Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sitvo - a nie mozesz na rapida albo cos poodbnego wrzucic?
0
kavulo - no wiesz, jezlei on jest w skladzie to druzyna gra praktycznie w 10, wiec nie ma sie co dziwic! BARCA!
0
Smieszny tekst Bonka? Pelno ich bylo, jednym z nich bylo to, ze Valdes gra slabiej nogami niz VdS
0
BAAAAAAAAARCA!!!!!!!!!
BUSQUETS dzis GENIUSZ, INIESTA, XAVI, MESSI to samo!! REszta wysmienicie VISCA EL BARCA! ! ! ! ! ! ! ! !
0
Swietny sklad, macie nauczke na przyszlosc, zeby nie wierzyc plotkom odnosnie skladu.
0
Affelay moze wejsc, ale w okolo 70min. Pedro jest potrzebny do pressingu bo robi to kapitalnie
0
Armandi - oby to bylo nierealne, Busi to geniusz i musi zagrac.
0
szymonst - jak najbardziej, taki swietny zawodnik by sie przydal, ale co z rozwojem Montoyi?
0
szefu91 - a co Barca caly czas robi? Udowadnia, ze jest najlepsza.
0
szymonst - dokladnie, a biorac pod uwage fakt, ze Adriano duzo lepiej sie czuje na lewej obronie to bylby to swietny transfer, cena pewnie tez nie za duza.
0
Chelsea chce sprzedac Bosingwe. Mysle, ze warto byloby sie zastanowic nad ta opcja
0
Valdano zdymisjonowany w Realu!
Co do Aguero:
Na temat sytuacji Sergio Agüero wypowiedział się jego kolega z zespołu Tomáš Ujfaluši. - Kun już zdecydował, chce przejść do Realu Madryt, Wiedzieliśmy, że odejdzie od trzech czy czterech miesięcy, on po prostu chce grać w jeszcze większym klubie. Agüero był legendą dla kibiców Atlético, zobaczymy co się wydarzy, ponieważ jest wielka rywalizacja między obiema drużynami, nie sądzę, że będzie to dla niego łatwe.
0
rado85 - pewnie dlatego, ze w weekend wiecej ludzi bedzie moglo obejrzec mecz
0
Ja w typerze obstawiam 3-0. Szanuje rywala, ale mysle, ze tak po prostu sie mecz ulozy, ale co tez nie oznacza, ze mecz bedzie latwy.
0
A co z Kluivertem?
0
Tak samo nie ma Soldado z Valencii
0
Sciagniecie spowrotem Eto'o to byloby najwieksze wzmocnienie jakie mogloby byc. Geniusz!
0
marqino - Mourinho to jeden wielki blef. Jest inteligentny to fakt, ale jednoczesnie dziwaczny.
Zarzucal Guardioli, ze ten popiera sedziow, ktorzy robia bledy na kozrysc Barcelony(co jest glupota bo Guardiola NIGDY nie komentuje decyzji sedziego, nawet jak jest na niekorzosc Barcelony), a wlasnie to robi sam Mourinho. Jezeli sedziowie myla sie na jego korzysc to nic sie nie dzieje, jezeli na jego niekorzysc to wielka afera.
I przestan co zdanie uzywac emotek
0
endriuuu2 - mlodsza to wiadomo :) Ale chodzi mi o gre, przyjemniej mi sie ogladalo Barce z Henrym, Eto'o i Toure, ale wiadomo teraz rowniez mamy swietna ekipe
0
Hmmm, wg mnie Barca wtedy byla silniejsza, niz obecnie.
0
Akcja Messiego z Alvesem od 2:44 to cos kapitalnego, zreszta jak cala reszta.
0
Swietny zawodnik, po golu Iniesty z CHelsea chyba jako jedyny zachowal trzezwy umysl podpowiadajac Guardioli zmiane :)
0
Ksanti18 - no ale coz poradzic jak kluby maja ci co nie maja pojecia o pilce, np. Wojciechowski
0
U nas ta mlodziez w wieku 11 lat nie ma jeszcze pojecia o pilce. Glownie to bezsensowne bieganie po boisku. Trzeba posciagac trenerow z zagranicy do szkolenia mlodych, innej opcji nie ma
0
Aguero na 100% nie przejdzie do Realu, nie raz o tym mowil. Stawiam, ze skonczy w lidze angielskiej, a szkoda
0
Co w tym takiego bezcennego?:)
0
Hmmm, warto zauwazyc, ze sam z soba kliczko tych rozmow nie prowadzil :)
0
Nie trawie kliczki ale przynajmniej pisze na temat, przynajmniej na temat pilki noznej.
Jezeli kogos tu wywalac to DinaczClue.
0
jedrzejkowal - Busquets pajacem? Jakies argumenty?
Co do skladu to na pewno taki nie bedzie. Fletcher wystapi na 100%, no chyba, ze nie bedzie w stanie. Dodatkowo mysle, ze Nani rowniez ma pewne miejsce w skladzie.
0
Bez cytatu nie ma co wierzyc w taka informacje.
Ale ogolnie to Mascherano jest duzo lepszy na obronie niz jako def pomocnik.