0

Po odejsciu Toure i Eto'o juz nic mnie nie zdziwi, ale mam nadzieje ze zostanie bo to najlepszy zawodnik na swojej pozycji, podobnie jak Eto'o i Toure...

0

sphinks - jakie bedzie tlumaczenie w przypadku przegranej Realu? Zespol sie jeszcze nie zgral, jak co roku :)

0

constantine16 - ty widze jakis problem masz ze mna. Co ja mam do mirq? To ze raz sie z nim zgodzilem to znaczy ze przyjaciele? Jezeli tak, to ty i Armandi jestescie kochankami. Od tego slodzenia sobie na wzajem rzygac sie chce.

Sorry za spam, ale bez odpowiedzi na ta durna zaczepke obyc sie nie moglo.

0

"Dzięki jego umiejętnościom, wszyscy piłkarze Barcelony z pewnością podszkolą swoją technikę."

przesadzil, zdecydowanie przesadzil. Mialo chyba byc, ze to on podszkoli swoja technike :)

0

Musi zostac, jest niezastapiony

0

Armandi - jaki Ibra? nie pisz tak bo wstyd!

Co do Afellaya to widze wszyscy go bardzo chwala, zobaczymy czy wytrzyma presje, oby tak, ale i tak mysle, ze z Pedro rywallizacji nie wygra.

0

Pyrzo: raiola z ibrą powinni zamknac sie w szpitalu psychiatrycznym

0

Iniesta albo Messi, Xavi w tym roku nie zasluzyl.

0

Mnie brakuje Abidala :)

0

Catalunya2011 - nie wroci.

0

Armandi - wielkie gó... zrobil. Wiecej zaszkodzil.

0

Armandi - co sie stalo? Masz dosc swojego ulubienca? Nie wierze.

Przez ibre przemawia zazdrosc i tyle w tym temacie.

0

ten kanal Sportklub to na jakich platformach jest?

0

mariusz97 - pewnie chodzilo ci o Atletico, w takim razie Hala (Atletico) Madryt!

0

Mickey131 - Ibrahimovic jest wypozyczony, z tym, ze Milan ma OBOWIAZEK go kupic po sezonie.

0

szymonst - chodzi mi o to, ze to tylko czlowiek, i nie ma roznicy ile zarabia. Bledy sedziow byly, sa i beda bo nie sa robotami. Twierdze tak od kiedy sprobowalem sam posedziowac.

0

constantine16 - twojego pieprzenia nie moge juz czytac. Zawodowcem piszesz, ok to dlaczego pilkarzom - zawodowcom zdarza sie nie trafic na pusta bramke? Przeciez sa zawodowcami i biora za to pieniadze. I pytanie, ja kazalem przepraszac? jak zwykle piszesz cos, czego nie napisalem. I nie napisalem, ze to normalna tyle ze ma prawo sie zdarzyc. A teraz zeby sie wiecej nie pograzac, zamilcz

0

Przestancie juz krytykowac tych sedziow. Zdarza sie i tyle. Nikt nie jest przeciez idealny. Najlepiej sami sprobojcie to sie przekonacie ze to nie jest takie latwe jak sie wydaje :)

0

Szkoda, ze za nie najlepiej dzis dysponowanego Xaviego Pep nie wpuscil Thiago.

0

madzia. - nie ma znaczenia czysie odbilo czy nie, liczy sie moment podania w takiej sytuacji :)

0

florek81 - przypominam, ze w 1 meczu z Chelsea Barcelonie nalezal sie karny i czerwona dla Ballacka. Z karnego prawdopodobnie bylby gol i rewanz wygladalby calkiem inaczej bo Chelsea nie moglaby sie bronic w 11.

0

bąbel95 - a widziales reakcje Pinto po tym jak ten napastnik sie zatrzymal? Moim zdaniem gdyby nie ta reakcja nie byloby problemu

0

Plota to byc nie moze bo z tego co pamietam te radio podaje pewne informacje. Ale i tak obawiam sie ze nawet jak przyjdzie to za wiele nie pogra.

0

pingwinn - benzema mlodziak, nie mam pytan :D

0

Jakie bedzie tlumaczenie po ewentualnej przegranej realu? Zbyt malo czasu na zgranie mieli :)

0

troszke nie na temat:

To łajdak, nie lubię go. Posadziłbym go w niedzielę wśród Ultras Boys [grupa najzagorzalszych fanów Sportingu - dop. red.]. Powiem mu to w twarz", wybuchnął podczas dzisiejszej konferencji prasowej 53-letni Hiszpan - Preciado

Chodzilo oczywiscie o Mourinho :)

0

kacperfcb - nroamlnie wyszywany herb jest, po co gadasz glupoty.

Na allegro sa repliki, jakosc troche gorsza to na pewno, ale nie wiem czy odczuwalna.

0

Dla mnie najlepszy pilkarz obecnie, jego kontrola nad pilka jest niesamowita. Do tego niesamowity czlowiek jak sie okazuje

0

barcafan89 - z tego co mi wiadomo znizki maja socios i ta oficjalna polska grupa kibicow.

A i PM raczej na tej stronie wyslac jest niemozliwe, a szkoda.

0

Nie wiem kto zagra z Vilalreal, ale jestem epwnien ze na Real wyjdzie Busi w 1. I oby tak bylo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?