Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie najlepszy bramkarz i pisze serio. Nie przekonuja mnie zadne Buffony, Reiny czy strasznie nierowno broniacy Casillas.
0
rdam - raczej pewnien Szwed.
0
gregu - a pamietasz ile mial lat Arshavin kiedy zaczal grac na europejskim poziomie?
0
stary? 23/24lata to duzo?
Czy lepszy od Bojana ciezko powiedziec, ale pytanie gdzie w wieku Bojana byl Nolito?
Dajcie czas Bojanowi a zobaczycie ze to wysmienity zawodnik.
0
Llorente? bez zartow
Fabregas lub Silva. Idealnie pasuja do naszego stylu gry.
0
Wez gosciu zacznij czytac ze zrozumieniem bo nie bede wiecej odpisywal na twoje komentarze. I po "wg" nie daje sie kropki.
0
Leppus - przemawia przez ciebie zazdrosc :)
Co do Toure to niech wraca jak najszybciej. Jeden z najbardziej kompletnych zawodnikow.
0
Kazdy wie, ze Messi nigdzie sie nie rusza. Tylko po co te zalosne komentarze? :(
0
Kuba_91 - to co z tego ze gral w 2 lidze? Kazdy od czegos zaczynal. W ogole widziales jak gra ze bezsensownie komentujesz?
0
Kuba_91 - to co z tego ze gral w 2 lidze? Kazdy od czegos zaczynal. W ogole widziales jak gra ze bezsensownie komentujesz?
0
Zrobcie news m tym ze BARCA B nie moze awansowac do primera division bo mnie juz szlag trafia
0
Zrobcie news m tym ze BARCA B nie moze awansowac do primera division bo mnie juz szlag trafia
0
Kuba_91 - wystarczy logicznie pomyslec. Zreszta, ile razy mozna o tym pisac? Co temat o Barcelonie B to jest ten temat walkowany.
0
Ogladanie go to przyjemnosc. Dawno nie widzialem napastnika, ktory z taka latwoscia i lekkoscia zdobywa bramki(oprocz Eto'o).
0
Na MŚ nie zachwycal, a holenderska liga to nie wyznacznik.
0
Mickey131 - dzisiejsza nie. Ta sprzed 2 lat to byla czysta poezja.
0
fllaczek - "Co do Eto'o zarząd starał się o przedłużenie kontraktu, więc już tak nie pisz jak go potraktowali. Eto'o chciał być najlepiej opłacanym piłkarzem w Europie, nie uważasz że to drobna przesada ?"
Ja mysle, ze to bylo 1000razy bardziej oplacalne niz wydanie na Ibre gigantycznej sumy. Do tego nie musze chyba przypominac ile zarabial w Barcelonie szwed.
Nie rozumialem, nie rozumiem i nie zrozumiem tej decyzji.
0
Armandi - to, ze gai nie gral w 1 druzynie Barcelony o niczym nie swiadczy. Jeden trener woli jednego, a inny drugiego. Przeciez gdyby nie Guardiola nie ogladalibysmy Busquetsa czy Pedro w 1 skladzie Barcelony. Duzo zalezy od trenera. A co do samego Gaia to pewnie poszedl na pieniadze, ale tez pytanie dlaczego nie mial tego zrobic? Jego zycie i skoro chcial juz byc ustawiony na cale zycie no to sobie bedzie, a tez nie nalezy od poczatku spisywac go na straty. Przykladem moze byc tez Adam Jonhson, ktory przez malo kogo byl znany, a gra az milo.
0
Jest kapitalny i tyle na ten temat.
0
Armandi - nie wiesz kto ma wiekszy talent. Podejrzewam, ze Gaia widziales max 3 razy. Chyba, ze jest inaczej w co watpie to zwracam honor
0
Gonzales - nie ma lepszego skladu, ale Anglia to nie Hiszpania. To moze byc problem, ale mam nadzieje ze szybko wskoczy do 1 druzyny
0
A co ma do tego Zidane?
0
AduŚ - jakby mial nie najlepsze stosunki z Mancinim to nie mianowalby go kapitanem.
0
Gdyby nie bylo Villi to Teveza jak najbarziej bym widzial. Pracowitoscia przypomina Eto'o.
0
constantine16 - "warto dodac, ze te bramki(nie wszystkie) w lidze daly 24pkt"
Ty zartujesz? To prosze oblicz mi ile dal pktow Pique(interwencjami w obronie oczywiscie), Valdes, Puyol, Alves, Iniesta itd. Pilka nozna to sport DRUZYNOWY! Jeden bez drugiego nic nie osiagnie. Myslalem, ze chociaz takie rzeczy wiesz...
0
De Gea? Sprowadzenie go byloby glupota. Wielki talent i on ma grac, a nie siedziec.
0
szymonst - lepszy od Pepa nie jestem, ale znam sie na pilce i bylem pewny ze Ibra w Barcelonie to bedzie nieporozumienie. Nie ten styl. I to nie byl fart bo z takim przekonaniem od poczatku o tym bym nie pisal, nawet jak na poczatku strzelil te kilka goli.
Co do Mascherano to nie do konca tak powiedzialem. Chodzilo mi o to, ze przy wyprowadzaniu pilki moga byc problemy i gra nie bedzie tak plynna jak z Sergio czy Toure.
Ogolnie to Pep kapitalny trener, ale jego transfery sa jakies dziwne.
0
QbeCK - zapomniales chyba zasady. Tej nagrody nie daje sie za caloksztalt, a za dany rok.
Bardzo bym chcial aby to byl Iniesta lub Xavi, ale nie zasluzyli na to w tym roku, nie ma sie co oszukiwac.
0
"A powiedz mi gdzie tu jest obiektywizmy gdy ktoś z góry zakłada, że dany zawodnik dla naszego klubu jest nieprzydatny i przy każdej okazji go krytukuje nawet gdy ten zdążył rozegrać tylko kilka spotkań, a gdy zawodzą lubiani przez niego piłkarze to mówi, że im po prostu potrzeba czasu? "
domyslam sie ze to do mnie.
Co do Ibrahimovicia to nie powinienes sie nawet wypowiadac bo to ja, a nie ty mialem racje. Od poczatku wiedzialem jak jego gra bedzie wygladala w Barcelonie. Jak mowilem tak bylo. Przewidzialem to bo interesuje sie pilka i wiem jak dany zawodnik gra.
Co do Bojana to potrzebuje czasu. Po 1 - wiek(zaraz wyjedziesz z Messim, ale nie kazdy w tym wieku jest wirtuozem), po 2 to mala liczba minut spedzonych przez te 3 czy tam 4 lata w seniorskiej druzynie.
Umiejetnosci ma przeogromne co pokazywal przez 2 czesc poprzedniego sezonu wygryzajac ze skladu gwiazdora ibrahimovicia.
Teraz ma slabsza forme to jest normalne, Xavi w tamtym sezonie rowniez mial taki sezon tylko, ze malo osob potrafi przyznac ze taki Xavi zagral slabo. Jakby nie zagral to i tak beda go oceniac dobrze.
0
constantine16 - wolales ibre zamiast Bojana jeszcze to moglem zrozumiec, ale mascherano zamiast busquetsa? Widze, ze nie lubisz ogladac pieknej pilki.
Bojan ma slabszy okres, ale nie robmy jaj. Zagral na pewno nie gorzej niz Pedro.