - skoncz juz :)

CO do tego skladu to Pedro byl lepszy od Maty, a szczegolnie od Navasa...

0

Jason - Pedro - Villa - Messi.

Ibra nie zasluzyl na 1 sklad, a Pedro wrecz odwrotnie. Mam nadzieje, ze Guardiola nie bedzie stawial na nazwiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?