Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*Ronaldinho_88* - magia? hahahaha
0
Po co ten news, skoro Guardiola jasno postawil sprawe?
0
kacperfcb - nie zawsze lepszy gra bo nieraz zwyczajnie nie pasuje do danej taktyki. Sa tez przypadki gdzie zawodnik gra za zaslugi, np. Casillas w rep. Hiszpanii.
0
kacperfcb - kazdy trener ma inna wizje, obecny Hiszpanii u21 wolal kogos innego niz Bojana, trudno. Tak samo jest np. z Valdesem, wiec nie pisz takich glupot.
0
Trzeba sie przyzwyczaic. Dopoki Casillas bedzie gral to bedzie zawsze uwazany za najlepszego bramkarza, a tak nie jest.
VV nr 1.
0
Ksanti18 - dokladnie, efektowniejszego ataku miec nie bedziemy.
0
Widze, ze wg Pelego najwazniejszym detalem sa gole, dla mnie to tylko dodatek.
0
Rossi > Sanchez
0
stefanuber - 1 mecz, a raczej ~20min to jest argument?
0
szynek14 - nie.
0
JimMorrisonFCB - tez twierdze, ze Roma zrobi niezly interes sciagajac Bojana.
0
kijopek - Ibra nie wroci! Ile mozna o tym pisac? Niby jest jeszzce wypozyczony, ale juz na samym poczatku wypozyczenia wiadomo bylo, ze zostanie w Milanie na dluzej.
Zreszta, kto by go chcial w Barcelonie...
0
Don Lucas - mi bardziej przypomina Pique, ale spoko, loko. Chyba, ze chodzi ci o fryzure...
0
David Luiz to bylby kapitalny transfer, genialny jest. Ale nie ma sie co oszukiwac, to nierealne.
0
leser - a co dziwisz sie? To ich najlepszy zawodnik obok di Natale.
0
No i mam nadzieje, ze Jeffren zablokuje ten transfer, a my sciagniemy Rossiego :)
0
Józek Guardiola - w czasie eliminacji Jeffren mial 21 lat, dlatego teraz moze grac.
0
Armandi - kompleks? Nie. Wciaz nie moge pojac jak za takiego przecietnego zawodnika mozna bylo dac Eto'o i tyle siana, tym bardziej, ze pod koniec posadzil go taki młokos jak Bojan.
Kaniucha1988 - czytaj dokladniej.
0
Leppus - zagrał.
0
TestimoBarca- dla wiekszosci tutaj Ibra jest Bogiem, a na pewno byl jak tu przychodził.
0
Kniucha1988 - cienki :) Ten cienias posadzil ibrahimovicia na lawce grajac kapitalnie.
0
lukininho - Pep tez wolal Ibre.
0
Armandi - a czy napisalem gdzies, ze go skreslam? Niby jest dobry, ale za duzo moim zdaniem chce grac pod siebie. Zobaczymy jak to bedzie. Wolalbym Rossiego, ktory ma krotki drybling i pilke trzyma krotko przy nodze.
0
Armandi - niestety tak, 100razy bardziej wole Rossiego
0
Jakby przyszedl zamiast ibrahimovicia to Liga Mistrzow bylaby nasza 3 lata z rzedu, a tak...
0
barcarlz - a skad ci sie wzielo 40mln?
0
bodzi2 - bez komentarza to pozostawie, jak pisalem na samym poczatku przysjcia ibrahimovicia, ze to niewypal pisaliscie podobnie. Teraz nie twierdze, ze Sanchez bedzie niewypalem, ale Rossi jest lepszy.
0
Szkoda, jest lepszy niz Sanchez.
0
A co ma zostac w Barcelonie i znow wiecej siedziec na lawce niz grac? Ma ogromny potencjal i potzrebuje trenera, ktory mu zaufa i da mu grac. W Barcelonie tego nie ma
0
Niech ucieka z Barcelony, marnuje sie.