Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago mnie dzisiaj nie o tyle zaskoczyl, co udowodnil ze juz czas aby zagoscil w 1 druzynie.
Mysle, ze ma wiekszy talent niz Dos Santos, a na pewno swobodniej i szybciej operuje pilka. Licze na tego zawodnika w tym sezonie.
0
i czekam na odpowiedz na temat tej skromnosci jak c. ronaldo bo tego tez nie czaje.
0
Lol, brak argumentow? Dobijasz mnie gosciu :D
"Po postach ludzi poznajesz" - a to odnosnie czego? Bo nie kumam.
I naprawde przestan w koncu strugac kozaczka i pisz normalnie.
0
Ale po co on ma wrocic? Zeby grac tak jak dzisiaj? Byl wielki, teraz jest co najwyzej dobry.
0
Skad wiem ile masz do napisania o futbolu? Czytam, wiec wiem, proste nie?
Skromnosc jak c. Ronaldo? Tzn?
w co srednio 5 twoim komentarzu jest moj nick, ale o dziwo ja w waszej dyskusji udzialu nie biore(w wiekoszosci).
I na koniec rada. Przestan sie kompromitowac, twoje 2 ostatnie wiadomosci sa tak zenujace, ze...
0
titi1914 - pisalem ci juz gosciu zebys nie pisal w moja strone komentarzy? zrozumiales? Naprawde nie jestes ani smieszny, ani zabawny, tak wiec daruj sobie bo masz baaardzo malo do napisania o futbolu, a wypisujesz caly czas jakies kompletne bzdury.
Zakochales sie we mnie czy jak? Gdzie bym cos nie czytal to cos o mnie, wiem ze miec w swoim komentarzu moj nick to kapitalna sprawa, ale jednak stanowczo przesadzasz.
0
constantine16 - chodzilo mi o najezdzanie na Bojana, nie Guardiole, pomylilo mi sie.
0
consnantine16 - ty nie masz nic do Guardioli? No watpie. TO ciagle najezdzanie na niego to jest nic? Zle zyczenie mu tez nic? cos w stylu" i chcialbym aby Bojanowi kompletnie nie poszlo i to by byla nauczka dla Guardioli" cos takiego napisales :)
0
Guardiola jestem z toba, tak trzymaj, pozbadz sie tej gwiazdeczki!
0
Porobnajcie sobie komentarze o Pinto z tego meczu, a z meczu ktoregos z towarzyskich(nie pamietam zkim). Zenada
0
http://atdhe.net/23070/watch-barcelona-vs-ac-milan
0
Adrano kapitalnie dzisiaj wrzuca te pilki w pole karne. Oby tak dalej
0
Titi1419 - dobra, przestan pieprzyc bo juz ci kiedys pisalem ze z takim ...(nie bede pisal kim) nie mam ochoty dyskutowac.
0
Titi1419 - na nikogo nie bluzgam. A nie pisze bo ogladam co juz napisalem, ale chlopczyku masz problemy z czytaniem, wiec wybaczam
0
weniu5- ale nie tak zalosnych strat jak Ibra. DObra nie komentuje juz bo ogladam
0
Kolejna kapitalna akcja szwedka.
0
weniu5 - Villa ma inne atuty, duzo bardziej przydatniejsze dla Barcelony.
0
5 strat Ibry - nic nie powiedzą.GOl jak zwykle ze spalonego i juz wielkie podniecenie ^^
0
weniu5 - nie widzialem zadnej bramki, byl spalony. Pedro nie wiem, ale Villa na pewno.
Zreszta nie chodzi mi o to, ze ibra nie strzela bo strzela i bedzie strzelal, caly czas chodzi mi o jego styl.
0
qenez - haha- tak to tylko mozna skomentowac
0
sev3nd4ys - nie, Pedro bedzie gral w 1.
0
Ibra gra z Milanem juz.
0
Jeffren narazie nie ma stylu....
0
http://atdhe.net/23070/watch-barcelona-vs-ac-milan
0
D.Villa - na polsacie -.-
0
untouched - po co robisz z siebie kaleke? Wlaczasz neta w komorce wchodzisz na livescore i masz.
0
Alez kapitalna akcja Ibry
0
Na pewno nic nie ma na cyfrze+??
0
Owacja dla Ronaldinho bardzo ladna ;p
0
borysek - no ba, jego pozegnanie.