Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ma Busi do Fabregasa? :/
0
pioter77 - Bale juz nie grywa na obronie, zreszta, nie widzisz tego, ze stylem do Barcelony nie pasuje? To nie jest techniczny zawodnik, a fizyczny. Gdyby nie szybkosc to by nie istnial.
0
królewski94 - Buffon?
0
Profesorek - wiecej "xd" daj.
0
Venom - jakbys nie zauwazyl Adriano duzo lepiej czuje sie na lewej obronie.
0
DinaczClue -"Po to bo to znakomity zawodnik na przyszłość i ja jestem zadowolony ale Cesc i Alexis może przyjdą okienko długie.'
Zacznij w koncu pisac po polsku :/
0
Gremlins - spore bledy? WYmien z 3 w ostatnich 3/4 latach.
0
Juz od 3 lat pisze, ze jest to najlepszy bramkarz na swiecie
0
JacobFCB - no to moze wlasnie dlatego smieszy mnie nazywanie jakiegos 7latka "nowym Messim"?
0
Zadnej podobizny do Messiego nie zauwazylem
0
Przeciez ten wywiad byl kilka dni temu...
0
Ostatnio caly czas z Realem gramy w listopadzie/grudniu.
0
constantine16 - posadzil drewienko na lawke, wiem, ze to boli, ale tak wlasnie bylo - Bojan wygryzl z 1 skladu wielka gwiazde, ktora miala strzelac wg niektorych ponad 60bramek.
0
SoRcIk - Bojan sie nie staral? No bez jaj
0
A ja jak w niego wierzylem, tak dalej bede wierzyl i z checia bede obserwowal jak sie spisuje w Romie
0
A pamietam jak Guardiola mowil, ze nie spocznie, dopoki nie zrobi z Bojana swiatowego formatu napastnika.
0
A jestescie pewni, ze nie ma jakiegos urazu?
0
szymonst - dokladnie, wlasnie to samo mialem pisac. Przy 3 obroncach lepszym wyborem bedzie Masche, szybszy i bardziej zdecydowany.
0
AntiBarca - nie podobno, na pewno.
0
Armandi - hanba to byla jak ibra biegal w koszulce Barcelony :(
0
kapet - tak samo myslal Ronaldinho o imprezowaniu.
0
Wybitny obronca!
0
Profesorek - przestan pisac glupoty.
Liga angielska bedzie chyba dobrym wyborem, to taki zawodnik jak Lennon
0
kal0 - rojadirecta.es
prosze bardzo
0
Szkoda, mialem nadzieje, ze bedzie takim drugim Eto'o
0
Armandi - kibice innych klubow :P
0
leoxxx - hmmm, sprzedalismy lepszego, dostalismy gorszego. Faktycznie kapitalny transfer.
0
W bajki nie wierze.
0
kavulo - przeciez Fabregas mowil, ze jezeli odejdzie to tylko Barcelona, o co ci chodzi?
0
Wysmienity zawodnik, moze nie ta technika co Messi, Iniesta, Xavi, ale wszystko nadrabia walecznoscia, tacy gracze sa bezcenni.