0

katallonczyk16 - raczej Villa byl na spalonym bo z tamtego miejsca bravo wykonywal wolny

0

yari - Pedro jest juz dawno w swietnej formie, poczatek mial tylko slabszy

0

I jak zwykle znakomity Pedro, ten chlopak jest bezcenny

0

Z tego co mi sie wydaje to byl spalony, wiec ten wasz bulwers niep[otrzebny ;p

0

Cudowne podanie Villi!

0

lechu55 - wygaldalo to mniejwiecej tak: Villa uderzyl i padl gol :)

0

gosciu, jezlei oceniasz poziom wypowiedzi, to co powiesz o swoim poprzednim komentarzu? Dobrze ci radze, idz stad. 5

0

kolejne sfustrowane hala dziecko :) 5-0 gosciu 5-0

0

Pedro w kapitalnej formie! Brawo

0

Nie moge zrozumiec dlaczego ten rpzecietny MAxwell gra, a swietny Adriano siedzi. Nieporozumienie

0

Pysio - ibra lepszy niz VILLA? Przestan mnie denerwowac, ibra pokazal swoja "znakomita" technike i nieporadnosc w Barcelonie. Najwieksze drewno w ataku od kilkunastu lat w Barcelonie

0

BlancosRM - narazie, trzymaj sie.

0

Harry Redknapp - i co? Rosell nie niszczy tradycji? A co z nia robi? Zniszczyl to, co bylo od 111 lat duma dla klubu. I to mi ciebie szkoda, wlasnego zdania miec nie mozna? Skoro ty chcesz byc fajny i idziesz za wiekszoscia to gratuluje

0

Cules sa za? wg aniety ok 54% jest za, czyli jak latwo wyliczyc 46% jest na nie. Ale tak, WSZYSCY cules sa za.

0

111 letnia tradycja jest bezcenna!

0

Thieri21 - a ty myslisz, ze jak sie wygrywa Lige Mistrzów czy La liga to sie nic za to nie dostaje? Dostaje sie i to grube pieniadze!

0

Rnaldo zly bo jest pewny siebie? Pique tak samo udziela kontrowersyjnych wywiadow, ale co z tego? Moga sobie mowic co chca, tylko denerwuje mnie to, ze jak Ronaldo powie cos nie tak na temat Barcelony to jest wielkie oburzenie, a jak Pique czy ktos inny zlego na temat realu to zadnego sprzeciwu nie widze.

0

constantine16 - rosell to jest jego szef, wiec Pep cokolwiek by myslal, zawsze poprze rosella.

0

Dali 30mln na sezon no bo z daja sobie sprawe, ze jako 1 beda miec swoje logo na koszulkach Barcelony, to pewne.

Co do Laporty... piszesz constantine, ze Rosell glupcem nie jest i sam tej decyzji nie podjal, tylko z ludzmi od finansow czy tam nie wiem od czego, a Laporta co? Sam dzialal? Zreszta nie wierze, ze Laporta tak zle prowadzil klub

0

Culé a muerte - a wiesz moze czy bede to zalosne drzewko na koszulce?

0

constantine16 - ok, ale czy musial przy tym zapaprac koszulke? Mogl juz sie zgodzic, zeby te logo bylo w stylu na spodenkach, mniej kasy, ale by byla, a i koszulka bylaby nienaruszona. Wg mnie dla tego goscia liczy sie tylko kasa i dlatego od samego poczatku mi sie nie podobal

0

constantine16 - nie mowie, ze on chce zle dla klubu, zreszta nie wiem, nie znam go, ale na pewno mogl znalezc inny sposob na zarobienie dodatkowej kasy. Zreszta tyle lat Barcelona radzila sobie bez sponsora to i teraz by sobie proadzili. Ale widocznie Rosell ma w czterech literach ta wielka tradycje

0

dawz - taki z niego mistrz jak z koziej... Nie wiem jak go nazwac, zniszczyl wspaniala trwajaca 111lat tradycje za marne 30mln(w swiecie pilki to jest nic). ostatni raz tak zalamany bylem chyba po nieuznanym golu Bojanana z Interem

0

Jak bedzie to drzewko na koszulce to sie chyba zapadne pod ziemie ze wstydu

0

lemoniada - katalonczycy nie do konca to popieraja. zobacz na wyniki ankiet

0

A jezeli juz tak bardzo chcieli dodatkowego sponsora to mogli go umiescic na spodenkach.

0

Rafinaldo - i znow jak ktos ma inne zdanie to sezonowiec. Ja sezonowcem nie jestem i wlasnie dlatego dla mnie tradycja jest cenniejsza niz 30mln

0

madzia. - to rowniez przede wszystkim tradycja, do tego zaden z tych profesjonalnych zespolow takiej tradycji nie ma, wiec mysle ze zadne pieniadze nie sa warte zerwania tej pieknej tradycji.

Nikt mi nie wmowi, ze sytuacja finansowa do tego zmusza. Od poczatku klubu klub sobie z tym radzil to i teraz dalby rade.

rosell < LAPORTA

0

nie tylko nie to, zadnych reklam! Jak Rosell to wrowadzi to dla mnie bedzie nikim

0

IceMan - tak, a wszystkie inne pozostale druzyny sa zawsze w 100% formie. Jezeli chcemy zdobyc ten puchar to nie ma co kalkulowac, kogo sie wylosuje z tym trzeba wygrac i tyle, a to ze ktos napisal, ze chcialby odejdzec mecz Barca Milan to chyba nic zlego? Co to ma do sezonowca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?