0

Tak sie teraz patrze to podobny do Tima Cahilla z Evertonu :P

0

Moj idol, jako zawodnik wysmienity, ale obawiam sie ze w roli 1 trenera by sie nie sprawdzil. Za malo charyzmatyczny i zbyt cichy

0

baros1990 - podalem argumenty, a ty jak zwykle czepiasz sie najmniejszych szczegolow. Nie chce mi sie z toba wiecej dyskutowac bo to strata czasu. Jak do sciany.

0

baros1990 - grajac lepiej od Pato.. Szkoda tylko, ze Brazylijczyk znow pauzuje z powodu kontuzji. gdy jest zdrowy i gra na szpicy jest duzo lepszy niz drewno.

Co do Bojana. On nie kosztowal tyle kasy co Ibra i nikt nie pisal, ze bedzie strzelal ponad 40goli na sezon. To jest nieoszlifowany talent. Poecam obejrzec 2 polowe zeszlego sezonu, wtedy bedziesz wiedzial o czym pisze.

I bede pisal o kim chce i jak chce, wiec nie probuj mnie uciszac.

Ty lepuiej sie przyznaj do bledu bo razem z constantine uwazaliscie Ibre za Boga wysmiewajac sie caly czas z moich teorii na temat szweda. Kto mial racje? Wsyztsko wiadomo :) Tak wiec nie masz prawa zwracac mi uwagi :)

0

lethbarca - w milanie niech sobie gra, malo kogo to obchodzi. W Barcelonie gral jak drewno, pilki dobrze przyjac nie umial. Najgorszy transfer od kilku/kilkunastu, jak nie w calej historii klubu.

0

Pedro powinien byc 1 w tym mlodym rankingu.

Smieszne jest tez to, ze Forlan jest przed Iniestą...

0

Strasznie jestem ciekawy jak to z nim bedzie. Zeby tylo nie skonczylo sie tak jak z Adriano

0

Jak dadza Diabiego albo SOnga Bilonga to chetnie :D

0

Ja Cule - normalnie odpowiadalem i nie "mędrkowalem". Bede odpowiadal jak bedzie mi sie zywnie podobalo :)

0

Teraz zauwazylem, ze inni gospodarze byli podani w typerze niz naprawde bylo, przez to stracilem kilka pktow, brawo!

0

Real niezle pozamatal, 8-0 z Levante

0

szkoda bo poczatek sezonu, jak byl ustawiany jako ofensywny srodkowy pomocnik mial kapitalny, ale znow zaczal go ten trener ustawiac na skrzydle i lipa.

0

Ja Cule - a czy ja cos pisalem o tym, ze maja podobne umiejetnosci? Nie

0

Ja Cule - ogladalem kilka jego wystepow w City i co zobaczylem? Wiecznie obrazonego, grajacego bez zaangazowania zawodnika. Jakbym widzial ibre, zreszta nie ma sie co dziwic, pewnie bral z niego przyklad jak razem grali w interze, a szkoda, bo potencjal ma ogromny.

0

Nie dosc, ze stylem przypomina Ibre to jeszcze rozum ten sam

0

Iniesta mial sporo kontuzje to fakt, ale jak gra to gra na najwyzszym poziomie. Sneijder, Forlan maja tylko przeblyski

0

Szkoda, ze do Benfiki, a nie do hiszpanskiej druzyny

0

Mateo Frozen - nie skrytykowal real, a pochwalil Barcelone.

Harry Redknapp - Eto'o jest 1 jezlei chodzi o typowych snajperow(Messiego nie wiaodmo jak juz traktowac), ale to, ze umiesciles w tej swojej liscie Ibre to ... :P

0

JimMorrisonFCB - bramek za duzo nie bylo, do tego brak zaangazowania z jego strony i co za tym szlo malo widowiskowa gra w tamtym sezonie.

Dzieki i nawzajem

0

JimMorrisonFCB - napisalem, ze dzisiaj Bojan zagral slabo.

Przyznac racje rowniez umiem i robilem to nie raz, ale nie ukrywam, ze praktycznie zawsze z zwiekszoscia sie nie zgadzam, tak jak np. w przypadku Ibry, i jak sie okazalo mialem racje.

0

JimMorrisonFCB - "naucz sie kopiowac ze zrozumieniem" - haha, rozwaliles mnie :D

"bo nawet tego nie potrafisz" - czego jeszcze nie potrafie?

0

Bojan jest młody, że ma jeszcze czas, że za mało gra, itd.

0

Pretorian - Adriano drewno? haha wez sie gosciu opanuj.

0

mart - ze taki mecz obstawiles... Za duze ryzyko bylo, zreszta wiaodmo, ze w pucharze hiszpanii z Bilabo ciezko nam sie gra

0

monia15 - dziewczyno to jest puchar hiszpanii, nie liga :)

0

No i czemu nie THIAGO?:/

0

Siekiera - wiem co mowie, Nie napisalem, ze jest lepszy, tylko ze ma wiekszy talent. JA tu widze roznice :)

0

Strata Messiego i cisza, gdyby to stracil Bojan to byloby 20komentarzy na ten temat :)

0

Thiago niech lepiej idzie do jakiegos Arsenalu jak ma sie marnowac. Przeciez to jest wiekszy talent nawet niz Busi czy Pedro

0

Jak Thiago dzis nie wejdzie to ja nie wiem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?