Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
constantine16 - nie, w Milanie ma calkiem inaczej grac, strzelil 2 gole i w druzynach wloskich to wystarczy, a w Barcelonie napastnik ma rowniez inne zadania.
Oczywiscie to jest moje zdanie, ale przyjscie Ibry nie wyjdzie na dobre Milanowi. Straci na tym duzy Pato, a potencjal ma przeogromny.
0
constantine16 - widze, ze bawisz sie we mnie. Tyle ze ja krytykowalem Ibre bo mialem ku temu podstawy, ty nie masz. Daj spokoj i juz mnie nie nasladuj :)
0
Messi 10? Niestety nie byl to idealny wystep, a za takie powinno sie dawwac 10.
Co do Busquetsa... czy najlepszy mecz w karierze? Zagral po prostu na swoim poziomie. Ja jego wystepem nie bylem w cale zaskoczony, od 2 sezonow pokazuje taka gre.
0
Barca i Arsenal po raz kolejny pokazaly jak grac pieknie i skutecznie. Wiecej takich klubow!
0
Bojan 1? Popatrzylem tylko na ta ocene i nie mam zamiaru czytac reszty.
0
ikira - po prostu gwiazdeczka i tyle. Trzeba sie cieszyc, ze jego pzrygoda z Barcelona trwala tak krotko.
0
TheMusli - przestan, w czasie meczu napisales cos w stylu "wejdzie Bojan i Keita to skonczy sie piekna gra". Wszedl Bojan i co? Zagral kapitalna pilke i co teraz glupio o tym pisac?:)
0
Pajo - nic "nieudaczniku" do Mascherano nie mam. Bardzo lubie walczakow, a takim jest Mascherano, ale boje sie o jego technike i tyle
0
Kosmo - ale wyraznie odstaje i boje sie, ze w trudnych meczach gdy przeciwnik zaatakuje pressingiem Mascherano sobie nie bedzie radzil.
0
No i juz widac ta mizerna technike Mascherano :/
0
adsad - ty zyjesz? Abidal gra na lewej obornie. Jak mozna ogladac, a nie wiedziec kto na jakiej pozycji gra, parodia
0
jaki Abidal ludzie?? Ewidentny gol Puyola.
0
vajcz1884 - jaki eric? gol Puyola.
0
Wreszcie najlepsza z mozliwych opcji.
0
Eto'o to geniusz, dalej nie moge uwierzyc, ze pozbylismy sie go, a wzielismy drewniaka.
0
caminero - krotka masz pamiec, przypomnij sobie kilka ostatnich meczow poprzedniego sezonu. Pisze o Bojanie rzecz jasna.
A zreszta, w koncu rozegra swietny mecz i znow pojawi sie wielu fanatykow Bojana, ktorzy zawsze wiedzieli ze jest fantastyczny.
0
Rafinaldo - co do Cesa to oczywiscie sie zgadzam, jest nam potzrebny bez 2 zdan.
Natomiast nie zgodze sie z tym, ze keita Xaviego zastepowal... wczoraj rozgrywac mial Iniesta.
0
Akcje musza byc szybsze. Wiecej grania z 1 pilki, a mniej dlugiego holowania.
0
Ogladajac ten mecz poprawilem sobie humor po przegranej Barcelony, oczywiscie wszytsko dzieki slabiutkiemu ibrze. Do tego nie strzelony karny - cos kapitalnego :)
Pato po raz kolejny bardzo dobry wystep i tak jak juz wczesniej pisalem, Milan ucierpli na tym jak to drewno a nie Pato bedzie tym srodkowym nap[astnikiem.
0
Victor Valdes! Najlepszy nasz zawodnik
0
Maxwell co dzis gra to masakra. Abidal zdecydowanie pewniejszy od niego na lewej obronie.
0
constantine16 - wiele razy mnie wyzywales i obylo sie bez ostrzezenia. rowniez nie mam ochty na dyskusje z toba.
Co do meczu to jezeli, Everton dal rade wbic 2 gole Manchesterowi w 90min to i my damy rade :)
0
constantine16 - napisalem wyjazd bo ty napisales "bojan wyjazd", proste i logiczne.
I przestan plakac bo sam robisz to samo.
0
constanine16 - we wszystkich klotniach? tylko z toba, armandim i titi1419 cos probuje zdzialac.
I to ty ostatnio z kazdym sie wykłocasz.
A dlaczego tak jest? Bo wy kochacie Ibre, ja go nienawidze.
A zwracam uwage tez tym, ktorzy wypisuja totalne glupoty, to zle?
I 2-0...
0
IceMan - znow spam obu tych uzytkownikow, to jest lamanie regulaminu.
0
IceMan - ostrzezenie dostalem raz, choc moim zdaniem niesluszne, ale to nic.
Z tym dobrym sercem tez troche przesadzasz. Regulaminu w zadnym wypadku nie lamie.
Za to jak mozesz zwroc uwage na komentarze pisanie nie na temat takich uzytkownikow jak Armandi czy constantine16.
0
Armandi - mi ban, za co gosciu sie pytam?
0
A on nie bedzie decydowal kto gra, a kto nie :)
0
IceMan - napisal "Bojan wyjazd" ja mu to samo odpowiedzialem, cos nie tak?
0
constantine16 - Bojan wyjazd? Nie, to ty wyjazd z tej strony.