0

IceMan - i co maja wniesc ostatnie komentarze guardiola89 i szymonst? Prowokuja tylko do dalszej bezsensownej dyskusji.

0

No to sprowadzmy wiecej takich uzytkownikow jak DInaczClue to bedzie wysoki poziom :) Zauwazylem tylko, ze tylko wielcy, zapatrzeni fani Ibry sa wszedzie przeciwko mnie, ciekawe :] Koncze bo nie ma sensu.

0

IceMan - myslalem, ze ta strona ma trzymac poziom, dlatego tez zwrocilem na ten emot uwage.

0

IceMan - nie wiem co w tym zlego, no ale ok, ty tu rzadzisz, wiecej sie to nie powtorzy, ale tez nie powinienes tolerowac takich emotek jak ":*" bo to tylko zaniza poziom tej strony.

0

guardiola89 - "pedalska emotke" - tak napisalem, a dlaczego tak napisalem wyjasnilem nizej.

0

IceMan - spytalem czy jest gejem, co w tym niekulturalnego?

Titi1419 - sory gosciu, z toba dyskutowal nie bede, zbyt niski poziom :)

0

przeminho - na ortografie nie narzekam.

guardiola89 - obelgami? kto normalny wkleja ":*" na stronie o pilce noznej a konkretnie o FC Barcelonie? Chyba tylko ktos kto lubi chlopcow, nieprawdaz?

0

szymonst - a skad wiesz ze nie wyjechalem? Pewnie sadzisz, ze Ibra dzis rozgrywa kapitalne zawody nie?:D

0

guardiola89 - mozesz mi wyjasnic o co ci chodzi? Bo nie bardzo kumam :]

0

No mi bardzo brakowalo tego "kapitalnego" Ibry. Juz od 1 meczu pokazuje wysoka klase... Ale wy sie lodzcie dalej :D

0

edit by mod

0

Ten gosc wie jak mi humor zepsuc.

Ta, ta zobaczymy na co go stac, nie rozsmieszajcie mnie.

0

Olo_17 - ja wiem, czy to taki sarkazm...

Swoja droga denerwujace sa te ironiczne komentarze, po co to komu?

I jezeli cie smiesza reakcje to musze ci pogratulowac poczucia humoru.

0

Ogarnijcie te newsy bo juz mnie zaczyna szlag trafiac, dopiero co pisaliscie ze na pewno odchodzi. Wiem ze tylko tlumaczycie, ale bez sensu wrzucac niepewne informacje.

0

xavi1991 - skad wiesz jak Fabregas bedzie gral? Iniesta w jego wieku tez nie byl tak kompletnym pilkarzem jak jest obecnie.

0

Moim zdaniem na skrzydle duzo traci, podobnie jak Villa. Poradza sobie na skrzydle ale to sa typowe "9".

0

bykufrompom - z Monaco.

Moim zdaniem lekka glupota. Tego samego formatu zawodnika oddajemy za darmo, a teraz chcemy wydac 2 mln.

0

Ronaldinho gral bardziej widowiskowo niz Messi, tylko w tym byl lepszy.

0

czerwona dla tego goscia lepsza ;]

0

W tym sezonie mnie nie przekonal. Oporocz szybkosci nie pokazal nic, no ale mam nadzieje, ze bedzie podobna sytuacja jak z Pedro.

0

Nie widze nic nadzwyczajnego, pilka nozna to jest zycie, wiec nie roby tego z przymusu, a dla przyjemnosci.

0

kolejny gosc z debilnymi komentarzami - Perczik.

0

W zeszyl sezonie tez byl extra zmotywowany i bylo to widac np. w dwumeczu z Interem :)

0

nie bede sie czepial jak bedziesz komentowal z sensem i na poziomie, a nie jak 10latek

0

No i niech kopiuja, jak najbardziej. Chyba niechcecie zeby kopiowali styl od Chelsea?

0

DinaczClue" A cytuję: ''...oraz Rafa Márquez (oficjalnego potwierdzenia transferu nie było - przyp. red.)'' więc może to plotka i zostanie:D ale to chyba niemożliwe."

Codziennie mnie gosciu zaskakujesz, ile masz lat?

0

xavi1991 - Marquez nie zostal sprzedany :)

0

ja bym wzial nawet Abbiatiego, byle by sie go w koncu pozbyc.

0

DinaczClue - zlituj sie gosciu i nie komentuj wiecej...

0

das boot - no bo to wychowanek, jego 1 profesjonalny klub to Barcelona, to w nim stawial 1 kroki i to w nim nabyl umiejetnosci techniczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?