0

To, ze zostaly osiagniete porozumienia, nie znaczy, ze Barca ich 3 kupi. Po prostu te porozumienia sa po to, aby miec plan B w razie niepowodzenia sciagniecia np. Rossiego, wtedy uderzaja w Sancheza.

0

Armandi - przestan z tym ibrahimoviciem w koncu :P

0

Geble - bez odpowiednich cwiczen i treningu nie byloby to mozliwe :)

0

geble - tak, jednak pod okiem Busquetsa broni tak samo wybitnie.

0

szymonst - MURinho wiecznie gra, wiec nie ma co mu wierzyc ;p

0

OSGMarine - dlaczego sadzisz, ze jest przecietniakiem? Valdes z przecietnego bramkarza stal sie numerem 1.

0

Wierze w niego, jak w malo kogo.

0

Bingoo - palma zaczela mu odbijac? A skad to wiesz? Ja tego nie widzialem. Do tego na boisku harowal za 2.

A ze chcial powyzki... hmmm, lepiej Barca by wyszla dajac mu podwyzke sportowo jak i finansowo bo nie dosc, ze za zakup szweda poszlo kupe kasy to jeszcze pensje mial duzo wieksza niz kamerunczyk co bylo kompletnym nieporozumieniem.

0

Culé a muerte - chodzilo mi o to jak Ronaldinho byl w najlepszej formie, a o Henryego jak zdobywalismy 6 pucharow.

0

No lepszego ataku niz Ronaldinho/Henry - Eto'o - Messi chyba miec juz nie bedziemy.

0

No to jak masz 17lat to juz powinienes bardziej sensowne komentarze pisac.

0

Wczesniej czy pozniej wroci, chyba, ze skusi go City czy Chelsea, w co nie wierze. Real tez odpada.

0

jakims tam?

0

Culé a muerte - no i bardzo dobrze, ja tez bym nie rozmawial z bandytami.

0

Jacob - na allegro sa

0

Swoja droga nie wiem jak mozecie chciec powrotu tego szweda po tym sezonie. Znow gralismy z polotem i z lekkoscia w ataku!

0

Armandi - napastnik kompletny? Eto'o.

Co do ibry to najpierw Guardiola musialby wyrazic chec jego powrotu, a na to sie nie zanosi, zreszta wiadomo, ze Milan go kupi bo musi.

0

veb90 - hmmm, no Adriano co prawda grywal kiedys na skrzydle, ale to bardziej boczny obronca.

0

gurales - ta, jak nie daj boze Guardiola odejdzie to Vilanova razem z nim.

0

mejdzor - Thiago do odstrzalu? dobre, dobre. Bojan tez nigdzie sie nie rusza, chyba, ze na wypozyczenie.

0

Azariasz - co Maxwell?

0

szymonst - a Bozian?:P

0

Dobrze, ze napisales to "Podobno".

0

"Ten skład jest genialny, aby słaby jest valdes"

co?

0

3mln? Smiech na sali

0

guardiola89 - moze i tak, ale jest dynamiczniejszy, oczywiscie pisze o Puyolu.

0

Armandi - Alex? Ja go nie widze. Nie ma nic takiego, zeby grac w Barcelonie, do tego niezbyt szybki, a przy naszej wysoko ustawionej obronie granie z wolnym stoperem jest troche ryzykowne

0

On chyba zartuje, najgorszy lewy, a nawet ogolnie obronca to Maxwell.

Sprzedac go i albo zaufac Montoyi, albo sciagnac niechcianego w Chelsea Bosingwe.

0

A po co tak kombinowac jak mozna wrzucic na rapida itp? Nie rozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?