0

Thiago mnie dzisiaj nie o tyle zaskoczyl, co udowodnil ze juz czas aby zagoscil w 1 druzynie.

Mysle, ze ma wiekszy talent niz Dos Santos, a na pewno swobodniej i szybciej operuje pilka. Licze na tego zawodnika w tym sezonie.

0

i czekam na odpowiedz na temat tej skromnosci jak c. ronaldo bo tego tez nie czaje.

0

Lol, brak argumentow? Dobijasz mnie gosciu :D

"Po postach ludzi poznajesz" - a to odnosnie czego? Bo nie kumam.

I naprawde przestan w koncu strugac kozaczka i pisz normalnie.

0

Ale po co on ma wrocic? Zeby grac tak jak dzisiaj? Byl wielki, teraz jest co najwyzej dobry.

0

Skad wiem ile masz do napisania o futbolu? Czytam, wiec wiem, proste nie?

Skromnosc jak c. Ronaldo? Tzn?

w co srednio 5 twoim komentarzu jest moj nick, ale o dziwo ja w waszej dyskusji udzialu nie biore(w wiekoszosci).

I na koniec rada. Przestan sie kompromitowac, twoje 2 ostatnie wiadomosci sa tak zenujace, ze...

0

titi1914 - pisalem ci juz gosciu zebys nie pisal w moja strone komentarzy? zrozumiales? Naprawde nie jestes ani smieszny, ani zabawny, tak wiec daruj sobie bo masz baaardzo malo do napisania o futbolu, a wypisujesz caly czas jakies kompletne bzdury.

Zakochales sie we mnie czy jak? Gdzie bym cos nie czytal to cos o mnie, wiem ze miec w swoim komentarzu moj nick to kapitalna sprawa, ale jednak stanowczo przesadzasz.

0

constantine16 - chodzilo mi o najezdzanie na Bojana, nie Guardiole, pomylilo mi sie.

0

consnantine16 - ty nie masz nic do Guardioli? No watpie. TO ciagle najezdzanie na niego to jest nic? Zle zyczenie mu tez nic? cos w stylu" i chcialbym aby Bojanowi kompletnie nie poszlo i to by byla nauczka dla Guardioli" cos takiego napisales :)

0

Guardiola jestem z toba, tak trzymaj, pozbadz sie tej gwiazdeczki!

0

Porobnajcie sobie komentarze o Pinto z tego meczu, a z meczu ktoregos z towarzyskich(nie pamietam zkim). Zenada

0

Adrano kapitalnie dzisiaj wrzuca te pilki w pole karne. Oby tak dalej

0

Titi1419 - dobra, przestan pieprzyc bo juz ci kiedys pisalem ze z takim ...(nie bede pisal kim) nie mam ochoty dyskutowac.

0

Titi1419 - na nikogo nie bluzgam. A nie pisze bo ogladam co juz napisalem, ale chlopczyku masz problemy z czytaniem, wiec wybaczam

0

weniu5- ale nie tak zalosnych strat jak Ibra. DObra nie komentuje juz bo ogladam

0

Kolejna kapitalna akcja szwedka.

0

weniu5 - Villa ma inne atuty, duzo bardziej przydatniejsze dla Barcelony.

0

5 strat Ibry - nic nie powiedzą.GOl jak zwykle ze spalonego i juz wielkie podniecenie ^^

0

weniu5 - nie widzialem zadnej bramki, byl spalony. Pedro nie wiem, ale Villa na pewno.

Zreszta nie chodzi mi o to, ze ibra nie strzela bo strzela i bedzie strzelal, caly czas chodzi mi o jego styl.

0

qenez - haha- tak to tylko mozna skomentowac

0

sev3nd4ys - nie, Pedro bedzie gral w 1.

0

Ibra gra z Milanem juz.

0

Jeffren narazie nie ma stylu....

0

D.Villa - na polsacie -.-

0

untouched - po co robisz z siebie kaleke? Wlaczasz neta w komorce wchodzisz na livescore i masz.

0

Alez kapitalna akcja Ibry

0

Na pewno nic nie ma na cyfrze+??

0

Owacja dla Ronaldinho bardzo ladna ;p

0

borysek - no ba, jego pozegnanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?