Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IceMan - i co maja wniesc ostatnie komentarze guardiola89 i szymonst? Prowokuja tylko do dalszej bezsensownej dyskusji.
0
No to sprowadzmy wiecej takich uzytkownikow jak DInaczClue to bedzie wysoki poziom :) Zauwazylem tylko, ze tylko wielcy, zapatrzeni fani Ibry sa wszedzie przeciwko mnie, ciekawe :] Koncze bo nie ma sensu.
0
IceMan - myslalem, ze ta strona ma trzymac poziom, dlatego tez zwrocilem na ten emot uwage.
0
IceMan - nie wiem co w tym zlego, no ale ok, ty tu rzadzisz, wiecej sie to nie powtorzy, ale tez nie powinienes tolerowac takich emotek jak ":*" bo to tylko zaniza poziom tej strony.
0
guardiola89 - "pedalska emotke" - tak napisalem, a dlaczego tak napisalem wyjasnilem nizej.
0
IceMan - spytalem czy jest gejem, co w tym niekulturalnego?
Titi1419 - sory gosciu, z toba dyskutowal nie bede, zbyt niski poziom :)
0
przeminho - na ortografie nie narzekam.
guardiola89 - obelgami? kto normalny wkleja ":*" na stronie o pilce noznej a konkretnie o FC Barcelonie? Chyba tylko ktos kto lubi chlopcow, nieprawdaz?
0
szymonst - a skad wiesz ze nie wyjechalem? Pewnie sadzisz, ze Ibra dzis rozgrywa kapitalne zawody nie?:D
0
guardiola89 - mozesz mi wyjasnic o co ci chodzi? Bo nie bardzo kumam :]
0
No mi bardzo brakowalo tego "kapitalnego" Ibry. Juz od 1 meczu pokazuje wysoka klase... Ale wy sie lodzcie dalej :D
0
edit by mod
0
Ten gosc wie jak mi humor zepsuc.
Ta, ta zobaczymy na co go stac, nie rozsmieszajcie mnie.
0
Olo_17 - ja wiem, czy to taki sarkazm...
Swoja droga denerwujace sa te ironiczne komentarze, po co to komu?
I jezeli cie smiesza reakcje to musze ci pogratulowac poczucia humoru.
0
Ogarnijcie te newsy bo juz mnie zaczyna szlag trafiac, dopiero co pisaliscie ze na pewno odchodzi. Wiem ze tylko tlumaczycie, ale bez sensu wrzucac niepewne informacje.
0
xavi1991 - skad wiesz jak Fabregas bedzie gral? Iniesta w jego wieku tez nie byl tak kompletnym pilkarzem jak jest obecnie.
0
Moim zdaniem na skrzydle duzo traci, podobnie jak Villa. Poradza sobie na skrzydle ale to sa typowe "9".
0
bykufrompom - z Monaco.
Moim zdaniem lekka glupota. Tego samego formatu zawodnika oddajemy za darmo, a teraz chcemy wydac 2 mln.
0
Ronaldinho gral bardziej widowiskowo niz Messi, tylko w tym byl lepszy.
0
czerwona dla tego goscia lepsza ;]
0
W tym sezonie mnie nie przekonal. Oporocz szybkosci nie pokazal nic, no ale mam nadzieje, ze bedzie podobna sytuacja jak z Pedro.
0
Nie widze nic nadzwyczajnego, pilka nozna to jest zycie, wiec nie roby tego z przymusu, a dla przyjemnosci.
0
kolejny gosc z debilnymi komentarzami - Perczik.
0
W zeszyl sezonie tez byl extra zmotywowany i bylo to widac np. w dwumeczu z Interem :)
0
nie bede sie czepial jak bedziesz komentowal z sensem i na poziomie, a nie jak 10latek
0
No i niech kopiuja, jak najbardziej. Chyba niechcecie zeby kopiowali styl od Chelsea?
0
DinaczClue" A cytuję: ''...oraz Rafa Márquez (oficjalnego potwierdzenia transferu nie było - przyp. red.)'' więc może to plotka i zostanie:D ale to chyba niemożliwe."
Codziennie mnie gosciu zaskakujesz, ile masz lat?
0
xavi1991 - Marquez nie zostal sprzedany :)
0
ja bym wzial nawet Abbiatiego, byle by sie go w koncu pozbyc.
0
DinaczClue - zlituj sie gosciu i nie komentuj wiecej...
0
das boot - no bo to wychowanek, jego 1 profesjonalny klub to Barcelona, to w nim stawial 1 kroki i to w nim nabyl umiejetnosci techniczne.