0

cramp! - porazki z Herculesem i Interem? Chlopie ty oczekujesz zeby kazdy mecz wygral? Brak mi slow

0

endriuuu2 - inne zespoly rowniez mialy/maja kapitalne zespoly i co?

NIKT nie wygral 6 pucharow w 1 roku do tego grajac efektownie i pieknie dla oka. Tak wiec co by sie nie stalo dla mnie Pep to nr 1.

0

Ladnie widze sie w dupach niektorych poprzepracalo. Pep przecietny? No pewnie, kazdy by z ta druzyna zdobyl 6 pucharow, co to takiego?

Podobna krytyka pamietam dotyczyla Eto'o w jego ostatnim sezonie, a teraz wielki placz za nim.

0

De Gea, Hart? Zarty sie was trzymaja.

0

Kibice na stadionie nie beda musieli nikomu z realu klaskac na stojaco bo nikt nie upokorzy naszej obrony tak jak to zrobil z wasza obrona Ronaldinho :)

0

Shad - musze cie poprawic. Ibra do nas juz nie wroci. Jest teoretycznie wypozyczony, ale umowa jest tak napisana, ze Milan MUSI po sezonie go wykupic za bodajze 24mln.

0

Kapitalny zawodnik, ale nie kosztem Bojana i nie w tym momencie.

0

"Jeden karny a 4-5-6 to chyba różnica czyż nie ?"

Tylko wez gosciu pod uwage to, ze gdyby Barcelona wygrala 1 mecz to Chelsea zagralaby calkiem inaczej w 2. Musialaby zagrac ofensywnie, a wyszlaby na tym kiepsko.

Barca nic nie grala no bo nie miala jak. Bosingwa zatrzymal Messiego? Gdy Messi mial pilke byl otoczony zawodnikami Chelsea. Dla mnie to jest antyfutbol i ostatecznie ci co chcieli grac wygrali.

Barca uzalezniona od Messiego? To twoje zdanie, tylko ze to samo gadanie bylo jak byl chociazby Ronaldinho, a Barca wciaz przed wydajacym ogromne sumy na transfery, sciagajacym same gwiazdy realem madryt :)

0

jamjestjam - 4 karne? :) Czyli wsyztskie sytuacje stykowe to karne? Ciekawe, i jezeli juz wspominasz dwumecz z Chelsea to przypomnij sobie co sie dzialo w 1 meczu. Powinna byc czerwona dla Ballacka + karny dla Barcelony. Z karnego prawdopodobnie byloby gol, a wiec w 2 meczu Chelsea nie moglaby ustawic autobusu.

Jeszcze chcesz o czyms podyskutowac?

0

jam jestjam - nie chce mi sie wchodzic w ten link, ale domyslam sie czego dotyczy.

I nie VV, tylko Mourinho trzeba odizolowac.

Jezeli dalej chcesz tak bezsensownie dyskutowac to prosze bardzo :)

0

jamjestjam - dziennikarze ich pytaja to odpowiadaja ty "czlowieku bez mozgu".

Ciekawe czy znow Mourinho wszytsko zwali na sedziow.

0

anclan - zawsze tak jest, jak Mascherano zacznie garc slabiej to mascherano bedzie zly, a Busi dobry.

Ale z tym, ze najlepszy to troszeczke cie ponioslo, na to miano zasluguje Toure i nie ma co nawet dyskutowac, ale Busi jest zaraz za nim.

0

Przy okazji:

Ranking IFFHS na najlepszy klub dekady (2001-2010):

1. FC Barcelona (Hiszpania) 2459 pkt

2. Manchester United (Anglia) 2436

3. Liverpool FC (Anglia) 2362

4. Arsenal Londyn (Anglia) 2348

5. Inter Mediolan (Włochy) 2275

6. AC Milan (Włochy) 2237

7. Bayern Monachium (Niemcy) 2231

8. Real Madryt (Hiszpania) 2168

9. Chelsea Londyn (Anglia) 2165

10. AS Roma (Włochy) 1959

0

przemuch - "spraaawdzac", "jesteem", "powieeem" i wsyztsko wiem na twoj temat :)

0

przemuch a ja na to: sprawdz wyniki ostatnich czeterech meczow BARCA vs Real. Napisalem sprawdz bo pewnie nie pamietasz :)

0

Qrs - 8-0 bez historii? spoko

0

Narazie jego gra mi sie podoba szczegolnie odbiory, ale jestem ciekaw jak wypadnie przeciwko rywalowi ktory bedzie gral ostrym pressingiem.

0

Staystyki, statystyki, statystyki... jak tak sie to dla was liczy to zmiencie hobby na matematyke. Gdyby sie liczyly staystyki to zostalby Ibra, ktory przeciez ;dorobku bramkowego az tak slabego nie mial, ale nie chodzilo o liczby a o gre.

0

Zadnego remisu, ten mecz to jest wojna ktora trzeba wygrac!

0

Dymitr - a zapisales sobie moje poprzednie? Teraz uwazam i nawet jak barca by przegrala to wciaz bede uwazal ze to najlepsza druzyna obecnie. 1 mecz to nie jest wyznacznik.

Real_Madrid - no i? ":*" - co to ma byc?

0

mpower - czyli po tym meczu bedzie wiadomo kto jest lepszy? Jezeli tak sadzisz to gorace pozdrowienia

0

3-2 dla Barcy, choc watpie zeby tyle goli padlo.

0

Nie ma Valdesa, to zart?

0

mpower - dlatego, ze Casillas juz broni kilka lat. Valdes jest lepszy i to jest fakt, kto ogladal poprzednie 2 sezony ten wie.

0

Nie te pozycje, wiec co to za bezsensowne porownanie?

No ale ogolnie to Xabi to chyba najlepszy zawodnik Realu, wiec niech tutaj bedzie remis.

Czyli 8-1 :)

0

Maciej-Barca - moze byc, pod warunkiem, ze Mourinho znow nie przestraszy sie Barcelony.

0

Adriano zdecydowanie wykorzystal swoja szanse. prezentuje sie jak dla mnie duzo lepiej od Maxwella, szczegolnie w ofensywie

0

Shear -chory pomysl? Guardiola go stosuje caly czas, ostatnio mniej, ale w tamtym sezonie bardzo czesto.

Oczywiscie ze przy obecnej formie Mascherano i Busiego raczej Keita nie powinien zagrac, ale nie takie niespodzianki sprawial Guardiola

0

phoenixx - mysl, ktora Guardiola wielokrotnie stosowal, dlatego tez o tym wspomnialem

0

Shear - gosciu pocwicz czytanie ze zrozumieniem, pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?