Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
marco - meczow to jdyna i poprawna forma.
Co do tej twojej grupy smierci. 2 dobre zepsolu powoduja, ze grupa jest "grupa smierci"?
0
marco - meczow, nie "meczy".
Real od poniedzialku ma przegrana na swoim koncie, i to jaką. 5-0 :)
0
katallonczyk16 - "17:35 Rzecznicy prasowi Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej powiedzieli mediom, ze Barcelona może przybyć później. Zgodę na to wyraziła Osasuna."
Jeszcze raz to napisze, przeczytaj najpierw temat, potem komentuj
0
katallonczyk16 - poczytaj dokladnie, nie jada pocgiem a autobusem
0
mmati17 - ktos tu pisal, ze przy okazji meczu chel;sea everton komentatorzy mowili, ze mecz Bacelony bedzie pokazywany na ktoryms z kanalow, zapewne to bedzie c+ gol
0
klam_rm - braco mialem na mysli kibicow realu, widze z mysleniem nie najlepiej. JA zdenerwowany? Tak, ale przez ta cala sytuacje.
No a po co ty tutaj masz komentowac? dla kibicow realu jest rm.pl itp, dla kibicow BARCELONY fcbarca.com i tyle.
0
justFCB - slabe i zalosne
0
siusky - bez przesady, widziales ich autobus?:)
0
sebastianboss4 - hmmm, ja mam replike z allegro i nie narzekam. Wsyztsko jest tak jak w tej za 200czy drozszej koszulce. Pewnie tylko troche material sie rozni, ale za sam material ja np. nie zamierzam placic 100zł czy wiecej.
0
klam_rm - naprawde? no co ty powiesz? Tylko pytanie, po co tutaj komentujesz? Idz do swoich braci i tam sobie komentuj ile chcesz
0
Radzialinho88 - a no faktycznie, zjechalem na dol i zle popatrzylem. Czyli zostaje tylko Canal+ gol
0
Ciekawe jak bedzie z transmisja. Na canal+ sport na epwno nie bedzie bo o 22 jest mecz Valencii, mysle ze dadza na c+ sport2 bo tam powtorka meczu interu, albo na golu bo tam nic nie ma o tej godz.
0
klam_rm - ja jestem u siebie :)
0
klam-rm - http://www.elmundodeportivo.es/gif/20101130/wallpaper3.jpg tyle ode mnie :D
0
Swoja drga to wspolczuje kierowcy autobusu Barcelony...
0
KLM_RM - nikt cie gosciu o zdanie nie pyta. Idz lepiej obejrzyj powtorke ostatniego meczu BARCA real :)
0
zamiast wyjechac z rana to teraz bedzie nerwowka...
0
sekta999 - gdybys ogladal mecze w poprzednim sezonie jak i w tym Man City to bys wiedzial :)
0
Oby nie bylo z nim tak jak z Adrano...
0
lemoniada - nie jestes na czasie, to juz nie one tylko five.
0
Nie dosc, ze nie ma ALvesa i Valdesa to nie ma ani Busquetsa ani Xabiego Alonso, a jest ten smieszny Khedira...
0
Thieri21 - no nie, jest lepszy od tych wsyztskich co tu sa razem wzieci. TO samo z Alvesem
0
I trener Sanchez Flores
0
De Gea - dan der Wiel, Pique, Puyol, Coetrao - Adam Johnson, Xavi, Fabregas, Iniesta - Messi, Eto'o
Moj wybor :)
0
Ja bym liczyl na nieprzewidywalnego Thiago, jezeli Osasuna sie zamuruje. Mysle ze da spokokojnie rade, ale bardzo malo prawdopodobne ze wystapi od 1 min niestety
0
pikus88 - nie wiesz czy ruch byl zamierzony? prosze link:
Zwlaszcza ta 2 powtorka mowi wszystko
0
Upadek Messiego teatralny? Nie powiedzialbym. Zostal uderzony CELOWO lokciem w twarz, zeby sedzia zareagowal trezba sie w obecnych czasach przewrocic. A to, ze zamiast czerwonej dla Caravalho dal zolta Messiemu pewnie spowodowane bylo tym, ze sytuacji sedzia nie widzial
0
ajajaj tylko 5 pkt mi braklo :P
0
constantine16 - no inaczej tego bezsensownego czepiania sie Bojana na kazdym kroku wytlumaczyc sie nie da.
Co do Busquetsa to juz nie przeszkadza ci w nim to, ze nie jest takim bykiem jak Toure? Myslalem, ze po 1 meczu zdania nie zmieniasz, ale czego ja sie po tobie spodziewalem... :)
0
haha i jak zwykle bezsensowny komentarz constantine16. Daj gosciu spokoj, to Bojan wygryzl twojego ibrahimovicia ze skladu i dlatego teraz bedziesz go krytykowal?
Oceny raczej dobre, choc dla Pique 8.
A Busi to profesor!