0

a4tech - wtedy mial taka wartosc dlatego, ze kontrakt mu konczyl.

A i nie wiem czy to byl pomysl Pepa. Z tego co pamietam gdy Adriado dolaczyl do zespolu Pep byl na wakacjach i sam potem mowil, ze nie jest zwolnnikiem uniwersalnych pilkarzy takich jak Adriano.

0

BenekCris7 - idz stad na ta swoja wiesniacka strone i sie wiecej tu nie pokazuj. Bedzie teraz cwaniakowal bo Real ma chwilowo forme. Przyjdzie przegrana w GD czy odpadniecie z LM w 1/8 to znow bedzie placz i tlumaczenie, ze druzyna musi sie zgrac, jak co sezon zreszta.

Tak wiec wyjdz i zamknij za soba drzwi i wiecej sie tu nie pokazuj bo mile widziany tutaj nie jestes.

0

Leppus - Xavi kontuzjogenny? Jedyny odpowiedni komentarz to: hahaha

0

Dziwi mnie tez to, ze jest Puyol, a nie Pique, ktory nie ma co ukrywac mial lepszy sezon niz Puyol.

0

lyrenco - no spoko, tylko my gramy bez bocznych pomocnikow.

0

lyrenco - u boku z Alvesem? O co chodzi?

0

Chcialbym kogos z Barcelony, szczegolnie Inieste, ale mysle, ze na ta nagrode zasluzyl Forlan.

0

Na pewno lepszy niz przecietny Maxwell, szczegolnie na skrzydle.

0

Culé a muerte - zapomniales o czyms!

Co do meczu to licze na wystep Adriano, Thiago, Dos Santosa, Nolito i Bojana. Fontasa tez chetnie bym zobaczyl

0

HokusPokus - jest taka opcja jak wylaczenie dzwieku.

0

krzysiek-fcb-17 - ja nie idaje profesjonalisty.

0

luqazek - no nie wiem, pamietam tylko kilku lub kilkunasty uzytkownicow tej strony ktorzy pisali od razu ze to wielki blad. Zreszta, masz archiwum mozesz zajrzec na newsy z tamtego czasu :)

0

majac do wyboru BOjana i go zdecydowanie wybieram Bojana.

0

I jezlei on dla kogos jest stary to nie mam pytan. Nie kazdy jest takim geniuszem jak Messi i w wieku 18 czy 19 lat juz gra na najwyzszym poziomie.

0

paws - niedawno byl artykul dlaczego dopiero teraz Nolito gra na miare swoich mozliwosci. Polecam zajrzec w archwium.

0

Baros1990 - i piszesz to ty, fan i obronca Ibry? Ludzie szybko zdanie zmieniaja widac.

Swoja droga gdy Eto'o odchodzil malo kto pisal, ze to bedzie blad. A teraz? Wszyscy wiedzieli ze tak bedzie :)

0

"nowy Ronaldinho", "nowy Messi", a teraz nowy Cesc? przydalby sie jakis bardziej oryginalny tytul...

0

Hering - byl, ale nie taki zeby lezec pol godziny i zachowywac sie tak jakby dostal gonga z piesci :p

0

constantine - jest waleczny, tylko zabardzo nie wyglada na walczaka.

Nie potrafi zdominowac srodka pola? tzn?

0

constantine - zawsze wolalem Toure, ale Busiego tez cenie. Wg mnie 2 najlepsi def pomocnicy, chodzi o technike glownie.

Toure jak i Eto'o to najlepsi zaowndicy na swiecie na swoich pozycjach i nadal nie moge sie pogodzic z ich odejsciem, ale taka niestety jest pilka.

0

constantine - to o tym pisze, gramy za wolno, tak jak by sie nam nie chcialo. Brakuje w takim momencie Toure. Potrafil 1 rajdem zachecic druzyne do gry

0

cramp - no nie zgodze sie z toba, inaczej widocznie patrzymy na ten sport

0

constantine - skoro pol godziny rozgrywamy pilke na wlasnej polowie to tak sie ustawiaja, logiczne. Wiadomo, ze taka Saragossa nie wyjdzie na Barcelone ofensywnie, ale takie druzyny rozumiem. Nie rozumiem jak Chelsea w taki sposob gra czy inny wielki klub.

0

A i rowniez sie poniekad ciesze, ze Real prezentuje wysoka forme. Chce w koncu zobaczyc prawdziwe GD.

0

szymonst - przeciez nie skreslam Barcelony, wierzylem, wierze i wierzyl bede, po prostu wypowiedzialem sie na temat tego meczu i poprzednich rowniez.

cramp - mi nie chodzi o wynik, a o gre. Gramy zbyt wolno. Rywale zdazaja wrocic na wlasna polowe w 11 i nie ma co zrobic. Meczymy sie tylko.

0

szymonst - OCzywiscie, ze nie bede pamietal, ale oceniam to co Barca gra obecnie. A gra tak, jakby im sie nie chcialo.

cramp - tak, to wlasnie rozni Barcelone od innych klubow.

0

cramp - chodzi o gre, a nasza jest narazie slaba. Wyniki sa, ale w marnym stylu. No nie wiem jak wy, ja oczekuje duzo wiecej. Tak grac to sobie moze Manu, Chelsea, ale Barcelonie nie wypada.

0

amazemecr7 - hmmm, przypomne ze gralismy z Saragossa, a miejsce w tabeli mowi wszytsko.

Pilke rozgrywalismy flegmatycznie, zero zaskoczenia, nic. Raz na jakis czas jakas ciekawsza akcja, ale wg mnie to zdecydowanie za malo.

Nie chce ogladac wiecej takich meczow, chce ogladac Barcelone sprzed 2 lat.

0

3 pkty sa, ale znow zenujaca gra.

0

cule - jezeli tak bardzo chcesz nas informowac to zglos sie i bedziesz pisal newsy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?