0

constantine16 - nie, w Milanie ma calkiem inaczej grac, strzelil 2 gole i w druzynach wloskich to wystarczy, a w Barcelonie napastnik ma rowniez inne zadania.

Oczywiscie to jest moje zdanie, ale przyjscie Ibry nie wyjdzie na dobre Milanowi. Straci na tym duzy Pato, a potencjal ma przeogromny.

0

constantine16 - widze, ze bawisz sie we mnie. Tyle ze ja krytykowalem Ibre bo mialem ku temu podstawy, ty nie masz. Daj spokoj i juz mnie nie nasladuj :)

0

Messi 10? Niestety nie byl to idealny wystep, a za takie powinno sie dawwac 10.

Co do Busquetsa... czy najlepszy mecz w karierze? Zagral po prostu na swoim poziomie. Ja jego wystepem nie bylem w cale zaskoczony, od 2 sezonow pokazuje taka gre.

0

Barca i Arsenal po raz kolejny pokazaly jak grac pieknie i skutecznie. Wiecej takich klubow!

0

Bojan 1? Popatrzylem tylko na ta ocene i nie mam zamiaru czytac reszty.

0

ikira - po prostu gwiazdeczka i tyle. Trzeba sie cieszyc, ze jego pzrygoda z Barcelona trwala tak krotko.

0

TheMusli - przestan, w czasie meczu napisales cos w stylu "wejdzie Bojan i Keita to skonczy sie piekna gra". Wszedl Bojan i co? Zagral kapitalna pilke i co teraz glupio o tym pisac?:)

0

Pajo - nic "nieudaczniku" do Mascherano nie mam. Bardzo lubie walczakow, a takim jest Mascherano, ale boje sie o jego technike i tyle

0

Kosmo - ale wyraznie odstaje i boje sie, ze w trudnych meczach gdy przeciwnik zaatakuje pressingiem Mascherano sobie nie bedzie radzil.

0

No i juz widac ta mizerna technike Mascherano :/

0

adsad - ty zyjesz? Abidal gra na lewej obornie. Jak mozna ogladac, a nie wiedziec kto na jakiej pozycji gra, parodia

0

jaki Abidal ludzie?? Ewidentny gol Puyola.

0

vajcz1884 - jaki eric? gol Puyola.

0

Wreszcie najlepsza z mozliwych opcji.

0

Eto'o to geniusz, dalej nie moge uwierzyc, ze pozbylismy sie go, a wzielismy drewniaka.

0

caminero - krotka masz pamiec, przypomnij sobie kilka ostatnich meczow poprzedniego sezonu. Pisze o Bojanie rzecz jasna.

A zreszta, w koncu rozegra swietny mecz i znow pojawi sie wielu fanatykow Bojana, ktorzy zawsze wiedzieli ze jest fantastyczny.

0

Rafinaldo - co do Cesa to oczywiscie sie zgadzam, jest nam potzrebny bez 2 zdan.

Natomiast nie zgodze sie z tym, ze keita Xaviego zastepowal... wczoraj rozgrywac mial Iniesta.

0

Akcje musza byc szybsze. Wiecej grania z 1 pilki, a mniej dlugiego holowania.

0

Ogladajac ten mecz poprawilem sobie humor po przegranej Barcelony, oczywiscie wszytsko dzieki slabiutkiemu ibrze. Do tego nie strzelony karny - cos kapitalnego :)

Pato po raz kolejny bardzo dobry wystep i tak jak juz wczesniej pisalem, Milan ucierpli na tym jak to drewno a nie Pato bedzie tym srodkowym nap[astnikiem.

0

Victor Valdes! Najlepszy nasz zawodnik

0

Maxwell co dzis gra to masakra. Abidal zdecydowanie pewniejszy od niego na lewej obronie.

0

constantine16 - wiele razy mnie wyzywales i obylo sie bez ostrzezenia. rowniez nie mam ochty na dyskusje z toba.

Co do meczu to jezeli, Everton dal rade wbic 2 gole Manchesterowi w 90min to i my damy rade :)

0

constantine16 - napisalem wyjazd bo ty napisales "bojan wyjazd", proste i logiczne.

I przestan plakac bo sam robisz to samo.

0

constanine16 - we wszystkich klotniach? tylko z toba, armandim i titi1419 cos probuje zdzialac.

I to ty ostatnio z kazdym sie wykłocasz.

A dlaczego tak jest? Bo wy kochacie Ibre, ja go nienawidze.

A zwracam uwage tez tym, ktorzy wypisuja totalne glupoty, to zle?

I 2-0...

0

IceMan - znow spam obu tych uzytkownikow, to jest lamanie regulaminu.

0

IceMan - ostrzezenie dostalem raz, choc moim zdaniem niesluszne, ale to nic.

Z tym dobrym sercem tez troche przesadzasz. Regulaminu w zadnym wypadku nie lamie.

Za to jak mozesz zwroc uwage na komentarze pisanie nie na temat takich uzytkownikow jak Armandi czy constantine16.

0

Armandi - mi ban, za co gosciu sie pytam?

0

A on nie bedzie decydowal kto gra, a kto nie :)

0

IceMan - napisal "Bojan wyjazd" ja mu to samo odpowiedzialem, cos nie tak?

0

constantine16 - Bojan wyjazd? Nie, to ty wyjazd z tej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?