Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po odejsciu Toure i Eto'o juz nic mnie nie zdziwi, ale mam nadzieje ze zostanie bo to najlepszy zawodnik na swojej pozycji, podobnie jak Eto'o i Toure...
0
sphinks - jakie bedzie tlumaczenie w przypadku przegranej Realu? Zespol sie jeszcze nie zgral, jak co roku :)
0
constantine16 - ty widze jakis problem masz ze mna. Co ja mam do mirq? To ze raz sie z nim zgodzilem to znaczy ze przyjaciele? Jezeli tak, to ty i Armandi jestescie kochankami. Od tego slodzenia sobie na wzajem rzygac sie chce.
Sorry za spam, ale bez odpowiedzi na ta durna zaczepke obyc sie nie moglo.
0
"Dzięki jego umiejętnościom, wszyscy piłkarze Barcelony z pewnością podszkolą swoją technikę."
przesadzil, zdecydowanie przesadzil. Mialo chyba byc, ze to on podszkoli swoja technike :)
0
Musi zostac, jest niezastapiony
0
Armandi - jaki Ibra? nie pisz tak bo wstyd!
Co do Afellaya to widze wszyscy go bardzo chwala, zobaczymy czy wytrzyma presje, oby tak, ale i tak mysle, ze z Pedro rywallizacji nie wygra.
0
Pyrzo: raiola z ibrą powinni zamknac sie w szpitalu psychiatrycznym
0
Iniesta albo Messi, Xavi w tym roku nie zasluzyl.
0
Mnie brakuje Abidala :)
0
Catalunya2011 - nie wroci.
0
Armandi - wielkie gó... zrobil. Wiecej zaszkodzil.
0
Armandi - co sie stalo? Masz dosc swojego ulubienca? Nie wierze.
Przez ibre przemawia zazdrosc i tyle w tym temacie.
0
ten kanal Sportklub to na jakich platformach jest?
0
mariusz97 - pewnie chodzilo ci o Atletico, w takim razie Hala (Atletico) Madryt!
0
Mickey131 - Ibrahimovic jest wypozyczony, z tym, ze Milan ma OBOWIAZEK go kupic po sezonie.
0
szymonst - chodzi mi o to, ze to tylko czlowiek, i nie ma roznicy ile zarabia. Bledy sedziow byly, sa i beda bo nie sa robotami. Twierdze tak od kiedy sprobowalem sam posedziowac.
0
constantine16 - twojego pieprzenia nie moge juz czytac. Zawodowcem piszesz, ok to dlaczego pilkarzom - zawodowcom zdarza sie nie trafic na pusta bramke? Przeciez sa zawodowcami i biora za to pieniadze. I pytanie, ja kazalem przepraszac? jak zwykle piszesz cos, czego nie napisalem. I nie napisalem, ze to normalna tyle ze ma prawo sie zdarzyc. A teraz zeby sie wiecej nie pograzac, zamilcz
0
Przestancie juz krytykowac tych sedziow. Zdarza sie i tyle. Nikt nie jest przeciez idealny. Najlepiej sami sprobojcie to sie przekonacie ze to nie jest takie latwe jak sie wydaje :)
0
Szkoda, ze za nie najlepiej dzis dysponowanego Xaviego Pep nie wpuscil Thiago.
0
madzia. - nie ma znaczenia czysie odbilo czy nie, liczy sie moment podania w takiej sytuacji :)
0
florek81 - przypominam, ze w 1 meczu z Chelsea Barcelonie nalezal sie karny i czerwona dla Ballacka. Z karnego prawdopodobnie bylby gol i rewanz wygladalby calkiem inaczej bo Chelsea nie moglaby sie bronic w 11.
0
bąbel95 - a widziales reakcje Pinto po tym jak ten napastnik sie zatrzymal? Moim zdaniem gdyby nie ta reakcja nie byloby problemu
0
Plota to byc nie moze bo z tego co pamietam te radio podaje pewne informacje. Ale i tak obawiam sie ze nawet jak przyjdzie to za wiele nie pogra.
0
pingwinn - benzema mlodziak, nie mam pytan :D
0
Jakie bedzie tlumaczenie po ewentualnej przegranej realu? Zbyt malo czasu na zgranie mieli :)
0
troszke nie na temat:
To łajdak, nie lubię go. Posadziłbym go w niedzielę wśród Ultras Boys [grupa najzagorzalszych fanów Sportingu - dop. red.]. Powiem mu to w twarz", wybuchnął podczas dzisiejszej konferencji prasowej 53-letni Hiszpan - Preciado
Chodzilo oczywiscie o Mourinho :)
0
kacperfcb - nroamlnie wyszywany herb jest, po co gadasz glupoty.
Na allegro sa repliki, jakosc troche gorsza to na pewno, ale nie wiem czy odczuwalna.
0
Dla mnie najlepszy pilkarz obecnie, jego kontrola nad pilka jest niesamowita. Do tego niesamowity czlowiek jak sie okazuje
0
barcafan89 - z tego co mi wiadomo znizki maja socios i ta oficjalna polska grupa kibicow.
A i PM raczej na tej stronie wyslac jest niemozliwe, a szkoda.
0
Nie wiem kto zagra z Vilalreal, ale jestem epwnien ze na Real wyjdzie Busi w 1. I oby tak bylo.