0

marco - meczow to jdyna i poprawna forma.

Co do tej twojej grupy smierci. 2 dobre zepsolu powoduja, ze grupa jest "grupa smierci"?

0

marco - meczow, nie "meczy".

Real od poniedzialku ma przegrana na swoim koncie, i to jaką. 5-0 :)

0

katallonczyk16 - "17:35 Rzecznicy prasowi Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej powiedzieli mediom, ze Barcelona może przybyć później. Zgodę na to wyraziła Osasuna."

Jeszcze raz to napisze, przeczytaj najpierw temat, potem komentuj

0

katallonczyk16 - poczytaj dokladnie, nie jada pocgiem a autobusem

0

mmati17 - ktos tu pisal, ze przy okazji meczu chel;sea everton komentatorzy mowili, ze mecz Bacelony bedzie pokazywany na ktoryms z kanalow, zapewne to bedzie c+ gol

0

klam_rm - braco mialem na mysli kibicow realu, widze z mysleniem nie najlepiej. JA zdenerwowany? Tak, ale przez ta cala sytuacje.

No a po co ty tutaj masz komentowac? dla kibicow realu jest rm.pl itp, dla kibicow BARCELONY fcbarca.com i tyle.

0

justFCB - slabe i zalosne

0

siusky - bez przesady, widziales ich autobus?:)

0

sebastianboss4 - hmmm, ja mam replike z allegro i nie narzekam. Wsyztsko jest tak jak w tej za 200czy drozszej koszulce. Pewnie tylko troche material sie rozni, ale za sam material ja np. nie zamierzam placic 100zł czy wiecej.

0

klam_rm - naprawde? no co ty powiesz? Tylko pytanie, po co tutaj komentujesz? Idz do swoich braci i tam sobie komentuj ile chcesz

0

Radzialinho88 - a no faktycznie, zjechalem na dol i zle popatrzylem. Czyli zostaje tylko Canal+ gol

0

Ciekawe jak bedzie z transmisja. Na canal+ sport na epwno nie bedzie bo o 22 jest mecz Valencii, mysle ze dadza na c+ sport2 bo tam powtorka meczu interu, albo na golu bo tam nic nie ma o tej godz.

0

klam_rm - ja jestem u siebie :)

0

0

Swoja drga to wspolczuje kierowcy autobusu Barcelony...

0

KLM_RM - nikt cie gosciu o zdanie nie pyta. Idz lepiej obejrzyj powtorke ostatniego meczu BARCA real :)

0

zamiast wyjechac z rana to teraz bedzie nerwowka...

0

sekta999 - gdybys ogladal mecze w poprzednim sezonie jak i w tym Man City to bys wiedzial :)

0

Oby nie bylo z nim tak jak z Adrano...

0

lemoniada - nie jestes na czasie, to juz nie one tylko five.

0

Nie dosc, ze nie ma ALvesa i Valdesa to nie ma ani Busquetsa ani Xabiego Alonso, a jest ten smieszny Khedira...

0

Thieri21 - no nie, jest lepszy od tych wsyztskich co tu sa razem wzieci. TO samo z Alvesem

0

I trener Sanchez Flores

0

De Gea - dan der Wiel, Pique, Puyol, Coetrao - Adam Johnson, Xavi, Fabregas, Iniesta - Messi, Eto'o

Moj wybor :)

0

Ja bym liczyl na nieprzewidywalnego Thiago, jezeli Osasuna sie zamuruje. Mysle ze da spokokojnie rade, ale bardzo malo prawdopodobne ze wystapi od 1 min niestety

0

pikus88 - nie wiesz czy ruch byl zamierzony? prosze link:



Zwlaszcza ta 2 powtorka mowi wszystko

0

Upadek Messiego teatralny? Nie powiedzialbym. Zostal uderzony CELOWO lokciem w twarz, zeby sedzia zareagowal trezba sie w obecnych czasach przewrocic. A to, ze zamiast czerwonej dla Caravalho dal zolta Messiemu pewnie spowodowane bylo tym, ze sytuacji sedzia nie widzial

0

ajajaj tylko 5 pkt mi braklo :P

0

constantine16 - no inaczej tego bezsensownego czepiania sie Bojana na kazdym kroku wytlumaczyc sie nie da.

Co do Busquetsa to juz nie przeszkadza ci w nim to, ze nie jest takim bykiem jak Toure? Myslalem, ze po 1 meczu zdania nie zmieniasz, ale czego ja sie po tobie spodziewalem... :)

0

haha i jak zwykle bezsensowny komentarz constantine16. Daj gosciu spokoj, to Bojan wygryzl twojego ibrahimovicia ze skladu i dlatego teraz bedziesz go krytykowal?

Oceny raczej dobre, choc dla Pique 8.

A Busi to profesor!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?