Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, jezeli nie bedzie konkurowal z Thiago
0
Armandi - jak mozna na celebracje zasluzyc? Z kazdym nowym komentarzem mnie zaskakujesz, oczywiscie negatywnie :)
0
constantine16 - "no tak, wiem, ze powinienem, wiem, ze masz racje, ale i tak nie potrafie... jego herezje i hipokryzja sa nie do zniesienia."
nie, to twoje herezje i hipokryzja sa nie do zniesienia.
challenger - pozwolilem sobie napisac o ibrze, dlatego, ze constantine twierdzi ze boli go to iz Bojan ma numer 9. Na to ja chcialem tylko przypomniec, ze Bojan wygryzl go ze skladu bo nikt mi nie wmowi ze tak nie bylo bo kto niby zastapil niemrawego szweda? Pinto?
O polemiki na temat Ibry ci chodzi? Ja od samego poczatku pisalem jak bedzie wygladala gra szweda w Barcelonie i tak jak pisalem tak bylo.
0
No a teraz ty constantine sie spytaj armadiego, czy on uwaza cie za sezonowca i on teraz tobie poslodzi :) Ja tymczasem koncze, nic tu po mnie
0
constantine16 - majac na mysli poziom nie chodzi mi o ksiazki i czy jest dobry z matmy, tylko czy zna sie na pilce noznej a glownie czy ma wiedze na temat FCB. Bo chyba tego ta strona dotyczy, czy sie myle? I jezlei juz pisze, ze ktos jest nie na moim poziomie to mam do tego podstawy, choc nieraz ponosza mnie nerwy i raz czy dwa bylo inczej.
17 latka? Pomylka. I nie prawie tu zadnych moralow, chce dyskutowac o pilce, tylko jak zawsze albo ty albo armadi zmieniacie temat na inny.
0
armadi - bez komentarza :D
0
constantine16 - on zaczal pisac o tym ze moje dyskusje sa nie na poziomie. A tego nie lubie, to ze sie z kims nie zgadzam i mam swoje zdanie i nie zmieniam go z meczu na mecz to znaczy, ze dyskutuje "nie na poziomie"? Wedlug twojego przyjaciela armadiego tak.
0
Armandi "że coś takiego jak dyskusja na poziomie to jest u was coś nienormalnego i niemożliwego do zrealizowania... "
Moje wszytskie dyskusje sa na poziomie, a jezeli nie to wyjasnij dlaczego. Sezonowcu :)
0
constantine16 - zdarzalo mu sie grac beznadziejnie w tym sezonie owszem, ale ty go krytykowales po kapitalnych meczach w tamtym sezonie, a to juz jest zdecydowanie niechec i sie nie wypieraj.
mirq - ma tylko milan wpisany czy Barce tez?
0
Taaa, Bojan po strzeleniu gola zaczal grac na prawde dobrze. 6 byla jak najbardziej odpowiednia ocena, no ale zrobilo sie wiele antyfanow Bojana i ocena nizej...
constantine16 "jest "9" (boli mnie ten numer na jego plecach, kluviert, eto, ibra)"
A mnie bolalo i wciaz boli to, ze ten slabeusz ibra nosil numer 9 na plecach. Wstyd mi bylo jak go widzialem w barwach Blaugrana. A i przypomne, ze ibra odszedl dlatego, ze przegral rywalizacje z Bojanem. Zapewne stad ta twoja smieszna niechec do mlodego Bojana. tak tak tak
0
smiecia? panowie troche szacunku
0
Nie na temat:
Dajcie juz mecze do typowania, a nie znow na ostatnia chwile.
0
marcin - juz z tej beczki na tej stronie news byl :)
0
Marcin - to o ktorej ty szkole konczysz?
0
goooraj - nie tylko kibicow Barcy, ogolnie Polakow.
0
karina. - oczywiscie taki zarcik z mojej strony, zeby nie bylo :)
0
karina. - to malo w zyciu widziales/as :)
0
Thiago... nie mam juz slow do tego chlopaka :)
0
darthjaag - tak gosciu, tylko najpierw trzeba sie znalezc w odpowiednim miejscu.
0
BOOOOOOOOOOJAAAAAAANNNNNNNNNN!!! Teraz juz moze byc tylko lepiej :)
0
Thiago jest niesamowity, on musi czesciej grac bo to siedzenie tylko mu zaszkodzi
0
Bojan to geniusz, przekonacie sie jeszcze o tym.
0
jojko - byl kiedys news poswiecony Bojanowi i to prawda.
0
asdfcb - "
szkoda ze pep nie myslal o wychowankach kupujac chygrynskiego czy keirsona "
Hmmm, czyli Keirrson blokuje miejsce wychowankom? Moze i tak, ale raczej nie w Barcelonie :)
0
Ja nie zaluje, jezeli juz mialbym czegos zalowac to tego, ze Barca nie postarala sie o VdV.
Dziwie sie tylko, ze Thiago tak malo szans dostaje
0
trener Milanu popelnia blad wystawiajac go na skrzydle. Zbyt wolny.
Ale ma bajeczna technike i przeglad pola wiec powinien grac takiego srodkowego ofensywnego pomocnika. W 1 meczu tak zagral i zagral fenomenalnie.
0
Najlepiej aby tarfil do Barcelony, jak nie to do Atletico.
0
constantine16 - bez powodu Busi w 1 skladzie nie gra i nie pisz ze to pupilek bo i w rep. Hiszpanii gra. Swiatowej klasy def pomocnik i tyle w tym temacie.
0
Pretorian - przeciez to chyba najszybszy zawodnik w Barcelonie.
Zawodnik swietny, szczegolnie lubi grac kombinacyjnie. Przeciez zaliczyl mase asyst po dwojkowych akcjach z Messim. Druzyna nie moze skladac sie z samych wielkich gwiazd dlatego tacy zawodnicy jak Pedro sa niezbedni
0
Juz sie balem ze typowan mi nie zaliczylo bo nie dostalem emaila, a widze ze nie tylko ja :)