0

Co ma Busi do Fabregasa? :/

0

pioter77 - Bale juz nie grywa na obronie, zreszta, nie widzisz tego, ze stylem do Barcelony nie pasuje? To nie jest techniczny zawodnik, a fizyczny. Gdyby nie szybkosc to by nie istnial.

0

królewski94 - Buffon?

0

Profesorek - wiecej "xd" daj.

0

Venom - jakbys nie zauwazyl Adriano duzo lepiej czuje sie na lewej obronie.

0

DinaczClue -"Po to bo to znakomity zawodnik na przyszłość i ja jestem zadowolony ale Cesc i Alexis może przyjdą okienko długie.'

Zacznij w koncu pisac po polsku :/

0

Gremlins - spore bledy? WYmien z 3 w ostatnich 3/4 latach.

0

Juz od 3 lat pisze, ze jest to najlepszy bramkarz na swiecie

0

JacobFCB - no to moze wlasnie dlatego smieszy mnie nazywanie jakiegos 7latka "nowym Messim"?

0

Zadnej podobizny do Messiego nie zauwazylem

0

Przeciez ten wywiad byl kilka dni temu...

0

Ostatnio caly czas z Realem gramy w listopadzie/grudniu.

0

constantine16 - posadzil drewienko na lawke, wiem, ze to boli, ale tak wlasnie bylo - Bojan wygryzl z 1 skladu wielka gwiazde, ktora miala strzelac wg niektorych ponad 60bramek.

0

SoRcIk - Bojan sie nie staral? No bez jaj

0

A ja jak w niego wierzylem, tak dalej bede wierzyl i z checia bede obserwowal jak sie spisuje w Romie

0

A pamietam jak Guardiola mowil, ze nie spocznie, dopoki nie zrobi z Bojana swiatowego formatu napastnika.

0

A jestescie pewni, ze nie ma jakiegos urazu?

0

szymonst - dokladnie, wlasnie to samo mialem pisac. Przy 3 obroncach lepszym wyborem bedzie Masche, szybszy i bardziej zdecydowany.

0

AntiBarca - nie podobno, na pewno.

0

Armandi - hanba to byla jak ibra biegal w koszulce Barcelony :(

0

kapet - tak samo myslal Ronaldinho o imprezowaniu.

0

Wybitny obronca!

0

Profesorek - przestan pisac glupoty.

Liga angielska bedzie chyba dobrym wyborem, to taki zawodnik jak Lennon

0

kal0 - rojadirecta.es

prosze bardzo

0

Szkoda, mialem nadzieje, ze bedzie takim drugim Eto'o

0

Armandi - kibice innych klubow :P

0

leoxxx - hmmm, sprzedalismy lepszego, dostalismy gorszego. Faktycznie kapitalny transfer.

0

W bajki nie wierze.

0

kavulo - przeciez Fabregas mowil, ze jezeli odejdzie to tylko Barcelona, o co ci chodzi?

0

Wysmienity zawodnik, moze nie ta technika co Messi, Iniesta, Xavi, ale wszystko nadrabia walecznoscia, tacy gracze sa bezcenni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?