Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To, ze zostaly osiagniete porozumienia, nie znaczy, ze Barca ich 3 kupi. Po prostu te porozumienia sa po to, aby miec plan B w razie niepowodzenia sciagniecia np. Rossiego, wtedy uderzaja w Sancheza.
0
Armandi - przestan z tym ibrahimoviciem w koncu :P
0
Geble - bez odpowiednich cwiczen i treningu nie byloby to mozliwe :)
0
geble - tak, jednak pod okiem Busquetsa broni tak samo wybitnie.
0
szymonst - MURinho wiecznie gra, wiec nie ma co mu wierzyc ;p
0
OSGMarine - dlaczego sadzisz, ze jest przecietniakiem? Valdes z przecietnego bramkarza stal sie numerem 1.
0
Wierze w niego, jak w malo kogo.
0
Bingoo - palma zaczela mu odbijac? A skad to wiesz? Ja tego nie widzialem. Do tego na boisku harowal za 2.
A ze chcial powyzki... hmmm, lepiej Barca by wyszla dajac mu podwyzke sportowo jak i finansowo bo nie dosc, ze za zakup szweda poszlo kupe kasy to jeszcze pensje mial duzo wieksza niz kamerunczyk co bylo kompletnym nieporozumieniem.
0
Culé a muerte - chodzilo mi o to jak Ronaldinho byl w najlepszej formie, a o Henryego jak zdobywalismy 6 pucharow.
0
No lepszego ataku niz Ronaldinho/Henry - Eto'o - Messi chyba miec juz nie bedziemy.
0
No to jak masz 17lat to juz powinienes bardziej sensowne komentarze pisac.
0
Wczesniej czy pozniej wroci, chyba, ze skusi go City czy Chelsea, w co nie wierze. Real tez odpada.
0
jakims tam?
0
Culé a muerte - no i bardzo dobrze, ja tez bym nie rozmawial z bandytami.
0
Jacob - na allegro sa
0
yzzyk
http://fcbarca.com/main.php?goto=typer&akcja=regulamin
0
Swoja droga nie wiem jak mozecie chciec powrotu tego szweda po tym sezonie. Znow gralismy z polotem i z lekkoscia w ataku!
0
Armandi - napastnik kompletny? Eto'o.
Co do ibry to najpierw Guardiola musialby wyrazic chec jego powrotu, a na to sie nie zanosi, zreszta wiadomo, ze Milan go kupi bo musi.
0
veb90 - hmmm, no Adriano co prawda grywal kiedys na skrzydle, ale to bardziej boczny obronca.
0
gurales - ta, jak nie daj boze Guardiola odejdzie to Vilanova razem z nim.
0
mejdzor - Thiago do odstrzalu? dobre, dobre. Bojan tez nigdzie sie nie rusza, chyba, ze na wypozyczenie.
0
Azariasz - co Maxwell?
0
szymonst - a Bozian?:P
0
Dobrze, ze napisales to "Podobno".
0
"Ten skład jest genialny, aby słaby jest valdes"
co?
0
3mln? Smiech na sali
0
guardiola89 - moze i tak, ale jest dynamiczniejszy, oczywiscie pisze o Puyolu.
0
Armandi - Alex? Ja go nie widze. Nie ma nic takiego, zeby grac w Barcelonie, do tego niezbyt szybki, a przy naszej wysoko ustawionej obronie granie z wolnym stoperem jest troche ryzykowne
0
On chyba zartuje, najgorszy lewy, a nawet ogolnie obronca to Maxwell.
Sprzedac go i albo zaufac Montoyi, albo sciagnac niechcianego w Chelsea Bosingwe.
0
A po co tak kombinowac jak mozna wrzucic na rapida itp? Nie rozumiem.