Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powotrze po raz setny, on tu nie pasuje, a "i co z tego on tu nie pasuje i tyle" to jednak roznica.
0
jakis a jakichs to nie jest literowka, a po prostu brak wiedzy. Teraz bede mial ci co wypominac :)
Ja tym czasem lece, wiec nie wylewac teraz tutaj zalow ze sie ciebie przestraszylem i ucieklem.
jakis wiadomosci ahhahaha
0
constantine16 - to ja sie z ciebie smieje, masa niepoparnych niczym argumentow typu: "jestes slaby z matmy, polskiego", "nie znasz sie na pilce", "nie jestes inteligentny". Tak wiec zamknij sie jak nie chce z toba dyskutowac. Pisalem wczesniej, za niski poziom jak dla mnie potwierdzasz to np tym: "o jaaaa". albo bedziesz pisal normalnie albo na dyskusje ze mna liczyc mogl nie bedziesz.
0
przestan gosicu cytowac slow ktorych nie napisalem.
jakiś wiadomosci? A nie czasem jakichś? :)
0
aaa i czekam na totalnie slabiutkie mecze Ibry, znow cie wtedy nie zobacze na tej stronce :) bez odbioru
0
constantine 16 - po raz kolejny pokazujesz swoja slabosc wypominajac mi jakis blad sprzed miesiecy, i o czym ja mam tu z toba dyskutowac jak piszesz jakies brednie? W ogole nie na temat. Bez odbioru, nie mam zamiaru z toba dyskutowac, szkoda czasu.
0
constantine16 - to ta wypowiedz w ktorej mnie "zagiales"?
Nie wiem o co ci chodzi na temat Bussquetsa bo tak to napisales jak...
Tak wiec napisze tylko tyle, ze Busquets udowadnia od 2 sezonow ze jest zaraz po Toure najlepszym def pomocnikiem dla BARCELONY. mascharno moze i jest lepszy w odbiorze, ale tylko w odbiorze.
piszesz krytyka po meczach ok, no ale nawet jak gra slabo to i tak go bronisz wyszukujac jakichs bezsensownych argumentow.
0
constantine16 - rzadko wchodze na stare tematy, ale specjalnie dla ciebie pozniej odpisze.
I "durnia" raczej robisz z siebie ty. To jest forum? Ty chyba nigdy w zyciu forum an oczy nie widziales.
0
No to prosze co takiego Ibra zrobil oprocz gola? 1 raz aldnie podal do Bojana, reszta to straty i kiwki w miejscu rowniez zakonczone stratami.
0
A kto kilka razy w beznadziejny sposob stracil pilke? I jednak interesuje kogos moja opinia na temat Ibry bo zaczales dyskusje ;]
0
Dos Santos - 6?
Przeciez on nie zagral jak srodkowy pomocnik. Jak najszybciej pzobywal sie pilki i bardzo czesto podajac do tylu. Jakis taki przestraszony.
Nie watpie ze ma talent, ale ten mecz zagral po prostu slabo.
Ibra - 7?
To jakis zart?
Jezeli po takiej grze dostal on 7 to nie wiem jakie oceny bedzie zbieral Villa. Chyba same 10.
0
Real sie oslabia, kapitalna wiadomosc
0
kamkos5 - bylo o tym xxx newsow... sprawdz sobie w archiwum
0
Po prawej stronie Gołąbka, a po lewej Robertinho?
0
Nie wiem skad te cale podniecenie Muniesa. Gral malo, a jak gral to albo slabo albo przecietnie.
talent pewnie ma skoro Pep tak uwaza, ale nie piszcie, ze to zastepca Puyola...
wiem, ze jest mlody i ma prawo do slabszych meczow, ale z jego ocena radzilbym poczekac, az zacznie regularnie grac, a nie ktos powiedzial ze jest dobry to juz wszyscy to samo powtarzaja.
0
constantine16 - ty inteligentniejszy ode mnie? Znow piszesz cos, czego nie mozesz udowodnic.
Ja ci nie odpisalem? Gdzie?
1 dobry mecz Busiego? Skomentuje to tak - hahaha
Szkoda tylko, ze ty zawsze nie odnosisz sie do tego, w czym mam racje.
0
tego sie spodziewalem, nie ten typ zawodnika.
0
Marcin Gaucho - tak, biore pod uwage wszytskie mecze, nawet grupowe.
0
constantine16 -
leito ci podal mecz, w ktorym Busi zmiazdzyl Ronaldo, ale nie, ty dalej swoje.
W Barcelonie potrzebny jest wlasnie taki def, pomocnik jak Busquets. Czyli dobry w obronie, ale rowniez musi dorbze operowac pilka, byc kreaywny i wyszkolony technicznie. Taki zawodnik jest potrzebny do ataku pozycyjnego.
0
Moim zdaniem:
Valdes
Lucio - chyba sezon zycia
Xavi
Messi
0
jak czytam komentarz "nikt nie jest robotem" to mi sie przypomnial wczorajszy "zaliczyl sporo glupich strat w swoim stylu" :) dlaczego ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem?
? ? ?
Toure rowniez po dryblingach tracil pilke, zreszta ja wole zeby od czasu stracil, ale gral widowiskowo.
0
constantine16 - on ma duzo operowac pilka, wiec straty byly beda i sa. Takie ryzyko gry pozycyjnej.PChodzi oczywiscie o Busiego.
Dlatego Mascherano sie do Barcelony nie nadaje.
0
haha i znow wracasz do drewniaka, i kto zaczyna pisanie o nim?
CO najlepsze nie wiem co ma Ibra do Busquetsa ...
0
constantine16 - przy takiej ilosci wymiany podan to oczywiste, ze kiedys zdarzy sie blad. Toure nie popelnial glupich strat? Xavi? Iniesta?
Nikt nie jest robotem.
0
constantine16 - Busi od poczatku imponowal spokojem i nieprzecietna technika, wiec nie pisz ze na pocztaku gral slabo.
0
czarna wolga - to ja sie nie myle, nie ty :]
0
kula95 - wez przestan pieprzyc, nie porownuj transferow realu z Barcelony bo to nie na miejscu.
I tak w ogole co ma Hleb do Mascherano? Calkiem inna pozycja.
0
Zaden sie nie nadaje, wiec niech graja smialo.
0
kula95 - problemy z czytaniem? Gdzie tu jest napisane, ze Barca chce go sprzedac?
0
Hmm no to ja chyba mam skleroze, z tego co ja pamietam to w takiej sytuacji jako rozgrywajacy gral Toure.