0

*Ronaldinho_88* - magia? hahahaha

0

Po co ten news, skoro Guardiola jasno postawil sprawe?

0

kacperfcb - nie zawsze lepszy gra bo nieraz zwyczajnie nie pasuje do danej taktyki. Sa tez przypadki gdzie zawodnik gra za zaslugi, np. Casillas w rep. Hiszpanii.

0

kacperfcb - kazdy trener ma inna wizje, obecny Hiszpanii u21 wolal kogos innego niz Bojana, trudno. Tak samo jest np. z Valdesem, wiec nie pisz takich glupot.

0

Trzeba sie przyzwyczaic. Dopoki Casillas bedzie gral to bedzie zawsze uwazany za najlepszego bramkarza, a tak nie jest.

VV nr 1.

0

Ksanti18 - dokladnie, efektowniejszego ataku miec nie bedziemy.

0

Widze, ze wg Pelego najwazniejszym detalem sa gole, dla mnie to tylko dodatek.

0

Rossi > Sanchez

0

stefanuber - 1 mecz, a raczej ~20min to jest argument?

0

szynek14 - nie.

0

JimMorrisonFCB - tez twierdze, ze Roma zrobi niezly interes sciagajac Bojana.

0

kijopek - Ibra nie wroci! Ile mozna o tym pisac? Niby jest jeszzce wypozyczony, ale juz na samym poczatku wypozyczenia wiadomo bylo, ze zostanie w Milanie na dluzej.

Zreszta, kto by go chcial w Barcelonie...

0

Don Lucas - mi bardziej przypomina Pique, ale spoko, loko. Chyba, ze chodzi ci o fryzure...

0

David Luiz to bylby kapitalny transfer, genialny jest. Ale nie ma sie co oszukiwac, to nierealne.

0

leser - a co dziwisz sie? To ich najlepszy zawodnik obok di Natale.

0

No i mam nadzieje, ze Jeffren zablokuje ten transfer, a my sciagniemy Rossiego :)

0

Józek Guardiola - w czasie eliminacji Jeffren mial 21 lat, dlatego teraz moze grac.

0

Armandi - kompleks? Nie. Wciaz nie moge pojac jak za takiego przecietnego zawodnika mozna bylo dac Eto'o i tyle siana, tym bardziej, ze pod koniec posadzil go taki młokos jak Bojan.

Kaniucha1988 - czytaj dokladniej.

0

Leppus - zagrał.

0

TestimoBarca- dla wiekszosci tutaj Ibra jest Bogiem, a na pewno byl jak tu przychodził.

0

Kniucha1988 - cienki :) Ten cienias posadzil ibrahimovicia na lawce grajac kapitalnie.

0

lukininho - Pep tez wolal Ibre.

0

Armandi - a czy napisalem gdzies, ze go skreslam? Niby jest dobry, ale za duzo moim zdaniem chce grac pod siebie. Zobaczymy jak to bedzie. Wolalbym Rossiego, ktory ma krotki drybling i pilke trzyma krotko przy nodze.

0

Armandi - niestety tak, 100razy bardziej wole Rossiego

0

Jakby przyszedl zamiast ibrahimovicia to Liga Mistrzow bylaby nasza 3 lata z rzedu, a tak...

0

barcarlz - a skad ci sie wzielo 40mln?

0

bodzi2 - bez komentarza to pozostawie, jak pisalem na samym poczatku przysjcia ibrahimovicia, ze to niewypal pisaliscie podobnie. Teraz nie twierdze, ze Sanchez bedzie niewypalem, ale Rossi jest lepszy.

0

Szkoda, jest lepszy niz Sanchez.

0

A co ma zostac w Barcelonie i znow wiecej siedziec na lawce niz grac? Ma ogromny potencjal i potzrebuje trenera, ktory mu zaufa i da mu grac. W Barcelonie tego nie ma

0

Niech ucieka z Barcelony, marnuje sie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?